Diana, kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony 6"
Facebook

Diana z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcia z randki? Tak spędza przedświąteczny czas!

Diana, kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony 6"
Facebook

Diana z "Rolnik szuka żony" po programie cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Często publikuje tam wspólne zdjęcia z Natalią, kandydatką Sławomira, z którą zaprzyjaźniła się jeszcze w show. Obie uczestniczki podczas nagrań zostały zakwaterowane w tym samym pokoju i tak zaczęła się ich znajomość. Teraz Diana pochwaliła się zdjęciem z wieczornego spaceru. Zobaczcie, jak spędza przedświąteczny czas! Czyżby znalazła miłość?

Diana z "Rolnika" ma chłopaka?

Diana nie znalazła miłości w szóstej edycji "Rolnik szuka żony", ale dzięki programowi zyskała przyjaźń i popularność. Na Instagramie czasem pokazuje zdjęcia stylizacji do pracy, fotografie ze spotkań z Natalią, a teraz opublikowała zdjęcie z pizzerii. Po kolacji wybrała się na spacer ulicami Augustowa. Diana nie zdradziła, z kim spędziła ten miły wieczór, ale z pewnością nie była sama. Osoba, która robiła jej zdjęcia, mogła liczyć na miłe uśmiechy.

Czy to oznacza, że Diana pochwaliła się zdjęciami z randki? Zobaczcie sami!

Diana z Rolnik szuka żony
Instagram

Kolejni uczestnicy 6. edycji "Rolnik szuka żony" znajdują miłość. W finałowym odcinku programu Joanna, kandydatka Seweryna pochwaliła się, że jest zaręczona i spodziewa się dziecka. Sam Seweryn też jest już szczęśliwie zakochany i mieszka ze swoją partnerką, a Natalia niedawno opublikowała  filmiki z tajemniczym mężczyzną. Teraz przyszła kolej na Dianę!  

Diana była kandydatką Seweryna, ale sama zrezygnowała z programu

Diana Seweryn
screen Rolnik szuka żony

Natalia, Diana i Wioleta utrzymują kontakt po programie  "Rolnik szuka żony" 

Natalia, Diana i Wioleta z Rolnik szuka żony 6
Natalia, Diana i Wioleta z Rolnik szuka żony 6

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Trendy na wiosnę 2020 w pigułce. Oto 5 największych hitów, które będziemy nosić tej wiosny

zobacz 01:14