Instagram
1/5
Syn Zenka Martyniuka, Daniel M.

 

Daniel M. cieszy się coraz większą popularnością na Instagramie. Jest to dla niego wyraźny powód do radości, bo syn gwiazdora disco polo coraz częściej wykorzystuje ten kanał informacji, aby kontaktować się ze swoimi fanami. Jak sam przyznaje wywiady na Instagramie bardzo mu się spodobały. W związku z tym postanowił odpowiedzieć na pytania Internautów. Zobaczcie, co sądzi na temat różnych używek, i jak sam się ocenia. Odpowiedzi znajdziecie w galerii...

 

Zobacz: Daniel M. "udowadnia", że jego żona jest nimfomanką. Pokazał szokujące zdjęcie

2/5
Instagram

 

Internauci dosyć bezpośrednio zapytali Daniela M., kiedy zamierza wybrać się na piwo. Okazuje się, że Instagramowy celebryta wyznał, że złożył obietnicę i do maja nie pije alkoholu:

 

Złożyłem obietnicę. Jeszcze kilka miesięcy. W maju z chęcią się napije. - zdradził syn Zenka Martyniuka. 

 

Jeszcze bardziej interesujące jest jego podejście do narkotyków. Zobaczcie na następnej stronie, co o nich sądzi...

3/5
Instagram

 

Wśród zadawanych pytań pojawiło się jedno, dotyczące narkotyków. Jeden z internautów wprost zapytał: 

 

Dlaczego bierzesz narkotyki?

 

Odpowiedź Daniela M. może zaskakiwać...

 

Jeśli uważasz marihuanę za narkotyk... Niech tak będzie. Nikt Cię do tego nie zmusza. Ja większym narkotykiem uważam, że jest alkohol. - wyznał syn Martyniuka. 

 

Sprawdźcie, co zdradził na temat swoich relacji z ojcem...

4/5
Instagram

 

W "instagramowym wywiadzie" nie mogło też zabraknąć pytań o relacje rodzinne. Internautów najbardziej ciekawiło, jak to jest mieć sławnego tatę. Daniel M. bez ogródek odpowiedział:

 

Ciężko. Czasem dziwne rzeczy się dzieją. - zdradził. 

 

Okazuje się, że syn i ojciec nie zawsze się zgadzają i to jest powodem nieporozumień. Daniel M. przyznaje, że z ojcem różnie mu się układa. Zenek Martyniuk lubi inne rzeczy niż syn:

 

Raz lepiej raz gorzej, on nie lubi pewnych rzeczy, które ja lubię - powiedział w odpowiedzi na pytanie Internauty.

 

Zobaczcie, co jeszcze zdradził mężczyzna na swój temat!

5/5
Instagram

 

Okazuje się, że Daniel M. ma duże wsparcie od swoich fanów, którzy radzą mu, aby się nie przejmował. Mężczyzna przyznaje, że nie zamierza. Stwierdził też, że jest po prostu normalny.

W związku z rosnącą popularnością jego instagramowych wywiadów z pewnością możemy się spodziewać kolejnych! Też jesteście tego zdania?

Więcej na temat Zenek Martyniuk