Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Były Herbuś wydał oświadczenie w sprawie książki
ONS
Newsy

Oświadczenie byłego partnera Herbuś w sprawie książki: Jest przesiąknięta pikantnymi szczegółami

Edyta może być zaniepokojona

Ostatni czas był dla Edyty Herbuś trudny ze względu na sprawy zawodowe. Tancerka za cel postawiła sobie podszkolenie swojego warsztatu aktorskiego, co ewidentnie zaprocentowało. Spektakl z jej udziałem wystawiano właśnie za granicą. Zobacz: Jesienna metamorfoza Herbuś. Gwiazda rozjaśniła włosy

"Salome" miało swoją premierę w Teatrze Narodowym w czeskiej Pradze, a słowom uznania dla debiutu gwiazdy nie było końca. Jednak spokój Herbuś mógł zostać zmącony przez książkę, którą planuje wydać jej były partner Dawid Ozdoba. Ostatnio wyciekły pierwsze mocne fragmenty, które sugerują, że może chodzić właśnie o Herbuś. Przypomnijmy:

Były facet ostro o Herbuś: Wzięła kamerę i proponowała, żebyśmy nagrali seks


Nasilające się komentarze dotyczące publikacji książki sprawiły, że Ozdoba postanowił odnieść się do tych spekulacji i wydał oświadczenie:

W związku z pojawiającymi się doniesieniami, że Edyta Herbuś, z którą kiedyś łączył mnie bardzo „burzliwy” związek, jest bohaterką mojej książki, postanowiłem wydać niniejsze oświadczenie. „W książce pt, ‚Wieczór panieński – cała prawda’ przewija się wielu bohaterów.Ja i Anna Grzeszczuk jako współautorka mojej książki, nie możemy odpowiadać za to, czyje cechy czytelnik odnajdzie w wybranej przez siebie postaci.

Ponadto Ozdoba zapewnia, że po ukazaniu się książki wszystkie wątpliwości będą rozwiane:

Książka, którą obecnie zainteresowanych jest kilku wydawców, po publikacji rozwieje wiele wątpliwości i z pewnością rozbudzi wiele następnych. Niewątpliwie moje życie było pasmem kontrowersyjnych przygód i zdarzeń, stąd i książka przesiąknięta będzie pikantnymi szczegółami. Co więcej? Przekonacie się po tym jak książka pojawi się już oficjalnie w sprzedaży.

Co na to Edyta?

Zobacz: Małgorzata Potocka zdradza szokujące kulisy związku z Grzegorzem Ciechowskim

 

Edyta Herbuś rozjaśniła włosy


Gwiazdy na premierze spektaklu Herbuś:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dawid Ozdoba z gołą klatką
EN
Newsy
Co Dawid Ozdoba ujawnia w swojej nowej książce? Czy ktoś powinien się bać?
Co Dawid Ozdoba ujawnia w swojej nowej książce? Czy ktoś powinien się bać?

Dawid Ozdoba, który niedawno wydał książkę "Wieczór panieński. Cała prawda" ujawnia w niej, jak wygląda jego praca i jaki ma stosunek do kobiet. Nie jest tajemnicą, że kilka lat temu Dawid Ozdoba był w związku z aktorką, Edytą Herbuś. O ich relacji krążyły legendy, ale gwiazda nigdy nie odniosła się do plotek. W swojej pierwszej książce tancerz i założyciel grupy BadBoys opowiada o swoim związku z tajemniczą Edytą. Czy chodzi o Herbuś? Spotkaliśmy się w momencie, kiedy BadBoysi byli na szczycie, a ja miałem za sobą wygraną w programie "Amazonki". Dużo wtedy pracowałem, ale byłem też niezłym łobuzem. Korzystałem z życia: kobiety, imprezy, używki. Grałem często w reklamach i właśnie na planie jednej z nich poznałem Edytę. Szedłem do studia, gdzie miały rozpocząć się zdjęcia, gdy minąłem siedzącą na korytarzy drobną brunetkę. Z burzą włosów, w czerwonej sukience. Zapamiętałem jej śliczne, naturalne usta. Piękne oczy. To były jej początki w Warszawie. Boże, jaka dziewczyna!, pomyślałem i zaproponowałem odwiezienie po zdjęciach do domu. Tak też zrobiłem, a ona dała mi swój numer telefonu". Dawid Ozdoba przyznał, że szybko zamieszkali razem: W mikroskopijnym mieszkaniu, w wieżowcu przy Świętokrzyskiej. Okazuje się, że Dawid Ozdoba i Edyta szybko zostali parą: Niemal od razu zaczęliśmy tworzyć związek. Ja miałem grupę BadBoys, ona dopiero zaczynała. Chodziłem wtedy na wszystkie castingi, znałem agencje aktorskie i dzięki temu mogłem Edycie pomóc. Brałem ją do samochodu i jechaliśmy, ale zawsze słyszeliśmy to samo. Za mała, zbyt drobna, zbyt filigranowa. Ja na to: "Przecież ma piękny uśmiech, jest fotogeniczna, doskonale się rusza!", ale agentów jakoś to nie przekonywało. Zrobiłem Edycie pierwsze zdjęcia, dosłownie pod drzewami, niedaleko jednej agencji. Miała wtedy na sobie kostium...

