Dawid Woliński w białej koszulce podartych czarnych dżinsach z czarnym naszyjnikiem, brązowych butach
East News

"I tak się z nikim z was nie prześpię" - Dawid Woliński wkurzył się na hejterów. Co jeszcze napisał?

Dawid Woliński w białej koszulce podartych czarnych dżinsach z czarnym naszyjnikiem, brązowych butach
East News

Dawid Woliński jest znany nie tylko z "Top Model" i projektowania pieknych sukni, ale też z selfie w windzie. Projektant jest jedną z najaktywniejszych gwiazd w Internecie. Instagram, Facebook czy Snapchat - Woliński wrzuca na okrągło zdjęcia i filmiki ze swojego życia czy prezentacji swoich nowych przedsięwzięć (ostatnio zrobił kolekcję dla dzieci). Niestety, dość często jest też atakowany w sieci. Za wszystko: za wygląd, poglądy na świat czy swoje żarty. Ale jeszcze częściej wypytywany jest o to, czy gejem? Tak było pod filmikiem umieszczonym przez niego w sieci, na którym udaje, że śpiewa. Efekt?
Posypały się komentarze.

Gej jakich mało - można przeczytać wśród nich.

Czy Dawid Woliński jest gejem?

Dawid Woliński postanowił odpowiedzieć, co sądzi o takich zaczepkach w sieci:

Zawsze zastanawiam sie czemu obrażanie jest takie cool na FB do dochodzę do wniosku ze cały hejt z sieci został tutaj przecież nie jest przymusowe oglądanie mnie tutaj a moja orientacja gej nie gej co ma za znaczenie i tak sie z nikim z was nie przespie wiec o co chodzi? Hejt dla hejtu ? Bardzo proszę ale otwórzcie oczy i zacznijcie żyć na luzie bo za 5 lat nadal będziecie hejtowac w sieci a ja nadal będę sobą w jakimś fajnym słonecznym miejscu żyjąc swoim życiem (pisownia oryg.) - napisał na swoim Facebooku juror Top Model.

Dawid Woliński nie pierwszy raz pisze o hejterach w sieci. Niedawno opublikował wiadomość prywatną od "fanki", która zezłoszczona, że nic jej nie odpowiedział, zaczęła go wyzywać. Powiedział wtedy, że właśnie dlatego nie odpisuje na wiadomości prywatne. I wcale mu się nie dziwimy...

 

Zobacz: Woliński chwali się córką. Wyrosła na piękną dziewczynę

 

Dawid Woliński pod studiem DDTVN
ONS

Dawid Woliński w czarnym kapeluszu, białej koszulce podartych dżinsach z czarnym naszyjnikiem, białych butach
ons.pl

Dawid Woliński

 

Więcej na temat Dawid Woliński
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08