Party Stories
Diana z "Rolnik szuka żony" ma złamane serce
Instagram
Newsy

Poruszający wpis Diany z "Rolnik szuka żony"! "Najważniejsze jest znaleźć kogoś, kto dotknie twojej duszy"

Diana z "Rolnik szuka żony" opublikowała wzruszający wpis i nawiązała do swojego udziału w hitowym programie TVP. Czy żałuje, że nie udało jej się znaleźć miłości w reality show? 

Uczestniczka mało mówi o swoim życiu prywatnym, dlatego nie wiadomo czy udało jej się znaleźć miłość po udziale w "Rolnik szuka żony" jak w przypadku jej przyjaciółki Natalii. Czy jej smutny wpis sugeruje, że tęskni za miłością? 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" to nie tylko miłość, ale i przyjaźnie! Zobaczcie, kto z kim się trzyma po programie!

Flesz ewydanie

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Diana z "Rolnik szuka żony" tęskni za programem

Diana wzięła udział w szóstej edycji "Rolnik szuka żony", niestety nie udało jej się znaleźć miłości w programie. Zyskała za to kilka nowych przyjaciółek, na które może liczyć. Niedawno obchodziła swoje 30. urodziny, na których nie mogło zabraknąć Natalii, koleżanki z programu. Dziewczyny spotkały się mimo kwarantanny ale zachowały środki ostrożności ubierając maseczki: 

"Bo przyjaźń może trwać mimo kwarantanny" dziękuję Natalcia za najlepszy prezent, którym była Twoja obecność😘 - napisała Diana

Na Instagramie uczestniczki pojawił się jednak melancholijny wpis, którym Diana wspomina swój udział w "Rolnik szuka żony". Diana opublikowała fragment książki "Moja dusza pachnie Tobą": 

Najważniejsze jest znaleźć kogoś, kto dotknie twojej duszy nie dotykając nawet jeszcze twojego ciała. Przyspieszy bicie serca nie przyspieszając biegu zdarzeń. Poruszy twój świat, jednocześnie pozwalając pozostać ci w takim miejscu, w którym chcesz być. I nawet będąc daleko, będzie znacznie bliżej ciebie niż wszyscy ludzie znajdujący się dookoła. 

Fragment oznaczyła hasztagami, które nawiązują do jej udziału w programie "Rolnik szuka żony" 

#wspomnienia #rolnikszukażony #smuteczek

Żałuje, że nie znalazła miłości a może tęskni za uczestnikami, a w czasach pandemii ta tęsknota wydaje jej się jeszcze większa? 

Zobacz także: Diana z "Rolnik szuka żony" świętuje 30. urodziny! Dostała tort z własną podobizną?

Diana z "Rolnik szuka żony" wspomina udział w programie. Opublikowała dający do myślenia wpis. Kogo miała na myśli? 

Diana z
Instagram

Diana zdobyła popularność i sympatię widzów po udziale w "Rolnik szuka żony". Niestety nie znalazła miłości ale poznała osoby, z którymi przyjaźni się do dzisiaj. 

Natalia, Diana i Wioleta z Rolnik szuka żony 6
Natalia, Diana i Wioleta z Rolnik szuka żony 6

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Diana z "Rolnik szuka żony" ma złamane serce
Instagram
Newsy
Niepokojące zdjęcie Diany z "Rolnik szuka żony". Skąd takie słowa?! 
Była uczestniczka programu TVP ma złamane serce?

Była uczestniczka programu TVP ma złamane serce? Diana z "Rolnik szuka żony" opublikowała na InstaStories niepokojące zdjęcie! Zaledwie kilka dni temu  pokazała melancholijny wpis, którym wspominała swój udział w show i opublikowała fragment książki "Moja dusza pachnie Tobą". Teraz była kandydatka Seweryna opublikowała niepokojący wpis, w którym sugeruje, że ma za sobą niespełnioną miłość...  Diana cierpi po rozstaniu? Diana była jedną z kandydatek Seweryna z ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Zrezygnowała jednak z udziału w show kiedy dowiedziała się, że rolnik utrzymywał kontakty z Marleną również poza programem. Diana w "Rolnik szuka żony" nie znalazła miłości, ale do dziś przyjaźni się z Natalią- kandydatką Sławomira. Dziś fani Diany mogą obserwować ją na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się prywatnymi fotkami. Była uczestniczka programu TVP do tej pory nie zdradzała, czy jest zakochana, jednak teraz opublikowała wpis, w którym sugeruje, że cierpi przez niespełnioną miłość! Diana pokazała, jak wznosi toast i napisała wprost: Za niespełnioną miłość. W sieci pojawiło się również zdjęcie wyraźnie zasmuconej Diany. Czy to oznacza, że cierpi po rozstaniu? Mamy nadzieję, że była kandydatka Seweryna szybko odnajdzie swoje szczęście i wkrótce pochwali się zdjęciem z ukochanym. Tego jej życzymy! Zobacz także:   Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała swoją łazienkę! "Jak z luksusowego hotelu" Diana pokazała niepokojące zdjęcie. Diana wzięła udział w ostatniej edycji programu "Rolnim szuka żony".  

Natalia i Diana z Rolnik szuka żony
Instagram
Newsy
Diana i Natalia z "Rolnik szuka żony" spotkały się mimo kwarantanny. Jaki miały powód?
Diana i Natalia mimo dzielących je kilometrów pielęgnują swoją przyjaźń!

Diana z " Rolnik szuka żony " niedługo po zakończeniu 6. edycji programu zdradziła, że przyjaźni się z Natalią, kandydatką Sławomira. Obie uczestniczki pielęgnują przyjaźń mimo dzielących je ponad 600 km! Kilka dni temu Diana świętowała swoje 30. urodziny i z tej okazji pochwaliła się zaskakujących tortem na Instagramie. Teraz z kolei mogła liczyć na odwiedziny Natalii, która zrobiła przyjaciółce taki prezent i odwiedziła ją pomimo "narodowej kwarantanny". Zobaczcie ich wspólne zdjęcie! Diana i Natalia z "Rolnik szuka żony" spotkały się mimo kwarantanny! Diana opublikowała na Instagramie zdjęcie z Natalią, która odwiedziła ją w czasie tzw. narodowej kwarantanny, kiedy w Polsce obowiązuje zakaz wychodzenia z domu. Obie kobiety zachowały środki bezpieczeństwa i na zdjęciu zaprezentowały się w maseczkach ochronnych: "Bo przyjazn moze trwac mimo kwarantanny" dziękuję Natalcia za najlepszy prezent, ktorym byla Twoja obecnosc😘 z @natalalala321 #rolnikszukazony6 #rolniczki #wies #kochamzwierzeta #polishgirls👑 #maseczki #pieknyczas #krejzolki - napisała Diana na Instagramie.  Pod zdjęciem pojawiło się tradycyjnie mnóstwo komentarzy od fanów "Rolnik szuka żony", którzy wspierają przyjaźń Diany i Natalii: Fajnie wyglądacie w tych maskach👌😍 Ślicznie No tak jest pięknie. To trzeba do cenić pięknie jak zawsze Tylko spójrzcie na zdjęcie dwóch przyjaciółek!         Wyświetl ten post na Instagramie.                   " Bo przyjazn moze trwac mimo kwarantanny"...

Natalia z "Rolnik szuka żony"
Instagram
Newsy
Jak Natalia z "Rolnik szuka żony" wspomina program? Czy ogląda go z nowym partnerem...
Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak spędza zimowy wieczór. To zaskakujące, że się na to znów zdecydowała!

Natalia z " Rolnik szuka żony " podobnie, jak wiele innych uczestniczek zdecydowała się powspominać udział w programie. Nie opublikowała jednak zdjęcia, ale nagrała bardzo wymowny filmik, w którym pokazała, jak spędza zimowy wieczór. Zobaczcie na jaki seans się zdecydowała! Tak Natalia z "Rolnika" wspomina program! Natalia była jedną z kandydatek Sławomira , ale rolnik nie zdecydował się jej wybrać. Co prawda nie znalazła miłości w programie, ale wielką przyjaźń - po zakończeniu emisji okazało się, że Natalia i Diana zostały przyjaciółkami . Teraz  okazuje się, że dziewczyna nie musiała jednak długo czekać na miłość! Niedawno pochwaliła się zdjęciem z partnerem. Nadal Natalia nadal nie może zapomnieć o programie "Rolnik szuka żony".  Pokazała własnie na Instastories nagranie z wieczornego seansu filmowego. Zamiast filmu czy serialu Natalia po raz kolejny ogląda szóstą edycję "Rolnik szuka żony". Być może zdecydowała się pokazać swój udział w programie nowemu partnerowi?   Niedawno Natalia po raz pierwszy pokazała wspólne zdjęcie z partnerem. Wygląda na to, że chce pozostać anonimowy!  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner