Były Herbuś wydał oświadczenie w sprawie książki
ONS

Oświadczenie byłego partnera Herbuś w sprawie książki: Jest przesiąknięta pikantnymi szczegółami

Były Herbuś wydał oświadczenie w sprawie książki
ONS

Ostatni czas był dla Edyty Herbuś trudny ze względu na sprawy zawodowe. Tancerka za cel postawiła sobie podszkolenie swojego warsztatu aktorskiego, co ewidentnie zaprocentowało. Spektakl z jej udziałem wystawiano właśnie za granicą. Zobacz: Jesienna metamorfoza Herbuś. Gwiazda rozjaśniła włosy

"Salome" miało swoją premierę w Teatrze Narodowym w czeskiej Pradze, a słowom uznania dla debiutu gwiazdy nie było końca. Jednak spokój Herbuś mógł zostać zmącony przez książkę, którą planuje wydać jej były partner Dawid Ozdoba. Ostatnio wyciekły pierwsze mocne fragmenty, które sugerują, że może chodzić właśnie o Herbuś. Przypomnijmy:

Były facet ostro o Herbuś: Wzięła kamerę i proponowała, żebyśmy nagrali seks


Nasilające się komentarze dotyczące publikacji książki sprawiły, że Ozdoba postanowił odnieść się do tych spekulacji i wydał oświadczenie:

W związku z pojawiającymi się doniesieniami, że Edyta Herbuś, z którą kiedyś łączył mnie bardzo „burzliwy” związek, jest bohaterką mojej książki, postanowiłem wydać niniejsze oświadczenie. „W książce pt, ‚Wieczór panieński – cała prawda’ przewija się wielu bohaterów.Ja i Anna Grzeszczuk jako współautorka mojej książki, nie możemy odpowiadać za to, czyje cechy czytelnik odnajdzie w wybranej przez siebie postaci.

Ponadto Ozdoba zapewnia, że po ukazaniu się książki wszystkie wątpliwości będą rozwiane:

Książka, którą obecnie zainteresowanych jest kilku wydawców, po publikacji rozwieje wiele wątpliwości i z pewnością rozbudzi wiele następnych. Niewątpliwie moje życie było pasmem kontrowersyjnych przygód i zdarzeń, stąd i książka przesiąknięta będzie pikantnymi szczegółami. Co więcej? Przekonacie się po tym jak książka pojawi się już oficjalnie w sprzedaży.

Co na to Edyta?

Zobacz: Małgorzata Potocka zdradza szokujące kulisy związku z Grzegorzem Ciechowskim

 

Edyta Herbuś rozjaśniła włosy


Gwiazdy na premierze spektaklu Herbuś:

Więcej na temat Edyta Herbuś Dawid Ozdoba
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59