Newsy

Czy scenarzyści "M jak miłość" dobrze dobrali aktorów? Który z braci Mroczek w życiu jest jak Paweł, a który jak Piotrek?

Czy scenarzyści "M jak miłość" dobrze dobrali aktorów? Który z braci Mroczek w życiu jest jak Paweł, a który jak Piotrek?

Marcin Mroczek, którego widzowie doskonale kojarzą z rolą Piotrka Zduńskiego w "M jak miłość", zdradził Party.pl czy scenarzyści dobrze dobrali aktorów do roli. Czy Marcin w życiu jest tak spokojny i ma poukładane życie jak serialowy Piotrek czy wręcz przeciwnie? Obejrzyjcie wideo i zobaczcie,  czy bracia Mroczek w życiu osobistym mają podobne przygody, jak ich serialowe postacie. Ta odpowiedź Was zaskoczy!

Zobacz takżeArtur zastrzeli pedofila za uprowadzenie Basi!? Kolejny dramat w "M jak miłość"!

 

Rafał Mroczek w roli Pawła Zduńskiego

Joanna Kuberska, Rafał Mroczek
instagram

Zobacz także
M jak miłość - Magda i Andrzej całują się

Magda oświadcza się Andrzejowi... Zobacz, jak wyglądały ich zaręczyny w "M jak miłość"

Mieszkanie Katarzyny CIchopek kuchnia

Jak mieszka Katarzyna Cichopek? Gwiazda "M jak miłość" pokazała swój apartament!

 

Iga Krefft
instagram
Seriale
Iga Krefft odchodzi z "M jak miłość"?!
Jej postać wyjedzie do Australii?

Wątek Uli w "M jak miłość" cały czas się rozrasta. Jeszcze niedawno postać grana przez Igę Krefft miała stanąć na ślubnym kobiercu z Jankiem (Tomas Kollarik). Niestety, w jej życiu pojawił się Bartek (Arkadiusz Smoleński), dla którego dziewczyna straciła głowę. Ula nie bała się nawet jego kryminalnej przeszłości. Ostatnio wydawało się, że dla tej pary znowu zaświeciło słońce. Czy jest więc możliwe, że Iga Krefft i jej wątek znikną z "M jak miłość"? Zobaczcie nasze wideo i przekonajcie się, co zdradziła nam aktorka.    Zobacz także:  Powoli ogranicza zawodowe obowiązki... Katarzyna Cichopek odejdzie z "M jak miłość"?!   Iga Krefft już od kilkunastu lat wciela się w postać Uli   Jej wątek zniknie z "M jak miłość"?

Magda i Kamil M jak Miłość
Instagram
Seriale
Magda zostawi Andrzeja i wróci do Kamila?! Nieoczekiwany zwrot akcji w " M jak miłość"!
Magda zostawi Andrzeja i wróci do Kamila?! Nieoczekiwany zwrot akcji w " M jak miłość"!

Powrót Kamila do „ M jak miłość ” wiele namieszał w relacji Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Co prawda Chodakowska nadal kocha partnera, ale z dawną miłością łączy ją wspólna przeszłość, o której nie może i nie chce zapomnieć. W 1442. odcinku, który zobaczymy 6 maja, prawnik zobaczy swoją ukochana w ramionach Kamila. Mężczyzna będzie czule przytulał i pocieszał Magdę w szpitalnej sali. Wtedy Budzyński zda sobie sprawę, że Gryc jest realnym zagrożeniem dla jego związku. Jak wytłumaczy się z tego Magda? Zobacz także :  Kolejny ślub w "M jak miłość"? Magda i Andrzej staną na ślubnym kobiercu?

Porwanie Basi w M jak miłość
fot. MTL Maxfilm
Seriale
Artur zastrzeli pedofila za uprowadzenie Basi!? Kolejny dramat w "M jak miłość"!
Artur zastrzeli pedofila za uprowadzenie Basi!? Kolejny dramat w "M jak miłość"!

Wszystko wskazuje na to, że w „ M jak miłość ” dojedzie do kolejnego dramatu! W 1442. odcinku Artur rzuci się z bronią na pedofila, który porwał jego córkę i więził ją w piwnicy. Stadnicki jest bardzo niebezpieczny, w końcu to z jego rąk zginie młody policjant, Robert. Mostowiakowie będą przerażeni losem Basi i cała rodzina włączy się w poszukiwania i pomoc dla dziewczynki. Kiedy Robert złapie porywacza córki nie będzie mógł pohamować wściekłości i wyceluje do niego z broni! Zastrzeli pedofila... Zobacz także :  Dramatyczne chwile w "M jak miłość"! Córka Rogowskich zostanie porwana przez pedofila!

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner