Party Stories
Danuta Stenka o córce na salonach
ONS
Newsy

Stenka o córkach na salonach: Nie sprzedaję ich

Gwiazda broni pozowania z pociechami

Na okładce ostatniej "Gali" znalazła się Danuta Stenka. Aktorka zachwyciła dojrzałą sesją zdjęciową, na której widzimy naturalnie piękną kobietę, a nie efekt pracy sztabu grafików. Przypomnijmy: Naturalnie piękna Stenka na okładce magazynu

Wytwornej sesji towarzyszy też obszerny wywiad, w którym Stenka opowiada o swoich najbardziej wymagających rolach i wychowywaniu córek. Ostatnio gwiazda często pokazywała się w towarzystwie jednej z nich na salonach, co wzbudzało mieszane komentarze. Stenka broni się przed krytyką i twierdzi, że media sztucznie próbują zrobić z tego sensację.
 

Na szczęście Wiktoria macha na to ręką, zachowuje zdrowy dystans. Zaplanowałyśmy sobie, że pójdziemy na trzy pokazy - co było również związane z moją dostępnością - i poszłyśmy. Moje córki nie chodzą ze mną za kulisy teatralne czy na plany filmowe. Nie sprzedaję ich do żadnych spektakli, filmów, reklam, serialu, nie prowadzam na castingi, choć były takie propozycje. Nie prowadzam ich w show-biznes - twierdzi zdecydowanie.


Jak myślicie - jest coś złego, że córki towarzyszą czasem Stence podczas publicznych wyjść? Kreuje ich na celebrytki?

Zobacz też Danutę Stenkę i inne gwiazdy podczas otwarcia butiku Louis Vuitton:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Danuta Stenka na okładce Gali
Gala nr 16 (508)
Newsy
Naturalnie piękna Stenka na okładce magazynu
Bilans dojrzałej gwiazdy

Danuta Stenka to jedna z najbardziej błyskotliwych polskich aktorek. W ostatnich miesiącach nieco częściej pokazywała się na salonach - niemal zawsze w towarzystwie córki. Przypomnijmy: Stenka skomentowała obecność córki na salonach Aktorka znalazła się na okładce najnowszego numeru "Gali". Stenka pozuje w eleganckiej sukience na tle wytwornego wnętrza i ciężko się dopatrzeć przesadnej ingerencji grafika - widzimy piękną i dojrzałą kobietę, na której twarzy widoczne są zmarszczki. W wywiadzie dla magazynu gwiazda opowiada m.in. o wychowywaniu córek i luksusie, jaki daje jej... wyłączony telefon. Jak wam podoba się dojrzała i elegancka Danuta Stenka? Zobacz też Danutkę Stenkę z córką oraz inne gwiazdy podczas otwarcia butiku Louis Vuitton:

Plejada gwiazd na okładce Twojego Stylu
Facebook
Newsy
Aż 6 gwiazd na jednej okładce: Margaret, Stenka, Cielecka i inne jak największe diwy
Dla niektórych to debiut

Na okładkach polskich czasopism i magazynów rzadko kiedy pojawia się kilka bądź kilkanaście gwiazda na raz. Na szczęście są takie wydania, w których na czołówce możemy podziwiać całą masą utalentowanych aktorów czy muzyków. Przypomnijmy: Aż 12 gwiazd na okładce nowej "Vivy!": Klimas, Pogrebińska, Zawadzka... Na podobną okładkę zdecydował się również Twój Styl z okazji 25-lecia powstania magazynu. Z tej okazji na czołówkę trafiło aż 6 gwiazd kina i muzyki: Danuta Stenka, Magdalena Cielecka, Margaret, Anna Maria Jopek, Olga Frycz oraz Agnieszka Więdłocha . Dla m.in. Margaret czy Więdłochy jest to debiut na tak poważnej okładce. Wszystkie panie wyglądają zjawiskowo, ale naszą faworytką jest Danuta Stenka w pięknej sukni projektu La Manii. Jak wam się podoba? Zobacz: Danuta Stenka straci pracę przez "Celebrity Splash"? Tabloid wyczuł nową aferę Margaret na TeleKamerach:

Danuta Stenka z córką na pokazie Kupisza
ONS
Newsy
Stenka skomentowała obecność córki na salonach
Dlaczego 14-latka regularnie pojawia się na imprezach?

Danuta Stenka z impetem wróciła na salony. Aktorka nie dość, że wygląda pięknie to ostatnio w publicznych wyjściach towarzyszy jej córka, Wiktoria . Przypomnijmy: Danuta Stenka pokazała 14-letnią córkę Obie panie na przestrzeni ostatniego tygodnia wybrały się na 3 pokazy mody: kolejno Maciej Zień, Joanna Klimas i Robert Kupisz. Zawsze w nienagannych stylizacjach, Stenka z córką cierpliwie pozują paparazzim i uważnie obserwują poszczególne kolekcje. Na wczorajszym pokazie Roberta Kupisza mieliśmy okazję porozmawiać z aktorką i jej latoroślą o tym, jak zapatrują się na medialny szum, który towarzyszy im na takich imprezach.   To nasz trzeci pokaz i jak to mówią, do trzech razy sztuka. Wiktora nie ma żadnych oczekiwań związanych z tymi wyjściami, więc nie ma stresów i problemu - zdradziła w rozmowie z AfterParty.pl dumna mama. Wiktoria również nie ukrywa, że blask fleszy jest jej obojętny i traktuje medialne imprezy, jak każde inne wyjście z mamą:   Cały ten zgiełk z paparazzi to efekt uboczny przyjścia tutaj, nie odczuwam żadnych emocji z tym związanych, Po prostu przychodzę z mamą na pokaz mody - powiedziała w rozmowie z nami córka gwiazdy. Nam wypada tylko pogratulować zdrowego rozsądku, zarówno mamy, jak i córki. Myślicie, że Wiktoria nie zostanie celebrytką? Zobacz też inne gwiazdy, które pojawiły się na pokazie Roberta Kupisza:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner