Cleo dostała samochód za 400 tysięcy złotych
Facebook

Cleo dostała samochód za 400 tysięcy złotych! "Jestem w szoku...to prezent od Donatana"

Cleo dostała samochód za 400 tysięcy złotych
Facebook

Cleo dostała nowy samochód. Okazuje się, że piosenkarka została właśnie właścicielką vipowskiego busa koncertowego o wartości 400 tysięcy złotych! Wyjątkowy prezent dostała od Donatana i firmy Mercedes, która wyprodukowała samochód na specjalne zamówienie. Cleo w swoim busie ma do dyspozycji garderobę, toaletkę i własne łóżko do spania! Artystka jest zachwycona nowym autem! Na swój profil na Facebooku wrzuciła nagranie, na którym pokazała swoim fanom luksusowego busa koncertowego.

Aaaaaaaaaa!!!! Dostałam w prezencie koncertowego MERCEDESA! <3 Jestem w szoku...to prezent od Donatana i firmy Mercedes!!! Nie mogę w to uwierzyć że dostałam taki drogi prezent...aż mi głupio. To prawdziwy dom na kółkach - będę teraz wygodnie podróżowała nim na koncerty do Was- pochwaliła się Cleo.

Zobaczcie jak wygląda Mercedes, którym pochwaliła się Cleo! Jedno jest pewne - teraz będzie podróżować w bardzo komfortowych warunkach. :)

 

Zobacz także: Cleo doceniona przez producenta Britney Spears! "Dla mnie to zaszczyt, bardzo cieszę się z tej współpracy"

 

Cleo dostała nowy samochód.

Piosenkarka pochwaliła się busem za 400 tysięcy złotych.

Cleo dostała samochód za 400 tysięcy złotych

Więcej na temat Donatan Cleo Celo i Donatan
Przeładuj

Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

zobacz 02:08