Robert Lewandowski schodzi z boiska z kontuzją Robert Lewandowski kontuzjowany podczas meczu Bayern RB Lipsk Robert Lewandowski schodzi z boiska z kontuzją Robert Lewandowski strzela w meczu Bayern RB Lipsk Robert Lewandowski
Robert Lewandowski schodzi z boiska z kontuzją
East News
1/5
Robert Lewandowski schodzi z boiska z kontuzją
East News

Robert Lewandowski wrócił do treningów! Od dłuższej przerwie w grze "Lewego" nie ma mowy. Polski piłkarz pojawił się na czwartkowym treningu Bayernu Monachium. Wracający po kontuzji Lewandowski wziął udział w treningu rezerw, podobnie jak inni piłkarze którzy stanęli na murawie po przerwie. Oznacza to, że uraz Roberta Lewandowskiego został już wyleczony, a on sam czuje się dobrze. Już w środę szkoleniowiec Bayernu Monachium poinformował, że "Lewy" zagra w najbliższym spotkaniu z Borussią Dortmund, które odbędzie się w sobotę (4 listopada). Udział Lewandowskiego w treningu, potwierdził informacje, że piłkarz wrócił do formy.

 

Zobacz też: Nowy etap w życiu Klary! :) Anna Lewandowska: "Codziennie nie jest tak kolorowo"

 

Przypomnijmy, że Robert Lewandowski opuścił ostatni mecz Bayernu Monachium Celtikiem Glasgow (2:1) w ramach Ligii Mistrzów. Polak doznał kontuzji mięśnia dwugłowego uda podczas spotkana z RB Lipsk. Na szczęście uraz nie był groźny, jednak Lewandowski potrzebował wypoczynku, by wrócić do zdrowia.

 

Polecamy: Sprawność, gibkość i koordynacja, czyli cele, zasady i efekty treningu funkcjonalnego

2/5
Robert Lewandowski kontuzjowany podczas meczu Bayern RB Lipsk
East News

Bayern Monchium, mimo nieobecności Roberta Lewandowskiego, wygrał we wtorek z Celtikiem, jednak zawodnicy przyznali, że dało się odczuć brak Polaka na boisku.

Bardzo nam go brakowało. Wnosi ogromną jakość. Robert jest prawdziwym napastnikiem. My musieliśmy zagrać nieco inaczej, jednak nie można pozwolić sobie na żadne wymówki. Zagraliśmy w inny sposób, mieliśmy kilka problemów w środku pola. Nie kreowaliśmy tylu sytuacji ile zazwyczaj. Choć i tak wystarczyło - powiedział Arjen Robben na antenie Canal +

3/5
Robert Lewandowski schodzi z boiska z kontuzją
East News

Robert Lewandowski już wrócił do zdrowia, a dodatkowy wolne wykorzystał nie tylko na dbanie o zdrowie, ale również na spędzenie czasu z rodziną. Niedawno na Instagramach Roberta i Ani pojawiły się urocze zdjęcia piłkarza z córeczką Klarą.

4/5
Robert Lewandowski strzela w meczu Bayern RB Lipsk
East News

Najbliższy mecz z udziałem Roberta Lewandowskiego już w sobotę. Ciekawe, czy na trybunach pojawią się Ania z Klarą? :)

5/5
Robert Lewandowski

My już czekamy na zdjęcia z trybun! ;)

Więcej na temat Robert Lewandowski