Dawid Ozdoba wydaje książkę
ONS
Newsy
Były facet ostro o Herbuś: Wzięła kamerę i proponowała żebyśmy nagrali seks
Dawid ujawnia pikantne kulisy ich związku

Edyta Herbuś ma za sobą trudny rok, ale dzięki ciężkiej pracy i jasno postawionych priorytetach, może teraz świętować kolejne sukcesy zawodowe. Gwiazda skupiła się nad rozwijaniem swojego aktorskiego warsztatu, co zaprocentowało m.in. wystawianiem jej spektaklu w Pradze. Nie może też narzekać na swoje życie uczuciowe. Przypomnijmy: Herbuś pierwszy raz tak szczerze o relacji z Trelińskim. Zdradziła ich receptę na udany związek Teraz jednak spokój Edyty może zostać zmącony, a wszystko za sprawą książki, którą zamierza wydać Dawid Ozdoba - jej były partner. Premiera wydawnictwa ma odbyć się w najbliższym czasie, tymczasem "Fakt" dotarł do pierwszych fragmentów, sugerując mocno, że dotyczą one właśnie Herbuś. Dawid wspomina w nich ostre imprezy, a nawet nagraną seks-taśmę.   Pewnego dnia, wracając z imprezy, nadropsowaliśmy się i zaczęliśmy zabawę z kamerą - najpierw nagrywaliśmy to, co się dzieje w aucie. Ona szalała, śpiewała, całowała mnie i przytulała. Ja nie pozostawałem dłużny. Jak dotarliśmy do domu, wzięła kamerę i uwodzicielsko zaproponowała, żebyśmy nagrali swój namiętny seks. Wzięliśmy po kolejnym dropsie i kochaliśmy się, a kamera utrwalała nasze namiętne ruchy - czytamy. Wspomina również o oświadczynach, które zostały podobno przyjęte. Pewnego dnia, kiedy ponownie związała się ze swoim pierwszym facetem, siedzieliśmy w aucie na ogromnym parkingu pod centrum handlowym. W swoim aucie tak dałem gazu, że dźwięk sportowego tłumika włączył alarmy we wszystkich sąsiednich samochodach. Wtedy po raz kolejny oświadczyłem jej się... a ona po raz kolejny powiedziała TAK! - pisze Ozdoba. Myślicie, że Edyta powinna próbować zablokować tę książkę? Zobacz: Jesienna metamorfoza Edyty Herbuś. Gwiazda rozjaśniła włosy Seksowna Herbuś w letniej sesji...

Kariera Edyty Herbuś
ONS
Newsy
Herbuś wiązała duże nadzieje z karierą za granicą. Pierwsze recenzje są bezlitosne
Jak ocenili jej występ i spektakl?

Edyta Herbuś sporo czasu spędziła w tym roku za granicą, gdzie wystawiane były spektakle z jej udziałem. Aspirująca aktorka nie zabawi u nas na dłużej również w święta, bowiem wraz z ukochanym ma wyjątkowe plany na spędzenie tegorocznej Gwiazdki. Przypomnijmy: Przed Herbuś przełomowe święta. Nie dość, że pierwszy raz za granicą, to spędzie je z... Niestety, nastrój gwiazdy mogą popsuć najnowsze doniesienia "Super Expressu". Tabloid postanowił bowiem przyjrzeć się bliżej recenzjom opery "Salome" Herbuś i Trelińskiego, którą pokazywali ostatnio w Pradze. Okazuje się jednak, że Czesi nie do końca docenili kunszt pary, a przynajmniej na to mają wskazywać przytaczane przez gazetę fragmenty recenzji. Te, delikatnie mówiąc, nie są zbyt entuzjastyczne. Polski reżyser utonął w ciemnościach opery. Dosłownie i w przenośni. Zamknij oczy i po prostu nie słuchaj zbyt dobrze - cytuje "Super Express". Kibicujecie jej karierze aktorskiej? Zobacz: Oświadczenie byłego partnera Herbuś w sprawie książki: "Jest przesiąknięta pikantnymi szczegółami"   Edyta Herbuś w Paryżu z Kasią Sowińską:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner