Małgosia Borysewicz w czerwonej bluzce
Instagram
Newsy

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" o pracy na gospodarstwie w ciąży. Wyznała, że często słyszy coś, czego nie powinna słyszeć żadna kobieta

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" szczerze o aktywności w czasie ciąży. Jak długo udaje jej się pracować?

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" już niedługo po raz drugi zostanie mamą.  Rolniczka umieściła na Instagramie szczery i poruszający wpis, w którym wyznała, że w drugiej ciąży czuje się gorzej, ale stara się pozostać cały czas aktywna i nadal pracuje w swoim gospodarstwie. Okazuje się, że uczestniczka hitu TVP1 ma pewne obawy dotyczące końcówki ciąży, którymi podzieliła się z Internautami. O co chodzi?

"Rolnik szuka żony": Klaudia zaskoczyła wyznaniem o Dodzie. Tego się nie spodziewacie

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" szczerze o aktywności w czasie ciąży

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" opublikowała zdjęcie z ogromnym brzuszkiem ciążowym i napisała, jak wygląda praca na gospodarstwie, będą w ciąży. Okazuje się, że rolniczka cały czas jest aktywna, chociaż narzeka na swoje samopoczucie w drugiej ciąży. 

Nie wiem czy mogę, wiem że póki co czuję się na tyle ok, że pracuję. Co prawda w trybie raz dziennie, ale aktywna. Mam takie szczęście, że trafiam na lekarzy, którzy nie każą mi leżeć - oby tak pozostało. Będąc w ciąży z Rysiem spasowałam 3 miechy przed rozwiązaniem - choć pamiętam epizod w święta, że aparat w rękach był😯. Jak będzie tym razem? - napisała szczerze Małgorzata Borysewicz na Instagramie.

Jedna z najpopularniejszych uczestniczek "Rolnik szuka żony" po raz kolejny wyznała, że w drugiej ciąży czuje się o wiele gorzej i poruszyła też temat stwierdzeń, które często słyszą przyszłe mamy: "dawniej to kobiety to, kobiety tamto". Jak wiadomo każda ciąża jest inna i są osoby, które mogą być aktywne przez cały okres 9. miesięcy, a inne mają poważne przeciwwskazania. Małgosia Borysewicz na tego typu teksty odpowiada:

Nie ukrywam, że czuję się od początku gorzej, jestem bardziej czuła na zapachy i takie tam - cieszę się jednak, że aktywna fizycznie podążam za 1,5 rocznym dzieckiem - pracując sobie w ten wkurzający upał. Jak długo tak będzie? Zobaczymy, wiem jednak że będąc aktywna fizycznie łatwiej mi będzie po! Tego się trzymajmy. Często słyszę- dawniej to kobiety to, kobiety tamto: wiecie co na to odpowiadam: to było dawno! Praca jakiś czas temu i postęp medyczny był nieporównywalny do dzisiejszej sytuacji, zwłaszcza na wsi - dodaje rolniczka.

Małgosia Borysewicz napisała też, co sądzi o pracy w ciąży oraz niedługo po. Okazuje się, że mimo iż to druga ciąża rolniczki jest pewna obaw:

Nie zapomnę telefonów służbowych o to i o tamto jak leżałam w szpitalu cała w euforii tuż po narodzinach Rysia - teraz po prostu albo odbierze mój mąż 😁albo no cóż: oddzwonimy( na pewno, obiecuję)! Praca w ciąży jest trudna, tak samo po - ale da się, nawet chyba trzeba. Nic tak do tego nie motywuje, jak dzieci, power na dalsze działanie. (...) Wszak nie wiem, kiedy następnym razem będę w ciąży, nie wiem w jaki sposób urodzę moją córkę, naprawdę się tego boję i myśl, że zostało mi trochę czasu, daje szansę do wyboru, mojego wyboru, grunt by wszystko było ok!

Sami zobaczcie nowe zdjęcie rolniczki ze szczerym wpisem! 

Zobacz takżeAnna Bardowska z "Rolnik szuka żony" w czarnym dresie Mosquito za 309 zł

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie wiem czy mogę, wiem że póki co czuję się na tyle ok, że pracuję. Co prawda w trybie raz dziennie, ale aktywna.Mam takie szczęście, że trafiam na lekarzy, którzy nie każą mi leżeć- oby tak pozostało. Będąc w ciąży z Rysiem spasowałam 3 miechy przed rozwiązaniem-choć pamietam epizod w święta, że aparat w rękach był😯. Jak będzie tym razem? Nie ukrywam, że czuję się od początku gorzej, jestem bardziej czuła na zapachy i takie tam- cieszę się jednak, że aktywna fizycznie podążam za 1,5 rocznym dzieckiem- pracując sobie w ten wkurzający upał🥵. Jak długo tak będzie? Zobaczymy, wiem jednak że będąc aktywna fizycznie łatwiej mi będzie po! Tego się trzymajmy. Często słyszę- dawniej to kobiety to, kobiety tamto: wiecie co na to odpowiadam: to było dawno! Praca jakiś czas temu i postęp medyczny był nieporównywalny do dzisiejszej sytuacji,zwłaszcza na wsi. Nie zapomnę telefonów służbowych o to i o tamto jak leżałam w szpitalu cała w euforii tuż po narodzinach Rysia- teraz po prostu albo odbierze mój mąż 😁albo no cóż: oddzwonimy( na pewno, obiecuję)! Praca w ciąży jest trudna, tak samo po-ale da się, nawet chyba trzeba. Nic tak do tego nie motywuje, jak dzieci, power na dalsze działanie. Pytacie się o przepis na ciasto z malinami, za chwilę wyląduje w komentarzu. Chciałam,by ten post był bardziej rolniczo/ kobiecy. Wszak nie wiem, kiedy następnym razem będę w ciąży, nie wiem w jaki sposób urodzę moją córkę, naprawdę się tego boję i myśl, że zostało mi trochę czasu, daje szansę do wyboru,mojego wyboru, grunt by wszystko było ok!

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Sądząc po ilości komentarzy Małgosia Borysewicz poruszyła niezwykle ważny temat dla kobiet w ciąży i młodych mam, które na co dzień pracują w gospodarstwach. Jak wiadomo ten rodzaj pracy nie należy do łatwych! Obserwatorki rolniczki wspierają ją i dzielą się swoimi doświadczeniami:

Szczęśliwego rozwiązania ❤️

a mnie denerwuje jak kobieta nie czuje się na siłach i jej wmawiają ze ciąża to nie choroba.. Być może choroba nie ale stan w którym powinna szczególnie na siebie i dziecko uważać. 

 ja też pracowałam w gospodarstwie praktycznie do samego końca ciąży, choć nie ukrywam, że czasami było ciężko tym bardziej przy tych zapachach, które nam towarzyszą przy zwierzętach 🙈 

My również życzymy szczęśliwego rozwiązania!

Trendy lato 2020. Małgosia Borysewicz z
Instagram/Rolnik w szpilkach

Małgosia Borysewicz ostatnio często podkreśla, że w drugiej ciąży czuje się gorzej niż w pierwszej!

Małgosia Borysewicz z mężem
Facebook Rolnik szuka żony TVP

 

Zobacz także
Ania z "Rolnik szuka żony" chodzi do pracy. Koronawirus w Polsce

Anna z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się rekordem. Ma nową pasję!

Rolnik szuka żony

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się nowymi rodzinnymi zdjęciami na chwilę przed porodem! 

 

Małgosia Borysewicz w czerwonej bluzce
Instagram
Newsy
Ciężarna Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" narzeka na złe samopoczucie. Każda przyszła mama ją zrozumie 
Ciężarna Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" narzeka na złe samopoczucie. Każda przyszła mama ją zrozumie 

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" już niedługo po raz drugi zostanie mamą. Do tej pory uczestniczka show TVP nie narzekała na żadne dolegliwości i świetnie się czuła, ale niestety teraz przyszedł gorszy moment. Małgosia postanowiła opowiedzieć o swoim obecnym samopoczuciu na swoim InstaStory. Chyba każda przyszła mama ją zrozumie.  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Małgosia zdradza całą prawdę o pracy na gospodarstwie! "Nasza praca, to nie tylko hajs!" Jesteś w ciąży i szukasz preparatów, które wpłyną na rozwój dziecka i Twoje samopoczucie? Wejdź na tę stronę i wykorzystaj Doz pl kod rabatowy . Ciężarna Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" narzeka na samopoczucie Chociaż Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" jest już w zaawansowanej ciąży, w dalszym ciągu jest bardzo aktywna! Jest świetną panią domu, opiekuńczą mamą i troskliwą żoną, która pomaga swojemu mężowi w obowiązkach na gospodarstwie. Do tego cały czas udziela się na Instagramie i utrzymuje kontakt z fanami. Internauci są pod ogromnym wrażeniem, że uczestniczka show TVP potrafi tak doskonale łączyć wszystkie obowiązki.  Do tej pory Małgosia Borysewicz naprawdę fantastycznie czuła się w ciąży. Ale teraz opowiedziała swoim fanom, że ma gorszy moment. We znaki dały jej się przede wszystkim upały.  Ja to się chowam ostatnio w lato, jest gorąco i upały strasznie dają mi się we znaki. Puchnę, głównie wieczorami i nie podoba mi się to. […] Ja mam takie pytanie do specjalistów, dlaczego gdy ja mam ustabilizowane TSH, problemy oczywiście z tarczycą, to i tak moje starania odnośnie tego, żeby po prostu i wyglądać i czuć się dobrze nie sprawdzają się. […] Ale z córuchną nie dajemy się, będziemy się starały, żeby wyglądać...

Małgosia z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę
Instagram
Newsy
Małgosia z "Rolnik szuka żony" wygląda jak gwiazda filmowa! Wystarczył jeden prosty trik i jest nie do poznania!
Małgosia z "Rolnik szuka żony" wygląda jak gwiazda filmowa! Wystarczył jeden prosty trik i jest nie do poznania!

Małgosia Borysewicz i Paweł Borysewicz to jedna z najsympatyczniejszych par, które poznały się na planie " Rolnik szuka żony ". Rolniczka bardzo szybko zyskała sympatię widzów, a ci najwierniejsi zostali z nią aż do dzisiaj. Od edycji, w której wzięła udział ze swoim teraźniejszym już mężem, minęło sporo czasu, a ona wciąż potrafi zaskoczyć! Nowe zdjecia, które opublikowała wprawiły fanów w zachwyt! Małgosia Borysewicz wygląda jak prawdziwa gwiazda filmowa! A wystarczyła zmiana... uczesania! Jak to możliwe? Koniecznie zobaczcie jej najnowsze fotki! Zobacz także:  Dlaczego Diana z "Rolnik szuka żony" nie przyjechała na ślub Natalii? Po uszczypliwym komentarzu nie wytrzymała! Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę  Małgosia i Paweł Borysewiczowie przechodzą teraz bardzo radosny okres oczekiwań na swoje drugie dziecko. Mały Rysio doczeka się w końcu rodzeństwa! Rolniczka, będąc w drugiej ciąży, pięknieje z dnia na dzień, a dowodem na to są jej zdjęcia na Instagramie.  Małgosia z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się delikatną metamorfozą. Wystarczyła delikatna zmiana fryzury oraz mocniejszy makijaż, a efekt był zdumiewający!  Czasem trzeba i tak 💃🏼 W prostych zdecydowanie czuję się najlepiej 🥰 - napisała na Instagramie nawiązując do swojej nowej fryzury Internauci nie mogą oderwać od niej wzroku, a pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów:  - Bardzo ładnie w tych prostych włosach 😊 - Śliczna jak zawsze A fakt w prostych wyglądasz mega - ❤️przepiękna jak zawsze 👍👍👍 - Piękna kobietka z Ciebie Małgosiu 😍 - Petarda 🤩😁 Trudno się nie zgodzić! Sami spójrzcie!  Zobacz także:  Jakub z "Rolnik szuka żony" zapowiada: "Idą...

"Rolnik szuka żony": Małgosia i Paweł Borysewicz mieli kryzys? Zaskakujące wyznanie uczestniczki
Instagram/rolnikwszpilkach
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Małgosia Borysewicz powiększyła sobie usta? Jest odpowiedź rolniczki! 
Fanka zapytała rolniczkę, czy poprawiała sobie urodę. Małgosia Borysewicz zareagowała i zdradziła, jaka jest prawda!

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na pytania internautów i zdradziła, czy poprawiała sobie urodę. Rolniczka wyznała również, jak wygląda jej dieta i ile kilogramów przytyła w czasie ciąży. Sprawdźcie, co dokładnie napisała Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony"! Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" poprawiała usta? Małgosia Borysewicz wzięła udział w czwartej edycji "Rolnik szuka żony" i to własnie w programie TVP poznała swojego męża Pawła. Zakochani wzieli ślub w 2018 roku, a dziś są rodzicami dwójki dzieci - synka Rysia i córeczki Blanki. Małgosia Borysewicz dzięki udziałowi w hicie prowadzonym przez Martę Manowską zyskała nie tylko miłość, ale również ogromną popularność. Dziś jej konto na Instagramie obserwuje ponad 173 tysiące osób.  Ostatnio Małgosia Borysewicz postanowiła odpowiedzieć na pytania swoich fanów, którzy chcieli dowiedzieć się m.in. czy jej usta są naturalne, czy jednak poprawiała swoją urodę.  Małgorzata Borysewicz podczas Q&A (pytania i odpowiedzi) szczerze odpowiedziała na pytania internautów i rozwiała wątpliwości w sprawie swojego wyglądu. - Czy robiłaś coś z ustami? Czy są to Twoje naturalne? Są piękne- napisał jeden z fanów rolniczki. - Moje - odpowiedziała Małgosia Borysewicz. Małgosia odpowiedziała również na pytanie ile kilogramów przytyła w czasie jednej i drugiej ciąży. Okazuje się, że będąc w ciąży z synem przytyła 21 kilogramów, a w ciąży z córką 16 kilogramów.  Rolniczka zdradziła przy okazji, jak udało się jej schudnąć po ciąży. Jaką stosuje dietę? Małgosia Borysewicz napisała, jaki jest jej sposób na świetną figurę....

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik