Dariusz Michalczewski
ONS

Dariusz Michalczewski zatrzymany przez policję? Tak podaje "Dziennik Bałtycki". Jest komentarz żony boksera!

Dariusz Michalczewski
ONS

Dariusz Michalczewski został zatrzymany przez policję - szokującą informację podał dziennikbaltycki.pl, ale policja na razie nie chce potwierdzić, czy aby na pewno chodzi o byłego pięściarza. Do zatrzymania miało dojść w środę po południu w Trójmieście. Nieoficjalne informacje są takie, że policję zawiadomiła żona Dariusza Michalczewskiego, a zgłoszenie dotyczyło prawdopodobnie użycia przemocy. Żona Michalczewskiego w rozmowie z "Faktem" zapewniła, że nic się nie stało i zaprzeczyła informacjom, które podał "Dziennik Bałtycki". "W naszym małżeństwie jest wszystko w porządku, nic się nie stało" - powiedziała dziennikowi.

 

Zobacz też: Kim jest żona Dariusza Michalczewskiego? Poznaj historię miłości "Tigera" z Basią Imos

 

Sprawdź: Wszystkie kobiety Dariusza Michalczewskiego. Z kim spotykał się były bokser?

 

Więcej: Szykuje się trzeci rozwód Dariusza Michalczewskiego? Podobno żona ma dość...​

Dariusz Michalczewski został zatrzymany przez policję

Jak podaje dziennik, były sportowiec po interwencji policji został przewieziony na komendę i zabezpieczono przy nim 0,3 grama kokainy. Na razie nie przedstawiono mu żadnych zarzutów. Jak podaje dziennikbaltycki.pl, policja nie chce potwierdzić, że na pewno chodzi o Dariusza Michalczewskiego.

Dzisiaj po południu policjanci zatrzymali 48-letniego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie substancji zabronionych. Mogę powiedzieć, że zgłoszenie dotyczyło awantury domowej, nie mamy jednak formalnego zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa od osoby zgłaszającej - relacjonuje podkom. Aleksandra Siewert, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, która tłumaczy, że "czynności trwają".

Według nieoficjalnych informacji RMF FM, pięściarz podczas zatrzymania nie stawiał oporu. Została mu pobrana krew do badania.

 

Zobacz: Michalczewski wygrał z producentem napojów energetycznych. Sportowiec dostanie 22 mln odszkodowania?

 

Dariusz Michalczewski został zatrzymany przez policję - podaje dziennikbaltycki.pl

Dariusz Michalczewski na jesiennej ramówce Polsatu 2015
ons

Więcej na temat Dariusz Michalczewski
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01