smutna Joanna Koroniewska
East News

Do sieci wyciekło zdjęcie Joanny Koroniewskiej z dodatkowymi kilogramami. Aktorka ostrzega: "Może być przestrogą" 

smutna Joanna Koroniewska
East News

Joanna Koroniewska słynie z ogromnego dystansu i choć dziś może pochwalić się idealną figurą, to jak sama przyznaje, dawniej miała problemy z nadprogramowymi kilogramami. Jak wtedy wyglądała? Do sieci właśnie trafiło zdjęcie, które miało nigdy nie ujrzeć światła dziennego. Okazuje się, że takich fotografii jest jeszcze więcej, a żona Maćka Dowbora zdecydowanie chce puścić ten okres w swoim życiu w niepamięć!

Do sieci trafiło "okrągłe" zdjęcie Joanny Koroniewskiej

Joanna Koroniewska ponownie zaskoczyła fanów. Aktorka po raz kolejny postanowiła opublikować w swoich mediach społecznościowych archwialne zdjęcie, jednak trzeba przyznać, że takiej jej jeszcze nie widzieliśmy! Co więcej, jak sama wyznała, sama wolałaby go już nigdy więcej nie oglądać. Jak się okazuje okres, w którym zmagała się z dodatkowymi kilogramami nie jest dla niej miłym wspomnieniem.

Tego zdjęcia NIGDY nie miało tutaj być. Mojego zdjęcia. Mam sporo takich okrąglutkich ale nastąpił u mnie syndrom wyparcia, nie pamietam i nie zamierzam tego okresu pamiętać

Zdjęcie oczywiście pojawiło się w ramach zapowiedzi kolejnej "Domówki u Dowborów", na której gościem był Misiek Koterski. Choć aktor dodatkowe kilogramy mógł tłumaczyć przygotowaniami do roli, Joanna Koroniewska podkreśliła, że ani ona ani jej mąż nie mają podobnej wymówki. Jak zaznaczyła, jej zdjęcie sprzed lat powinno być dla innych przestrogą!

Także szacun! A to zdjęcie moje może być przestrogą - nie wszystko ZŁOTO co się świeci!

Ciekawi jak wyglądała? Choć niektórzy fani są zdania, że dodatkowe kilogramy bardzo jej służyły, trzeba przyznać, że na tym zdjęciu Joanna Koroniewska nie przypomina samej siebie!

Zobacz także: Joanna Koroniewska odsłania płaski brzuch i zdradza, co lubi w sobie najbardziej! Ciekawe, czy się domyślicie

 

Poznajecie? Joanna Koroniewska wyglądała zupełnie inaczej!

Aktorka, która postanowiła w większej mierze poświęcić się życiu rodzinnemu dziś zachwyca i motywuje swoich fanów. "Domówka u Dowborów", którą prowadzi wraz ze swoim mężem Maciejem Dowborem, przyciąga masę widzów. Trzeba przyznać, że gwiazda nie przypomina Asi z dawnej fotografii.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska przy choince
Instagram

 

Więcej na temat Joanna Koroniewska
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17