Ewa Sałacka z córką
East News

Córka Ewy Sałackiej ma już 25 lat i jest piękną kobietą! Bardzo przypomina mamę

Ewa Sałacka z córką
East News

Jak dziś wygląda córka Ewy Sałackiej? Matylda Kirstein skończyła już 25 lat i bardzo przypomina swoją sławną mamę. Ewa Sałacka była jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Aktorka miała na swoim koncie role w takich hitach jak: "07 zgłoś się", "Och, Karol", "Tygrysy Europy" czy "Czterdziestolatek. 20 lat później". Niestety, tragiczna śmierć przerwała karierę Ewy Sałackiej. Aktorka zmarła w 2006 roku, w wyniku wstrząsu anafilaktycznego - Ewa Sałacka spędzała wakacje na działce i to właśnie tam użądliła ją osa. Aktorka doznała silnej reakcji alergicznej i pomimo szybkiej akcji reanimacyjnej nie udało się jej uratować. Ewa Sałacka miała zaledwie 49 lat. Gwiazda osierociła 12-letnią wówczas córkę Matyldę. Jak dziś wygląda córka Ewy Sałackiej?

Córka Ewy Sałackiej skończyła już 25 lat

Matylda Kirstein w dzieciństwie dość towarzyszyła Ewie Sałackiej  na oficjalnych imprezach. Matylda miała zaledwie 12 lat, kiedy zmarła jej ukochana mama. Dopiero sześć lat po śmierci aktorki Matylda Kirstein po raz pierwszy opowiedziała o tragedii w książce "Być dzieckiem legendy" Małgorzaty Puczyłowskiej.

Jestem pogodzona z tym, co się stało. W dużej mierze dzięki tacie i babci - w 2016 roku magazyn "Rewia" cytował Matyldę Kirstein.

Dziś córka Ewy Sałackiej ma 25 lat. Matylda Kirstein chętnie publikuje w sieci swoje zdjęcia, dzięki czemu fani Ewy Sałackiej mogą zobaczyć, jak po latach wygląda ukochana córka aktorki. Przypomina swoją sławną mamę?

Zobacz także: Nie żyje uczestnik "Mam Talent". Miał tylko 30 lat!

Matylda Kirstein miała 12 lat kiedy zmarła jej mama.

Ewa Sałacka z córką
East News

Dziś córka Ewy Sałackiej jest dorosłą kobietą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

w e e k e n d m o o d 🥤

Post udostępniony przez Matylda Kirstein (@_matyldd)

Przypomina swoją sławną mamę?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

tak piję zdrowie moich bffek 🥂

Post udostępniony przez Matylda Kirstein (@_matyldd)

Więcej na temat Ewa Sałacka
Przeładuj

Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

zobacz 02:08