Przyjaźnie w "Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony" to nie tylko miłość, ale i przyjaźnie! Zobaczcie, kto z kim się trzyma po programie!

Przyjaźnie w "Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony" to program, w którym wiele par znalazło miłość. Są to m.in. Ania i Grzegorz Bardowscy czy Małgosia Sienkiewicz i Paweł Borysewicz. Ale "Rolnik..." to także przyjaźnie nawiązywanie na planie programu. Kto z kim się trzyma do dziś? Kto z kim się regularnie widuje? Sprawdziliśmy to dla Was!

Niezwykłe przyjaźnie na planie "Rolnik szuka żony"

Najwięcej przyjaźni przyniosła zdecydowanie ostatnia edycja show i to głównie koleżeńskie relacje między kandydatkami poszczególnych rolników. Ilona (w związku z Adrianem) niedawno spotkała się z Natalią (kandydatką Sławomira). Z kolei Natalia bardzo przyjaźni się z Dianą (kandydatką Seweryna), ale równie często widują się także z Violą (kandydatką Adriana). Wiemy również, że dobre stosunki utrzymują również Ania (była partnerka Jakuba) oraz Ilona!

Przyjaźnie w "Rolnik szuka żony"

Natalia i Diana z Rolnik szuka żony
Instagram

Kto jeszcze? Od ponad trzech lat trwa piękna przyjaźń Sary i Emilki z czwartej edycji programu! Sara starała się o serce Karola, Emilia - Piotra. Choć obie panie nie znalazły miłości w show, wyniosły z jego prawdziwą przyjaźń na lata!

W przyjaźni nie chodzi o to aby być codziennie razem, ale by być wtedy kiedy potrzeba ❤. Na dobre i na złe w dylematach, w problemach w radościach. Od 3 lat zawsze na czas - napisała niedawno Sara o Emilii.

Przyjaźnie w "Rolnik szuka żony"

W piątej edycji o serce rolnika Jana rywalizowały Małgorzata i Elżbieta. Efekt? Przyjaźń obu pań! Kobiety od samego początku świetnie się dogadywały, a rywalizacja o względu mężczyzny zeszła na dalszy tor:

Mamy podobne charaktery, podobne podejście do życia, rozumiemy się bez słów. Jest między nami nić porozumienia. - powiedziała Małgorzata kilka miesięcy temu w "Pytaniu na śniadanie".

Instagram

A sięgając jeszcze dalej? Okazuje się, że bliskie relacje (przyjacielskie!) mają Ania Michalska z drugiej edycji show oraz Zbigniew Kraskowski z czwartej! Rolnik regularnie odwiedza Anię, od czasu do czasu w sieci pojawia się ich wspólne zdjęcie. Ale mężczyzna zaznacza:

Z Anią łączy mnie wyłącznie przyjaźń - powiedział Party.pl Zbigniew. 

Anna Michalska i Zbyszek Kraskowski z "Rolnik szuka żony" razem?
Facebook

Uczestnicy programu często spotykają się również na wszelkich targach, wystawach, wydarzeniach rolniczych. Oczywiście zawsze robią sobie wtedy pamiątkową fotkę! Poniżej Grzesiek, Wioletta, Krzysiek oraz Łukasz! 

Przyjaźnie w "Rolnik szuka żony"

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17