Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Trzeci rozwód Dariusza Michalczewskiego
ONS
Newsy

Szykuje się trzeci rozwód Dariusza Michalczewskiego? Podobno żona ma dość...

O co chodzi?

Barbara Imos, trzecia żona Dariusza Michalczewskiego zwierzyła się ostatnio w mediach, że ma już dość Tigera! Bokser nie zajmuje się dzieckiem i ponoć ciągle go nie ma w domu.

Gdy urodziłam dziecko, nagle zostałam sama - żali się Imos w „Twoim Imperium”.

Jak sugeruje „Super Express”, z tego samego powodu rozpadły się dwa poprzednie małżeństwa Michalczewskiego. Dariusz „Tiger” Michalczewski i Barbara Imos są małżeństwem od 7 lat. 

Myślicie, że ten kryzys zakończy się rozwodem?

Zobacz na Polki.pl: Dariusz Michalczewski ma syna
 Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dariusz Michalczewski w drodze do aresztu
Newsy
Dariusz Michalczewski z dwoma zarzutami! O co jest podejrzany?

Dariusz Michalczewski usłyszał zarzuty po środowym zatrzymaniu! "Gazeta Wyborcza" podaje, że byłemu bokserowi zarzucono " używanie wobec żony słów określanych powszechnie jako obraźliwe oraz  naruszenie nietykalności cielesnej swojej żony". Według gazety adwokat sportowca zaprzecza obu stawianym zarzutom, podobnie jak żona Michalczewskiego - Barbara Imos.   Zarzuty dla Dariusza Michalczewskiego Do zatrzymania boksera doszło w środę po południu. Policję wezwała żona sportowca, która jako powód zgłoszenia podała przemoc domową. Media podawały też, że w mieszkaniu Dariusza Michalczewskiego znaleziono prawdopodobnie woreczek z 0.3 grama kokainy, jednak nie postawiono mu zarzutu posiadania narkotyków. Sportowiec spędził w komisariacie dwie doby. Tymczasem Barbara Imos zaprzeczyła informacjom, że w ich małżeństwie dzieje się coś niedobrego. Jaki będzie rozwój sytuacji? Zobaczymy niebawem.   Zobacz:  Nowe fakty w sprawie zatrzymania Michalczewskiego! "Miała miejsce kłótnia". Co z narkotykami? "Mogło się zdarzyć..." Dariusz Michalczewski usłyszał dziś zarzuty: Wśród nich m.in. zarzut naruszenia nietykalności cielesnej swojej żony Nie postawiono mu zarzutu posiadania narkotyków Zatrzymanie Dariusza Michalczewskiego przez policję

Dariusz Michalczewski zatrzymany! Nowe informacje
Newsy
Nowe fakty w sprawie zatrzymania Michalczewskiego! "Miała miejsce kłótnia". Co z narkotykami? "Mogło się zdarzyć..."

Nowe fakty w sprawie Dariusza Michalczewskiego! W środę znany pięściarz został zatrzymany przez policję po tym, jak jego żona Barbara powiadomiła funkcjonariuszy o przemocy domowej i znęcaniu fizycznym i psychicznym, które ma trwać od 2009 roku. W trakcie wizyty policji w domu Michalczewskiego znaleziono również 0,3 grama białego proszku. Sam sportowiec stwierdził, że to kokaina.  Dariusz spędził noc na izbie zatrzymań. Jak teraz wygląda sytuacja?   Adwokat Michalczewskiego tłumaczy sportowca z posiadania narkotyków!   Portal trojmiasto.wyborcza.pl podaje nowe informacje na temat zatrzymania Dariusza Michalczewskiego. Jego adwokat zapewnia, że na razie bokserowi nie postawiono żadnych zarzutów: Pan Dariusz został zatrzymany, zgodnie z obowiązującymi przepisami, do czasu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Jak dotąd nie postawiono mu żadnych zarzutów. Miała miejsce kłótnia, pojawiły się podniesione głosy, a na koniec zadecydowały emocje - mówi w rozmowie z "Wyborczą Trójmiasto" adwokat Jacek Rochowicz. Co z żoną, która zgłosiła sprawę na policję? Pani Barbara stoi murem za swoim mężem, bardzo go wspiera, nie ma mowy o żadnej przemocy. To emocje, teraz tych słów żałuje . [...] Pani Barbara nie złożyła dotąd oficjalnego zawiadomienia i nie ma nawet takiego zamiaru. Dlaczego? Bo nie ma powodu, ani przyczyny, dla których powinna to zrobić. Tak to już jest, że w nerwach mówimy różne rzeczy, a potem tego żałujemy. - cytuje Rochowicza trojmiasto.wyborcza.pl. Zobacz:  Kim jest żona Michalczewskiego, Barbara Imos? Co o nim mówiła? "Darek ma ADHD, jest w ciągłym ruchu"   Jak adwokat tłumaczy fakt, że w domu Michalczewskiego znaleziono kokainę? A co do woreczka po kokainie, to bardzo chciałbym prosić o wyrozumiałość. Wokół pana Dariusza jest szereg fanów boksu, zarówno ludzi znanych i lubianych,...

Dariusz Michalczewski w teledysku "No Mercy"
AKPA
Newsy
Dariusz Michalczewski w nowym show Polsatu?! Będzie oceniał dzieci!
To dopiero zaskoczenie! Tygrys wystąpi w dziecięcym show?!

Tego chyba nie spodziewałby się nikt.  Dariusz Michalczewski , jeden z najbardziej znanych polskich pięściarzy, ma szansę się pokazać w zupełnie innej roli. Jak udało się nam ustalić,  Tygrys dostał propozycję zostania jurorem w nowym dziecięcym show Polsatu „Super Dzieciak"! Jak już pisaliśmy, taką samą propozycję dostał też Dawid Kwiatkowski! Czemu akurat Dariusz Michalczewski jest typowany na jurora? Być może dlatego, że w nowym talent show będą poszukiwane nie tylko dzieci, które śpiewają czy mają zdolności artystyczne, ale też utalentowane w sporcie. Dariusz Michalczewski jurorem w show Polsatu „Super Dzieciak” W show mogą wziąć udział dzieci od 4 do 16 roku życia. Przed jury będą prezentować talenty wokalne, taneczne czy naukowe, a także sportowe. Dariusz Michalczewski od lat wspiera utalentowaną w boksie młodzież z małych miast. Jest założycielem Fundacji Równe Szanse , a także fundatorem stypendiów dla młodych bokserskich talentów. Pięściarz sam ma czwórkę dzieci. Dwóch dorosłych synów z pierwszego małżeństwa, a także pięcioletniego synka Dariusza juniora i trzymiesięczną córeczkę Nelę ze związku z trzecią żoną Barbarą Imos . Czytaj także:  Kryzys w związku Dariusza Michalczewskiego i Barbary Imos . Zobacz: Katarzyna Ankudowicz i Łozo razem? To dopiero niespodzianka! Myślicie, że bokser sprawdzi się jako juror oceniający dzieci?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner