Diana z "Rolnik szuka żony" jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek 6. edycji hitu TVP1. W programie dała się poznać, jako pewna siebie kobieta, która doskonale wie, czego chce. W "Rolniku" nie udało jej się znaleźć miłości, ale zdobyła ogromną popularność. Obecnie Diana korzysta z sezonu letniego i wybrała się na kolejne wesele. Tradycyjnie już zachwyciła swoich obserwatorów na Instagramie odważną stylizacją weselną. Tym razem postanowiła odsłonić całkiem sporo! Zobaczcie...

Reklama

Diana z "Rolnik szuka żony" w cekinowej sukience na weselu!

Diana opublikowała na Instagramie kolejne zdjęcie w weselnej stylizacji i zdradziła, że przed nią kolejna duża impreza. Uczestniczka "Rolnika" znów została zaproszona na wesele i postawiła na odważną cekinową sukienkę, która mocno odsłania nogi.

#wesele2020 #dress #goodlook #weekendtime #hotgirlsummer #brunette #polishgirl #weedingdress #hotdays☀️ #impreza #silver #summer #goodday???? #suwalki #szpilki???? #ladies #longhair #longlegs - takimi hashtagami opisała swoją stylizację Diana z "Rolnik szuka żony".

Obserwatorzy uczestniczki i fani programu są pod wrażeniem zestawu, który wybrała Diana i pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów:

Suuper wyglądasz???? udanej zabawy

Świetnie wyglądasz ????

Elegancko i z pazurem

Normalnie rasowa piękna kobieta...????

Zobaczcie nową stylizację Diany. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" lubi odważne stylizacje!

Zobacz także: Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" o pracy na gospodarstwie w ciąży. Wyznała, że często słyszy coś, czego nie powinna słyszeć żadna kobieta

Zobacz także

Diana już wcześniej chwaliła się na Instagramie swoimi weselnymi stylizacjami. Uczestniczka "Rolnika" wybiera kreacje, które podkreślają jej szczupłą figurę i eksponują biust.

Instagram

Diana uwielbia też mocno podkreślać oczy. Jej makijaż jest zawsze bardzo wyrazisty.

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama