Caroline Derpienski w polskim show biznesie pojawiła się nagle kilka miesięcy temu. Od tamtej pory o kontrowersyjnej celebrytce wciąż jest głośno i nie ulega wątpliwości, że jej osoba wywołuje mnóstwo emocji. Jedni uwielbiają jej styl bycia i poczucie humoru, inni zaś nie pałają do niej szczególną sympatią, jednak nie ulega wątpliwości, że zainteresowanie jej osobą wciąż jest ogromne.

Reklama

O tym, jak dziś wygląda Caroline Derpienski i co u niej słychać, fani polskiego show biznesu wiedzą doskonale, ale czy wiecie, jak celebrytka wyglądała jeszcze kilka lat temu, zanim jej medialna kariera nabrała tempa? Jeśli wasza odpowiedź brzmi "nie", to koniecznie zobaczcie zdjęcia poniżej, aby się o tym przekonać!

Jak kiedyś wyglądała Caroline Derpienski?

Chyba nie ma osoby, która dziś nie słyszałaby o Caroline Derpienski. Celebrytka nie przestaje zaskakiwać swoimi kontrowersyjnymi wypowiedziami, które ciekawią mnóstwo fanów. Choć w polskim show biznesie jest dobrze znana dopiero od kilku miesięcy, to jednak zdążyła już wziąć udział w show Kuby Wojewódzkiego, a także w programie "Damy i Wieśniaczki". To tylko dowód na to, że zainteresowanie jej osobą jest naprawdę ogromne.

Instagram@carolinederpienski

Zobacz także: Najpierw nowina, a teraz to. Caroline Derpieński ujawniła prywatne wiadomości. "Kocham cię"

Najwięcej emocji wciąż budzą wypowiedzi Caroline Derpienski na temat pieniędzy i partnera miliardera. Celebrytka chętnie bowiem chwali się bardzo drogimi, luksusowymi rzeczami i nie ukrywa, że zanim poznała ukochanego miliardera, "miała zero na koncie".

Zobacz także

- Ja kocham takie "daddy vibes". Dla mnie facet musi mieć ok. 60 lat. Jak się poznaliśmy miałam zero na koncie. Faktycznie płacił mi za jedzenie. [...] Zdecydowanie [to jest - przy. red.] miłość ze względu na to, że gdyby to była transakcja, to ja bym była taką typową kobietą, kóra rozp***ala pieniądze swojego partnera - mówiła w programie Kuby Wojewódzkiego, Caroline Derpienski.

Jak zatem wyglądała Caroline Derpienski zanim poznała partnera miliardera i wkroczyła w ten świat luksusu? Stare zdjęcia celebrytki widnieją na jej Instagramie - zobaczcie sami, jak wyglądała kilka lat temu.

Instagram Caroline Derpienski

Zobacz także: Caroline Derpienski zdradziła swój prawdziwy wiek. Jest młodsza niż wszyscy myśleli

Jak widać celebrytka wcześniej stawiała na bardziej naturalny look - delikatniejszy makijaż i ciemniejsze włosy. Wygląda jednak na to, że od zawsze podobał jej się świat show biznesu, bo na jej Instagramie widnieją zdjęcia sprzed lat z wielkimi, polskimi gwiazdorami! Derpienski pozuje na nich m.in. z Michałem Wiśniewskim, czy Baronem.

I jak, poznalibyście Caroline Derpienski na starych zdjęciach?

Reklama

Instagram/Caroline Derpienski
Reklama
Reklama
Reklama