Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Przyjaźnie w "Rolnik szuka żony"
TV-Show

"Rolnik szuka żony" to nie tylko miłość, ale i przyjaźnie! Zobaczcie, kto z kim się trzyma po programie!

Przyjaźnie w programie "Rolnik szuka żony". Kto z kim się trzyma, spotyka? Co słychać u bohaterów poprzednich edycji?

"Rolnik szuka żony" to program, w którym wiele par znalazło miłość. Są to m.in. Ania i Grzegorz Bardowscy czy Małgosia Sienkiewicz i Paweł Borysewicz. Ale "Rolnik..." to także przyjaźnie nawiązywanie na planie programu. Kto z kim się trzyma do dziś? Kto z kim się regularnie widuje? Sprawdziliśmy to dla Was!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Niezwykłe przyjaźnie na planie "Rolnik szuka żony"

Najwięcej przyjaźni przyniosła zdecydowanie ostatnia edycja show i to głównie koleżeńskie relacje między kandydatkami poszczególnych rolników. Ilona (w związku z Adrianem) niedawno spotkała się z Natalią (kandydatką Sławomira). Z kolei Natalia bardzo przyjaźni się z Dianą (kandydatką Seweryna), ale równie często widują się także z Violą (kandydatką Adriana). Wiemy również, że dobre stosunki utrzymują również Ania (była partnerka Jakuba) oraz Ilona!

Przyjaźnie w

Natalia i Diana z Rolnik szuka żony
Instagram

Kto jeszcze? Od ponad trzech lat trwa piękna przyjaźń Sary i Emilki z czwartej edycji programu! Sara starała się o serce Karola, Emilia - Piotra. Choć obie panie nie znalazły miłości w show, wyniosły z jego prawdziwą przyjaźń na lata!

W przyjaźni nie chodzi o to aby być codziennie razem, ale by być wtedy kiedy potrzeba ❤. Na dobre i na złe w dylematach, w problemach w radościach. Od 3 lat zawsze na czas - napisała niedawno Sara o Emilii.

Przyjaźnie w

W piątej edycji o serce rolnika Jana rywalizowały Małgorzata i Elżbieta. Efekt? Przyjaźń obu pań! Kobiety od samego początku świetnie się dogadywały, a rywalizacja o względu mężczyzny zeszła na dalszy tor:

Mamy podobne charaktery, podobne podejście do życia, rozumiemy się bez słów. Jest między nami nić porozumienia. - powiedziała Małgorzata kilka miesięcy temu w "Pytaniu na śniadanie".

Instagram

A sięgając jeszcze dalej? Okazuje się, że bliskie relacje (przyjacielskie!) mają Ania Michalska z drugiej edycji show oraz Zbigniew Kraskowski z czwartej! Rolnik regularnie odwiedza Anię, od czasu do czasu w sieci pojawia się ich wspólne zdjęcie. Ale mężczyzna zaznacza:

Z Anią łączy mnie wyłącznie przyjaźń - powiedział Party.pl Zbigniew. 

Anna Michalska i Zbyszek Kraskowski z
Facebook

Uczestnicy programu często spotykają się również na wszelkich targach, wystawach, wydarzeniach rolniczych. Oczywiście zawsze robią sobie wtedy pamiątkową fotkę! Poniżej Grzesiek, Wioletta, Krzysiek oraz Łukasz! 

Przyjaźnie w

 

Ania, Jessica i Diana z "Rolnik szuka żony"
Newsy
Uczestniczki z "Rolnik szuka żony" wpadły w oko Adamowi Kraśko. Którą z nich sobie wypatrzył?
Uczestniczki z "Rolnik szuka żony" wpadły w oko Adamowi Kraśko. Którą z nich sobie wypatrzył?

Adam Kraśko to uczestnik pierwszej edycji " Rolnik szuka żony ", jednak to, że nie znalazł miłości w programie to nie znaczy, że nie śledzi kolejnych sezonów! Okazuje się, że rolnik wypatrzył sobie nawet kilka potencjalnych kandydatek na żonę! Która z uczestniczek ostatniej edycji show wpadła mu w oko? Zobaczcie, co zdradził w rozmowie z Party.pl!  Zobacz także:  Adam Kraśko zdradza kulisy "Rolnik szuka żony"! Tego jeszcze nie wiedzieliście! Adam Kraśko z pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" nie ukrywa, że wypatrzył już sobie kandydatkę na żonę w późniejszych sezonach!  Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" wciąż szuka miłości. Czy któraś z uczestniczek będzie zainteresowana relacją z rolnikiem?   

