Doda na okładce Pride
Facebook
Newsy

Doda w wywiadzie dla Pride: Sami sobie jesteśmy kajdanami i strażnikami we własnych więzieniach

Co jeszcze powiedziała?

Pojawienie się Dody na okładce magazynu gejowskiego "PRIDE" wywołało niemałe zamieszanie. Wokalistka nigdy nie kryła swojej sympatii do środowisk homoseksualnych, a a jej pojawienie się na łamach tego pisma, wydaje się być swoistym przypieczętowaniem tej więzi. Zobacz też: Doda na okładce gejowskiego magazynu! Wygląda fantastycznie

Publikacji towarzyszy obszerny wywiad, w którym Doda bardzo szczerze opowiedziała o swoich przemyśleniach i odczuciach, między innymi na temat jej osobistego poczucia wolności:

To przede wszystkim kwestia mojego wychowania, kluczowa chyba zresztą dla każdego człowieka. Zostałam wychowana tak, że nie boję się mówić i robić tego, co uważam i czuję. Istotną rolę odegrała też szkoła – społeczna szkoła podstawowa, w której pilnowano, aby pielęgnować indywidualność i stymulować własny tok myślenia, a nie ślepo wkuwać podręczniki. I oczywiście moja praca, która pozwala mi rozwijać szeroko pojęte uczucie wolności - powiedziała wokalistka.

Wokalistka została zapytana również o tym, co sądzie o Polsce, czy uważa ją za wolny kraj. Oto co odpowiedziała:

Sami sobie jesteśmy kajdanami i strażnikami we własnych więzieniach. A dlaczego tak jest? Bo największym więzieniem dla każdego z nas jest strach przed tym, co pomyślą inni ludzie. I to wszystko zależy od perspektywy. Jest takie zdjęcie, które utkwiło szczególnie w mojej pamięci, przedstawiające dorodnego konia przywiązanego cienkim sznurkiem do plastikowego krzesełka. I ten koń stoi przy nim jak zamurowany, bo nie ma świadomości, że jeden tylko ruch spowodowałby, że to krzesełko poleciałoby za nim. Ludzie mają dokładnie tak samo. Widząc rzeczywistość przez krzywe zwierciadło i ze strachu przed tym jednym krokiem, są przez całe życie przywiązani do takiego symbolicznego plastikowego krzesełka.

Jak wam się podoba okładka z Dodą?

Zobacz na Polki.pl: Tego nie widziałaś o Dodzie


Doda na okładce Pride


Doda na okładce Glamour
Newsy
Doda w krótkich włosach na okładce. Wygląda ładniej?
Koniec z długimi włosami?

Doda od początku roku wyciszyła swoją obecność w mediach. Wokalistka pojawia się wyłącznie na najważniejszych branżowych imprezach. Jej twarzy do tej pory nie oglądaliśmy jeszcze na żadnej okładce magazynu. Artystka postanowiła jednak wziąć udział w sesji do marcowego wydania miesięcznika "Glamour" . Gwiazda na okładce wystąpiła w seksownej złotej mini podkreślającej biust, na którą zarzucono sportową białą bluzę . Całość jest dość oryginalnym mariażem dwóch skrajnych modowych stylów. Ponadto Dodzie zafundowano wyrazisty makijaż: mocno błyszczące usta, wyraźnie podkreślone brwi i makijaż oka w brązowo-brzoskwiniowych kolorach. Pojawienie się wokalistki w "Glamour" związane jest z pewnością z jej zeszłotygodniowymi urodzinami. W numerze znajdziemy wywiad, w którym Doda opowiada m.in. jak odbiera krytykę swojej osoby: - Ludzie się śmieją, bo jestm inna, a ja się śmieję z nich bo są tacy sami - czytamy na okładce miesięcznika. Jak podoba się wam Doda w takim eklektycznym wydaniu? Zobacz: Tak Doda świętowała w Wiedniu swoje 29 urodziny Więcej zdjęć z sesji dla "Glamour":

Doda o związku z dziewczyną
ons
Newsy
Doda w szczerym wywiadzie w magazynie dla gejów. Opowiedziała o związku z kobietą
Pierwszy raz tak szczerze

Właśnie do kiosków trafił nowy numer gejowskiego magazynu "PRIDE" z Dodą na okładce. Nie da się ukryć, że wokalistka wygląda fantastycznie, a miłość jej służy. Zobacz:  Doda na okładce gejowskiego magazynu! Wygląda fantastycznie Oprócz pięknej sesji w numerze ukazał się także obszerny wywiad z wokalistką. Rabczewska odpowiedziała na kilka pytań i zdradziła kilka szczegółów ze swojego życia prywatnego. Po raz pierwszy Doda tak szczerze opowiedziała o związku z kobietą, o którym do tej pory tylko wspominała dość krótko. Teraz jednak poczuła, że jest dobry moment, aby temat rozwinąć: W wieku 13 lat związałam się z dziewczyną. Ale w ogóle nie było to dla mnie żadne zdziwienie ani szok. Moja dziewczyna z kolei miała długie włosy, ale też czarny pas ta­ekwondo, więc nikt do nas nie podchodził. . Tak jak wspominałam, heteryckie gry w butelkę mnie po prostu obrzydzały. Uciekałam więc w inne środowiska, któ­re nie wymagały ode mnie bycia nabuzo­waną hormonami nastolatką, która rzuca się na kolegów z klasy. Mogłam spokojnie dojrzewać w swoim tempie i ewentualnie pocałować się z koleżanką. To bardzo mi odpowiadało, nie przyspieszało nienaturalnie mojego dojrzewania i nie spychało mnie w jakieś patologie. Niektóre koleżanki tak się rozpędziły w swojej seksualności, że skończyły bez macic, bo HPV szalało po szkolnych korytarzach, a one skakały na tylu kolanach, że zostały z dziurą w brzuchu. Prawdziwego chłopaka miałam jakiś czas później i to tylko dlatego, że mama mnie zmusiła, bo już miała obawy. Powiedziała, że ma pięknego chłopca, który ćwiczy z tatą na siłowni. Zgodziłam się, chociaż wiesz, jestem w długoletnim związku z dziewczyną, tu już są jakieś zaręczyny, mama nic nie wie, wyrzucają nas z kolejnego mieszkania za jakieś dziwne akcje z tą moją dziewczyną... Ale poszłam na tę siłownię. Oczywiście ten chłopak w...

Fani podali Beyonce do sądu
ONS
Newsy
Powstała specjalna szkoła dla wszystkich, którzy chcą być jak... Beyonce
Zobacz wideo z wykładów

Beyonce to nie tylko piękna kobieta, ale przede wszystkim jedna z najbardziej utalentowanych wokalistek na świecie. Prawie każdy jej singiel zdobywa pierwsze miejsca list przebojów, a ona sama z każdym albumem udowadnia, że nie pokazała jeszcze wszystkiego. Również show, które prezentuje podczas koncertów jest na najwyższym poziomie, wzbudzając tym zachwyt fanów. Przypomnijmy: Zjawiskowa Beyonce zagrała w Warszawie. Dała czadu! Wiele wokalistek i zwykłych kobiet marzy o tym, żeby poruszać się jak Bee. Jej układy choreograficzne nie są jednak tak proste do nauczenia jak mogłoby się wydawać i nie pomagają tutaj nawet oglądane godzinami teledyski. Na szczęście powstała szkoła Seen On Screen Fitness w której każdy chętny może nauczyć się... tańczyć jak Beyonce w swoich najlepszych układach. Dodatkowo oferowane są również zajęcia tańca w stylu Rihanny i Kylie Minogue.  Chcielibyście taką szkołę w Polsce? Zobacz: Beyonce skopiowała Rihannę! Beyonce rozebrała się dla gejowskiego magazynu:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner