Celebryci często otrzymują zaproszenia na różne rodzaje eventów. Gwiazdy zapraszane są na wydarzenia takie jak premiery filmowe, czy muzyczne. Właśnie 5.03 odbyła się premiera nowego filmu "Biała odwaga", na którą zostały zaproszone znane osoby w świecie filmowym czy telewizyjnym. Nie sposób oderwać wzroku od niektórych stylizacji. Zobaczcie sami!

Reklama

Tak prezentowały się gwiazdy na premierze filmu "Biała odwaga"

Już niedługo na ekranach kin pojawi się nowy film "Biała odwaga". Dziś odbyła się oficjalna premiera, na którą zostały zaproszone znane twarze ze świata show-biznesu. Gwiazdy zawsze na tego typu wydarzenia wybierają olśniewające stylizacje, tak było również dzisiaj. Na czerwonym dywanie możemy zobaczyć takie osoby jak: Beata Tadla, Marcin Bosak czy Olga Bołądź. Jednak to Anna Popek skradła całe show. Zobaczcie, na jaką kreację postawiła tym razem.

Anna Popek na dzisiejszy wieczór wybrała satynową, bordową sukienkę z lekkim marszczeniem. Kreacja idealnie podkreślała jej figurę, a stylizację dopełniła klasycznymi szpilkami. Była prowadząca "Pytania na śniadanie" spotkała na premierze obecną dziennikarkę śniadaniówki- Beatę Tadlę, która na premierę filmu przybyła w towarzystwie Michała Cebuli, który jest jej trzecim mężem.

Beata Tadla na czerwony dywan wybrała długą sukienkę oraz mocny akcent w postaci kurtki skórzanej. W podobnym stylu ubrał się jej mąż, ponieważ również postawił na czarną ramoneskę.

Kto prezentował się najlepiej? Oceńcie sami!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Krupińska, Łozowski, Wędzikowska na premierze nowej "Diuny". My patrzymy na kosmiczny look Janoszek!

Reklama
Reklama
Reklama