Ania i Jakub Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Ania z "Rolnik szuka żony" ma nadal kontakt z Kubą?! Zdradziła, dlaczego się rozstali i czy ma nowego partnera
Ania z "Rolnik szuka żony" o tym, dlaczego rozstała się z Kubą.

Ania z ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na pytania internautów i zdradziła, czy po rozstaniu z Jakubem wciąż utrzymuje z nim kontakt. Była partnerka rolnika opowiedziała również o uczuciu, które pojawiło się między nimi na planie show TVP! Internauci pytali wprost, czy Ania jest już w nowym związku - jak odpowiedziała? Chodzi teraz na randki? Zobaczcie, co zdradziła podczas relacji na Instagramie! Ania rozpoczęła już nowy związek? Ania i Jakub poznali się na planie ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolnik od samego początku nie ukrywał, że jest zachwycony swoją kandydatką i robił wszystko, żeby zdobyć jej serce. W finale show Ania i Jakub przyznali, że dali sobie szansę i są razem. Wszyscy fani "Rolnika" mocno im kibicowali i czekali na wiadomość o ich ślubnych planach. Niestety, kilka miesięcy po zakończeniu programu zamiast o zaręczynach usłyszeliśmy o rozstaniu Ani i Jakuba. Była para opublikowała wówczas oświadczenia, w których przyznali, że ich związek to już przeszłość. Teraz Ania zdradziła, czy przyjaźni się z Jakubem i jaki mają ze sobą kontakt. Czy była uczestniczka show rozpoczęła już nowy związek? Ania podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na pytania internautów! Niestety, okazuje się, że była nie utrzymuje żadnych relacji z rolnikiem. Nie mamy żadnego kontaktu. Przyjaźń to jest bardzo mocne słowo i też się nie przyjaźnimy - powiedziała szczerze Ania.  A jak Ania odpowiedziała na pytania, po co zgłosiła się do programu "Rolnik szuka żony" i czy zrobiła to po to, żeby zdobyć popularność na Instagramie? Do programu zgłosiłam się po to, żeby poznać Kubę. Zgłaszając się do programu w ogóle nie miałam pojęcia o tym, jak działa Instagram. Poza tym nie nie uważam,...

Zbigniew Kraskowski z "Rolnik szuka żony 4"
Facebook
Newsy
Zbyszek z "Rolnika" pokazał zdjęcie z Agatą! Była narzeczona Łukasza komentuje: "To był cudowny weekend"
Zbyszek z "Rolnika" pokazał zdjęcie z Agatą! Była narzeczona Łukasza komentuje: "To był cudowny weekend"

Zbigniew Kraskowski z czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" opublikował w sieci wspólne zdjęcie z Agatą, uczestniczką piątej odsłony hitowego show TVP! Zbyszek to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych i najsympatyczniejszych rolników, którzy szukali wielkiej miłości na oczach widzów. Niestety, mężczyzna nie znalazł swojego szczęścia w programie TVP i od tamtej pory w jego życiu nie zagościła na stałe żadna kobieta. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Zbyszek spotyka się z Anną Michalską, która również wzięła udział w "Rolnik szuka żony". Byli uczestnicy show pokazywali w sieci wspólne zdjęcia, ale sam Zbyszek w rozmowie z nami zdradził, że łączy ich jedynie przyjaźń. Teraz rolnik pokazał zdjęcie z Agatą, byłą narzeczoną Łukasza z piątek edycji programu. Internauci już zastanawiają się, czy Zbyszek i Agata pasują do siebie... Agata z "Rolnika" skomentowała zdjęcie Zbyszka Zaledwie kilka dni temu Agata opublikowała na Instagramie zdjęcie ze Zbyszkiem z czwartej edycji "Rolnik szuka żony" i z Janem z piątej odsłony show. Teraz wspólną fotką z Agatą pochwalił się Zbyszek Kraskowski. Internauci byli zachwyceni tym widokiem! Zdjęcie skomentowała nawet sama Agata. Zobaczcie, co napisała! Zbigniew Kraskowski Jan Widuliński to był cudowny weekend z Wami oraz z wspaniałymi ludźmi z Rączyny, oby takich więcej kochani - skomentowała Agata.  Jedna z internautek zasugerowała, że Agata i Zbyszek pasują do siebie.  - Zbyszek i Agata------------------parą? Byłoby dobre rozwiązanie. - Miło Was widzieć - Pięknie 🙂- pisali internauci.  Zobaczcie zdjęcie, które opublikował na Facebooku Zbigniew Kraskowski! Widać, że Agata znów jest szczęśliwa! Przypominamy, że dziewczyna zaledwie kilka...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner