Jak dziś wygląda córka Ewy Sałackiej? Matylda Kirstein skończyła już 25 lat i bardzo przypomina swoją sławną mamę. Ewa Sałacka była jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Aktorka miała na swoim koncie role w takich hitach jak: "07 zgłoś się", "Och, Karol", "Tygrysy Europy" czy "Czterdziestolatek. 20 lat później". Niestety, tragiczna śmierć przerwała karierę Ewy Sałackiej. Aktorka zmarła w 2006 roku, w wyniku wstrząsu anafilaktycznego - Ewa Sałacka spędzała wakacje na działce i to właśnie tam użądliła ją osa. Aktorka doznała silnej reakcji alergicznej i pomimo szybkiej akcji reanimacyjnej nie udało się jej uratować. Ewa Sałacka miała zaledwie 49 lat. Gwiazda osierociła 12-letnią wówczas córkę Matyldę. Jak dziś wygląda córka Ewy Sałackiej?

Reklama

Córka Ewy Sałackiej skończyła już 25 lat

Matylda Kirstein w dzieciństwie dość towarzyszyła Ewie Sałackiej na oficjalnych imprezach. Matylda miała zaledwie 12 lat, kiedy zmarła jej ukochana mama. Dopiero sześć lat po śmierci aktorki Matylda Kirstein po raz pierwszy opowiedziała o tragedii w książce "Być dzieckiem legendy" Małgorzaty Puczyłowskiej.

Jestem pogodzona z tym, co się stało. W dużej mierze dzięki tacie i babci - w 2016 roku magazyn "Rewia" cytował Matyldę Kirstein.

Dziś córka Ewy Sałackiej ma 25 lat. Matylda Kirstein chętnie publikuje w sieci swoje zdjęcia, dzięki czemu fani Ewy Sałackiej mogą zobaczyć, jak po latach wygląda ukochana córka aktorki. Przypomina swoją sławną mamę?

Zobacz także: Nie żyje uczestnik "Mam Talent". Miał tylko 30 lat!

Matylda Kirstein miała 12 lat kiedy zmarła jej mama.

East News

Dziś córka Ewy Sałackiej jest dorosłą kobietą.

Reklama

Przypomina swoją sławną mamę?

Reklama
Reklama
Reklama