Cristiano Ronaldo
East News
Newsy

Cristiano Ronaldo wyrwał dziennikarzowi mikrofon i... wyrzucił do stawu! Puszczają mu nerwy? WIDEO

Kolejny incydent z Cristiano Ronaldo na Euro 2016. Portugalczyk wyrwał, a następnie wyrzucił dziennikarzowi mikrofon. Do zdarzenia doszło w czasie spaceru z udziałem dziennikarzy przed dzisiejszym meczem z Węgrami. Cristiano Ronaldo bardzo nerwowo zareagował na pytanie dziennikarza Correio da Manhã, który zapytał: "Cristiano, gotowy do gry dzisiaj?". To wystarczyło, by rozwścieczyć gwiazdora reprezentacji Portugalii, który bez słowa wyrwał z rąk dziennikarza mikrofon, a następnie wrzucił go do pobliskiego stawu. Skąd taka reakcja piłkarza?

Nie żyje syn Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez. Kim jest ukochana wybranka piłkarza?

Incydenty Cristiano Ronaldo na Euro 2016

Grający na co dzień w Realu Madryt Ronaldo prawdopodobnie bardzo ciężko znosi marne występy swojej drużyny w turnieju. Reprezentacja Portugalii dziś o 18:00 zagra mecz o wszystko z Węgrami. Po dwóch remisach z Islandią i Austrią na zespół spadła fala krytyki. Najbardziej krytykowany jest oczywiście Cristiano Ronaldo, w którym pokładano wiarę, że poprowadzi drużynę do wielu zwycięstw w Euro 2016. Presja jest zatem ogromna, a sam zainteresowany najwyraźniej kiepsko sobie z nią radzi. Sytuacja z niegrzecznym potraktowaniem dziennikarza to nie jedyny wyskok Ronaldo na tegorocznym turnieju. I choć niektórzy tłumaczą ją wieloma nieprawdziwymi publikacjami tytułu na temat piłkarza, to zachowanie Ronaldo z pewnością nie było na miejscu. Pierwsza wpadka kapitana reprezentacji Portugalii miała miejsce po meczu z Islandią, kiedy to Ronaldo odmówił tradycyjnej wymiany koszulek po meczu z kapitanem drużyny przeciwnej Aronem Gunnarssonem. Moment wychwyciły kamery, a filmik natychmiast obiegł Internet i wzbudził ogromne emocje. Wielu komentatorów zarzuciło Cristiano Ronaldo "gwiazdorzenie". Zobaczcie filmiki z obu sytuacji i oceńcie sami.

Cristiano Ronaldo wyrzucił dziennikarzowi mikrofon do stawu.

Po meczu z Islandią omówił tradycyjnej wymiany koszulek z kapitanem drużyny przeciwnej.

Cristiano Ronaldo liczył na lepszy występ swojego zespołu w Euro 2016?

East News

Gwiazdor Portugalii nie radzi sobie z presją turnieju?

East News

Sara i Artur Borucowie na spacerze we Francji
East News
Newsy
Sara i Artur Boruc na romantycznym spacerze we Francji! Ależ oni się kochają ZDJĘCIA
Portugalia Mistrzem Europy
East News
Newsy
Nawet bez Cristiano Ronaldo... Portugalia wygrywa wielki finał Euro!
GRATULACJE!

Szok! Największa gwiazda Portugalii w 26. minucie meczu z Francją opuszcza boisko.  Jednak mimo  genialnego napastnika Portugalii udaje się wygrać Euro 2016!    Co się stało? Dla Portugalii Ronaldo jest nie tylko kapitanem, ale i symbolem. To na jego barki zwykło się zrzucać odpowiedzialność za losy spotkań reprezentacji. A on, zwykle, nie zawodził nadziei. Dzisiejszego finału na pewno nie będzie dobrze wspominał. Mecz skończył się dla niego praktycznie po kilku minutach, gdy ucierpiał w starciu z Payetem. Ten wszedł w Cristiano Ronaldo tak, że jego kolano się wygięło. Oto moment starcia z Payetem:   Sędzia nie przerwał spotkania, i choć Cristiano próbował dalej grać, po chwili widzieliśmy jak siedzi na murawie z grymasem bólu na twarzy i łzami w oczach, przy których... latała wielka ćma.  Medycy drużyny przez kilka minut starali się doprowadzić jego kolano do normalnego stanu. Niestety, nie udało się. Choć wszedł jeszcze na boisko, wyraźnie utykał i po kilku minutach został zniesiony z niego na noszach. Chwilę wcześniej rzucił kapitańską opaską o trawę... Spotkanie obejrzał z ławki rezerwowych, nie trafił do szpitala. Według informacji przekazanych przez komentantorów TVP, Ronaldo ma stłuczone więzadło piszczelowe poboczne.   A tak wyglądał chwilę po starciu z Payetem:   Ale Portugalczycy nie poddali się. Dzięki świetnej obronie i bramkarzowi, nie dali Francji strzelić bramki aż do końca regulaminowego czasu gry. Gdy po pierwszej połowie dogrywki wszyscy odliczali już czas do karnych, piękny strzał Edera przesądził wynik spotkania i całego Euro 2016! Oto    Potem był już tylko wybuch radości. Dla Polski ten wynik to w pewnym sensie potwierdzenie naszej klasy! W Euro 2016 przegraliśmy bowiem tylko z Mistrzami Europu, i to w karnych!   Radość Portugalii...

Cristiano Ronaldo - finał Euro 2016
EastNews
Newsy
Cristiano Ronaldo doznał poważnego urazu w finale Euro 2016! Czeka go długa przerwa w grze
Jest gorzej niż się spodziewano!

Jakiej kontuzji doznał Cristiano Ronaldo podczas meczu z Francją? Jak podają zagraniczne media, kapitan reprezentacji Portugalii doznał urazu więzadła kolanowego. Kontuzja, do którego doszło zaledwie po kilkunastu minutach meczu, okazała się na tyle poważna, że Ronaldo nie mógł kontynuować dalszej gry w spotkaniu. Po zderzeniu z Dimitrim Payetem, noga piłkarza wygięła się nienaturalny sposób. Piłkarz popłakał się z bólu. Mimo natychmiastowej interwencji lekarzy i fizjoterapeutów, Cristiano Ronaldo od 26. minuty meczu wspierał swoją drużynę jedynie z ławki rezerwowych. Zwijający się z bólu gwiazdor został wyniesiony z boiska na noszach. Szczegółowa diagnoza stanu zdrowia Ronaldo zostanie podana dopiero po specjalistycznych badaniach. Na ten moment wiadomo już, że piłkarz zostanie wykluczony z gry na około miesiąc, co dla każdego piłkarza to sporo czasu. Życzymy Cristiano szybkiego powrotu do zdrowia! Na szczęście tytuł mistrza Europy dla jego kraju nieco osuszył łzy geniusza piłki nożnej.   Zobacz też: Dramatyczny finał Euro 2016 dla Cristiano Ronaldo! Od rozpaczy do wybuchu radości! ZDJĘCIA.   Cristiano Ronaldo w trakcie meczu z Francją doznał urazu więzadła w kolanie. Niestety wykluczyło go to z gry w finale w Euro 2016. Ale Portugalia i tak wygrała!