Hanna Lis zakończyła współpracę z portalem założonym przez swojego męża
Newsy

Hanna Lis po tygodniu zrezygnowała z pracy w portalu Tomasza Lisa. Dlaczego?

Hanna Lis po tygodniu zrezygnowała z pracy w portalu Tomasza Lisa. Dlaczego?

To już  pewne! Hanna Lis zrezygnowała z pracy w portalu założonym przez swojego męża. Dyrektor zarządzający Natemat.pl w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl po raz pierwszy przyznał, że Hanna Lis już nie należy do zespołu. Przy okazji Tomasz Machała zdradził, dlaczego żona Tomasza Lisa odeszła z pracy.

W pracach koncepcyjnych nad kształtem serwisu Bliss oraz przy przygotowaniach strategii redakcyjnej uczestniczyła Hanna Lis, która ostatecznie postanowiła realizować alternatywne plany zawodowe - przyznał Tomasz Machała.

Przypominamy, że ostatnio okazało się, że Hanna Lis przestała przychodzić do pracy w portalu już po... tygodniu! Dziennikarka po zwolnieniu z "Panoramy" znalazła zatrudnienie jako redaktor naczelna działu stylowego w portalu NaTemat.pl, o czym sama poinformowała w specjalnym nagraniu. Dzisiaj okazuje się, że władze portalu wprowadziły jednak spore zmiany i dział stylowy pojawi się teraz na odrębnym serwisie, którego redaktor naczelną została Katarzyna Sołtysik.

 

Co dalej z karierą Hanny Lis?

 

Zobacz także: Nowy program Tomasza Lisa hitem w sieci! W 24 godziny obejrzało go prawie 2 mln osób

 

Hanna Lis odeszła z pracy w portalu.

Dyrektor portalu zdradził powody odejścia dziennikarki z pracy.

Kuba Wojewódzki w bluzce w kropki
Newsy
Kuba Wojewódzki śmieje się z odejścia Hanny Lis z portalu męża. Dostało się też Tomaszowi Lisowi!
Kuba Wojewódzki śmieje się z odejścia Hanny Lis z portalu męża. Dostało się też Tomaszowi Lisowi!

Kuba Wojewódzki śmieje się z Hanny Lis! Dziennikarz postanowił zażartować z szybkiego odejścia prezenterki z portalu natemat.pl, gdzie gwiazda rozpoczęła współpracę po odejściu z TVP. Jak na razie nie wiadomo, co dalej z karierą Hanny Lis , ale wszystkich zszokowała informacja o tym, że dziennikarka przestała pracować dla popularnej strony internetowej, której właścicielem jest jej mąż. Do tej pory gwiazda nie podała też powodów, dla których postanowiła po tygodniu zrezygnować z tej pracy. Kuba Wojewódzki ma jednak swoją teorię na ten temat, którą podzielił się na łamach "Polityki" w swojej rubryce "Mea pulpa". Co napisał? To smutna informacja. Hanna Lis odeszła z pracy z portalu natemat.pl zaraz po tym, jak tylko do pracy przyszła. Wszyscy wiemy, jak Tomasz Lis potrafi traktować współpracowników, ale teraz mamy dowód, że z niego prawdziwy twardziel. Może po prostu dziennikarka znalazła inny sposób na siebie, który chce zrealizować? Ostatnio pojechała do Moskwy na rozmowy w sprawie nowego projektu!  Z pewnością o szczegółach przekonamy się już niebawem.   Zobacz: Hanna Lis dostanie program w TVN Style? "Toczą się rozmowy"   Kuba Wojewódzki zażartował z odejścia Hanny Lis z portalu natemat.pl Sugeruje, że Hanna Lisa odeszła przez Tomasza Lisa.

Hanna Lis w czerwonej sukience
ONS
Newsy
TYLKO U NAS: Hanna Lis zrezygnowała z pracy po tygodniu! Dlaczego?
TYLKO U NAS: Hanna Lis zrezygnowała z pracy po tygodniu! Dlaczego?

Po zwolnieniu z programu "Panorama" Hanna Lis nie musiała długo szukać pracy. Od razu znalazła zatrudnienie jako redaktor naczelna działu stylowego w portalu NaTemat.pl, który razem z dziennikarzem Tomaszem Machałą założył jej mąż Tomasz Lis. W wywiadzie dla portalu Hania wyznała, że od kilku lat była namawiana na przejście do internetu.   Pierwsze dni przebiegły w miłej atmosferze , bo okazało się, że Hanna zna się na tematach lifestylowych. Niestety po tygodniu pracy Hanna Lis przestała... przychodzić do redakcji . Dlaczego?   Chcesz wiedzieć, jak całą sprawę skomentował zastępca dyrektora zarządzającego Natemat.pl Michał Rutkowski? Odpowiedź znajdziesz w najnowszym wydaniu magazynu "Party"!    Zobacz też: Hanna Lis i operacje plastyczne? Te zdjęcia mają uciąć wszelkie spekulacje...   Hanna Lis przez tydzień pracowała w NaTemat.pl. Dlaczego odeszła?

Tomasz Lis poprowadzi program na Natemat.pl
Newsy
Tomasz Lis dostał nowy program. Gdzie zobaczymy dziennikarza?
Tomasz Lis dostał nowy program. Gdzie zobaczymy dziennikarza?

Tomasz Lis poprowadzi nowy program! Gdzie będziemy mogli zobaczyć dziennikarza? Okazuje się, że Lis poprowadzi cykl na portalu natemat.pl. W " Alfabecie Tomasza Lisa " będzie omawiał najważniejsze wydarzenia polityczne. Jak widać  Tomasz Lis nie próżnuje po tym jak podziękowano mu za współpracę w TVP. Przypomnijmy, że zaledwie kilka dni po emisji ostatniego odcinka " Tomasz Lis na żywo" dziennikarz pochwalił się za pośrednictwem Twittera, że jego nowy program ruszy już 29 lutego w Onecie . Do zespołu portalu natemat.pl dołączyła ostatnio również Hanna Lis. Żona Lisa, po zwolnieniu z Telewizji Publicznej, postanowiła zakończyć z polityką i od teraz będzie zajmować się stylem.   Zobacz: Hanna Lis zdradza, co będzie robić po zwolnieniu z TVP. „Ruszamy na początku marca”. Nagrała specjalne wideo!   Tomasz Lis razem z Hanną Lis będzie pracować w portalu natemat.pl.   Dziennikarz przez ostatnie kilka lat  pracował w TVP.    

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner