Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska
Newsy

Teść Kaczyńskiej apeluje: "Niech przywiezie córki do więzienia, Marcin tęskni za dziewczynkami!"

Teść Kaczyńskiej apeluje: "Niech przywiezie córki do więzienia, Marcin tęskni za dziewczynkami!"

Marek Dubieniecki na łamach "Super Expressu" apeluje do Marty Kaczyńskiej. Teść Marty chce, aby przywiozła swoje córki do aresztu, gdzie od kilku miesięcy przebywa Marcin Dubieniecki, który usłyszał zarzut kierowania zorganizowaną grupą przestępczą i wyłudzenia od państwa 13 mln złotych. Według relacji ojca Dubienieckiego dzieci bardzo tęsknią za swoim tatą, który nie widział 13-letniej Ewy i 8-letniej Martyny od momentu zatrzymania.

Marta powinna przywieźć dzieci do ojca. Nawet jeśli sama nie chce odwiedzić mojego syna, bo tak się między nimi ułożyło. Dziewczynki bardzo za nim tęsknią. Przecież Marta przyjeżdża na grób swoich rodziców do Krakowa. Mogłaby wtedy wziąć dziewczynki, ale tego nie robi. Martynka często wspomina tatę, jak grała z nim w tenisa. Mówi, że jak tata wróci, to znów pójdą i zagrają. Łzy same cisną się do oczu, gdy się tego słucha. Trudno się temu przysłuchiwać obojętnie, przykro, boli. Marcin tak bardzo tęskni za dziewczynkami- powiedział Marek Dubieniecki.

Wygląda na to, że teść Marty Kaczyńskiej ma do niej żal o to, że nie wspiera swojego męża w trudnych chwilach. Z pewnością ma na to wpływ nowy związek bratanicy Jarosława Kaczyńskiego. Przypomnijmy, że Marta Kaczyńska spotyka się ze znanym łódzkim restauratorem Pawłem Zynerem. Para spędza ze sobą coraz więcej czasu a ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że Marta Kaczyńska planuje nawet przeprowadzkę do Warszawy, aby być bliżej swojego partnera.

 

Zobacz także: Czy Marta Kaczyńska przeprowadzi się do Warszawy dla nowego ukochanego?

 

Teść apeluje do Marty Kaczyńskiej.

Bratanica Jarosława Kaczyńskiego nie odwiedza męża w areszcie.

Marta Kaczyńska utrudnia kontakty córek z dziadkami?
East News
Newsy
Teść Marty Kaczyńskiej oskarża ją o utrudnianie kontaktów z wnuczkami! "Bardzo to przykre"
Teść Marty Kaczyńskiej oskarża ją o utrudnianie kontaktów z wnuczkami! "Bardzo to przykre"

Marta Kaczyńska utrudnia kontakty swoich córek z dziadkami? Tak przynajmniej twierdzi ojciec Marcina Dubienieckiego, który na łamach Super Expressu opowiedział o tęsknocie za wnuczkami, których nie widział już od miesiąca. Marek Dubieniecki przyznaje, że do tej pory co roku razem z żoną zabierali Ewę i Martynkę na wakacje, ale w tym roku Marta Kaczyńska nie wyraziła zgody na wspólny wyjazd dziewczynek z dziadkami. Teść Marty zapewnia, że dziewczynki zawsze świetnie się z nimi bawiły, a na dowód tego pokazał w tabloidzie pamiątkowe zdjęcia z ich wakacji. Zazwyczaj dziewczynki spędzały wakacje z nami. Przynajmniej tydzień. My zapewnialiśmy im mnóstwo atrakcji, nigdy się nie nudziły. Na zdjęciach z ubiegłego roku z wakacji nad morzem wyraźnie widać, jakie są szczęśliwe. Marta Kaczyńska napisała nam SMS, w którym informuje, że ona oraz dzieci mają inne plany. To nas ogromnie smuci, bo bardzo chcieliśmy mieć Ewę i Martynkę blisko siebie. Próbowałem dzwonić do wnuczek, ale ich telefony nie odpowiadały. Bardzo to przykre, bo ogromnie kochamy dziewczynki i to są zawsze bardzo radosne chwile, kiedy możemy z nimi razem być  - przyznaje Marek Dubieniecki. To nie pierwszy raz, kiedy ojciec Marcina Dubienieckiego opowiada w mediach o nieporozumieniach pomiędzy nim, a Martą Kaczyńską. Marek Dubieniecki już kilka miesięcy temu apelował do swojej synowej, aby przywiozła córki do więzienia, gdzie od roku przebywa Marcin Dubieniecki.   Marta Kaczyńska nie chciała komentować zarzutów stawianych przez Marka Dubienieckiego.   Zobacz także: Jak napisać pozew rozwodowy bez orzekania o winie   Teść Marty Kaczyńskiej oskarża ją o utrudnianie kontaktów z wnuczkami. Marta Kaczyńska nie komentuje oskarżeń teścia.  

Marcin Dubieniecki zdradzi tajemnice Marty Kaczyńskiej w swojej książce?
East News
Newsy
Mąż Kaczyńskiej zdradzi jej tajemnice w swojej książce? Teść Marty przyznaje: "Syn juz zbiera materiał"
Mąż Kaczyńskiej zdradzi jej tajemnice w swojej książce? Teść Marty przyznaje: "Syn juz zbiera materiał"

Marcin Dubieniecki w swojej książce zdradzi tajemnice Marty Kaczyńskiej ? Okazuje się, że mąż córki byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego zbiera już materiał do swojej książki, w której znajdą się nie tylko wspomnienia z ostatnich miesięcy w areszcie, ale również z życia prywatnego. O tym, że Dubieniecki planuje spisać swoje przeżycia plotkowano od dawna, teraz jednak w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo" potwierdza to jego ojciec. Mija 9 miesięcy odkąd Marcin został aresztowany. Syn już zbiera materiał na książkę o tym, co przeżył - przyznaje Marek Dubieniecki. Ojciec aresztowanego w 2015 roku Marcina Dubienieckiego zdradził, że jego syn zamierza pisać w książce m.in. o tęsknocie za swoimi córkami. Marek Dubieniecki już na początku 2016 roku na łamach jednego z tabloidów apelował do Marty Kaczyńskiej, aby przywiozła 13-letnią Ewę i 8-letnią Martynę do aresztu, gdzie przebywa Marcin Dubieniecki.   Myślicie, że w książce Marcina Dubienieckiego pojawi się rozdział dotyczący jego żony, Marty Kaczyńskiej ?   Zobacz także: Marta Kaczyńska nie odwiedza męża w areszcie? Jej teść tłumaczy: "Przecież związała się z restauratorem"   Marcin Dubieniecki napisze książkę. Czy będzie w niej pisał o swojej żonie?  

Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska
Newsy
Marta Kaczyńska nie odwiedza męża w areszcie? Jej teść tłumaczy: "Przecież związała się z restauratorem"
Marta Kaczyńska nie odwiedza męża w areszcie? Jej teść tłumaczy: "Przecież związała się z restauratorem"

Marta Kaczyńska nie odwiedza Marcina Dubienieckiego w areszcie? Bratanica Jarosława Kaczyńskiego obecnie spotyka się ze znanym łódzkim restauratorem Pawłem Zynerem i wszystko wskazuje na to, że ich miłość kwitnie. Podobno jej nowa miłość sprawia, że Kaczyńska zapomniała już o swoim mężu Marcinie Dubienieckim, który przebywa obecnie w areszcie pod zarzutami kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, wyłudzenia 13 milionów złotych oraz prania brudnych pieniędzy. I choć nie mają jeszcze rozwodu, to chyba niewiele już ich łączy. Ojciec Marcina Dubienieckiego poskarżył się na swoją synową w kolorowym magazynie. Marta nie odwiedza go, nie interesuje się, nawet kartki na święta nie przysłała. Ale przecież nie ma czasu, związała się z restauratorem - powiedział Marek Dubieniecki na łamach "Na Żywo". Święta Bożego Narodzenia Marta Kaczyńska miała spędzić już w towarzystwie nowego partnera. Biznesman i restaurator po raz pierwszy towarzyszył Kaczyńskiej podczas oficjalnej uroczystości. Para pojawiła się wspólnie na gali "Człowiek Roku", podczas której nagrodę odbierał Jarosław Kaczyński. Czy to oznacza, że stryj Marty Kaczyńskiej zaakceptował jej nowego wybranka?   Zobacz też: Czy Marta Kaczyńska przeprowadzi się do Warszawy dla nowego ukochanego?   Marta Kaczyńska nie utrzymuje kontaktu z byłym mężem. Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki wzięli ślub w 2007 roku.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner