Tomasz Adamek nie płaci alimentów dla córki

Diabło Włodarczyk straci prawa do córki? „Zuzia nawet go nie pamięta, nie wie, że jest ktoś taki jak tata”

Tomasz Adamek nie płaci alimentów dla córki

Krzysztof Diablo Włodarczyk i jego była partnerka, Magdalena Radomska, z którą ma córkę, Zuzannę - nie mogą się dogadać. Matka Zuzi chce go pozbawić władzy rodzicielskiej. Zobacz: Diablo Włodarczyk nie dba o nieślubne dziecko? Była kochanka udzieliła szczerego wywiadu.

Diablo Włodarczyk straci córkę?

Szokującą historię opisuje "Na żywo".  Bokser ponoć zadzwonił do Radomskiej, że chce widzieć się z córką. Niestety, było już po 21.00, więc Magdalena nie zgodziła się. Tym bardziej, że wg niej sportowiec wcześniej nie interesował się 15-miesięczną Zuzią. Kiedy odmówiła mu spotkania, zareagował bardzo nerwowo:

Padły mocne słowa, groźny. Zarzucił, że utrudniam mu kontakt z córką. Potem w SMS-ie napisał: "Dla małej wszystko, dla ciebie nic". Ten człowiek niszczy mnie psychicznie - żali się Radomska.

Zapowiada się na to, że Krzysztof i Magdalena spotkają się w sądzie. Nie będzie to pierwszy raz. Wcześniej bokser domagał się obniżenia alimentów - z 2500 zł na 800 zł. A według Romańskiej, Diablo nie płaci w ogóle!

Oddałam sprawę do komornika, a ten stwierdził, że jego konta są puste. Tymczasem, jak sam przyznał na rozprawie sądowej, na same korepetycje płaci 1700 złotych miesięcznie. Wiem, że jego żona co 2 miesiące lata na egzotyczne wakacje, ubiera się u modnych projektantów. Jak to możliwe, skoro są tak biedni? Zgłoszę sprawę na policję, bo uchylanie się od płacenia alimentów jest przestępstwem - mówi w "Na żywo".

Magdalena Radomska myśli też o kolejnych krokach - czyli odebraniu „Diablo” praw rodzicielskich.

Zuzia nie potrzebuje tak nieodpowiedzialnego ojca - twierdzi. I dodaje: To smutne, ale ona nawet go nie pamięta. Nie wie, że jest ktoś taki jak tata. Muszę mieć możliwość decydowania o prawach córki, jej leczeniu, edukacji - tłumaczy Radomska w „Na żywo”.

Gorzkie słowa...

 

Krzysztof Diablo Włodarczyk

Krzysztof Diablo Włodarczyk na wiosennej ramówce TVN
Akpa

 

Magdalena Radomska

Magdalena Radomska

Więcej na temat Krzysztof Włodarczyk
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26