Brad Pitt oskarżony o znęcanie się nad dziećmi!
Newsy

Brad Pitt oskarżony o znęcanie się nad dziećmi?! Jest odpowiedź policji z Los Angeles AKTUALIZACJA

Poznajcie szokujące szczegóły

Brad Pitt oskarżony o znęcanie się nad dziećmi - podaje amerykański portal tmz.com. Jak pisze, właśnie wszczęto postępowanie w sprawie zachowania aktora wobec jego dzieci. Portal podaje, że używał on przemocy fizycznej i psychicznej. To ma wyjaśniać, dlaczego Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód. Warto przypomnieć, że aktorka jako powód rozstania podała różnice co do wychowywania dzieci.

 

TYLKO U NAS: Doda skomentowała rozstanie Brangeliny: "To jest bańka mydlana" WIDEO

Brad Pitt oskarżony o znęcanie się nad dziećmi!

Punktem kulminacyjnym była ich podróż 14 września, kiedy Brad Pitt w prywatnym samolocie miał bardzo wściec się na dzieci. Według relacji, miało dojść nawet do rękoczynów. Po wylądowaniu na lotnisku w Los Angeles aktor nie uspokoił się, co bardzo zdenerwowało Angelinę Jolie.

19 września do sądu wpłynął pozew o rozwód, ale z zaznaczeniem informacji, że separacja trwa od 15 września, co sugeruje, że Angelina Jolie podjęła decyzję o rozstaniu dzień po incydencie na lotnisku. W tej sprawie zarówno Angelina jak i Brad złożyli już zeznania. 

Przypominamy, że to portalowi tmz.com Angelina Jolie przekazała swoje oświadczenie w sprawie rozwodu, a dodatkowo serwis współpracuje z bliską osobą z rodziny Jolie-Pitt, co może potwierdzać, że informacje są wiarygodne.

Jednak inny portal, the Hollywood Reporter zdobył wypowiedź przedstawiciela policji z Los Angeles, który... temu zaprzecza: 

Policja Los Angeles nie prowadzi żadnego postępowania przeciw Bradowi Pittowi w sprawie przemocy wobec dzieci - mówi w the Hollywood Reporter sierżant Barry Montgomery z LAPD. - Nie mamy żadnego śledztwa w jego sprawie. O ile mi wiadomo pan Pitt nie rozmawiał też z policją. (...) Zdajemy sobie sprawę jak nakręcają się plotki i mam nadzieję, że kilka z nich uda nam się uciszyć. Nie ma żadnego śledztwa z udziałem pana Pitta - mówi stanowczo sierżant.

A magazyn "People" cytuje oświadczenie Brada Pitta:

Jestem bardzo zasmucony tym faktem, ale to, co teraz najważniejsze, to dobro dzieci. Dlatego proszę media, by dały im trochę spokoju w tym trudnym czasie.

 

Brad Pitt wypiera się wszystkich zarzutów:

Brad Pitt podchodzi do sprawy poważnie i podkreśla, że nie dopuścił się żadnego nadużycia. To niemożliwe, że ludzie chcą przedstawić go w tak złym świetle - mówi osoba z otoczenia Pitta.

Przypomnijmy, że Angelina Jolie i Brad Pitt mają razem sześcioro dzieci - troje adoptowanych i troje, które urodziła Angelina Jolie.

 

Myślicie, że Brad Pitt rzeczywiście znęcał się nad szóstką swoich dzieci?

 

Zobacz: Jak Angelina Jolie i Brad Pitt podzielą swój majątek po rozwodzie? To aż 400 milionów dolarów!

 

To ona rozwiedzie Brada i Angelinę! Kim jest Laura Wasser?

 

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta - szczegóły i zdjęcia pary! 

 

Brad Pitt oskarżony o znęcanie się nad dziećmi.

Brad Pitt oskarżony o znęcanie się nad dziećmi!

Angelina Jolie i Brad Pitt mieli razem sześcioro dzieci

Angelina Jolie i Brad Pitt na czerwonym dywanie
Getty Images

 

Brad i Angelina mają szóstkę dzieci.

Angelina Jolie z dziećmi
ONS

Brad Pitt, Angelina Jolie
East News
Newsy
Brad Pitt wściekł się na syna Maddoxa?! "Wpadł w furię, doszło do rękoczynów" Jest oświadczenie FBI
Jaka jest prawda?

Nowe fakty w sprawie rzekomego znęcania się Brada Pitta nad dziećmi. Informacja o stosowaniu przez aktora przemocy fizycznej i psychicznej wobec dzieci obiegła świat za sprawą publikacji amerykańskiego portalu tmz.com. Punktem kulminacyjnym miała być rodzinna podróż aktorskiej pary i ich dzieci 14 września. To właśnie wtedy, Brad Pitt miał wpaść w furię w obecności dzieci, a nawet miało dość do rękoczynów. Po tej sytuacji, Angelina Jolie miała podjąć decyzję o rozwodzie z aktorem. Polecamy: Przemoc psychiczna – sposoby na toksycznych ludzi Brad Pitt znęcał się nad dziećmi? Jak informuje portal DailyMail.co.uk, na pokładzie prywatnego samolotu doszło do kłótni między Bradem Pittem a jego adoptowanym synem - 15-letnim Maddoxem. Nie wiadomo, o co poszło. Jednak według źródła portalu, aktor wcale nie uderzył nastolatka. Według informacji portalu, doniesienia o rzekomym znęcaniu się Brada Pitta nad dziećmi mają być "sfabrykowane lub mocno przesadzone". FBI bada sprawę Brada Pitta Sprawę rzekomego znęcania się Brada Pitta nad dziećmi bada FBI oraz służby socjalne Los Angeles. FBI wydało specjalne oświadczenie w tej sprawie. W odpowiedzi na zapytanie w sprawie zarzutów w ramach jurysdykcji szczególnej samolotów w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej samolotu, którym leciał Pan Brad Pitt i jego dzieci, FBI nadal zbiera fakty i oceni, czy dochodzenie na szczeblu federalnym będzie zrealizowane. A Wy co o tym myślicie? Sprawa wydaje się być bardzo skomplikowana. Jak było naprawdę? Wszystko zapewne rozstrzygnie się w sądzie.   Zobacz też: Ojciec Angeliny Jolie skomentował informację o rozwodzie córki! Padły bardzo wzruszające słowa   Brad Pitt faktycznie znęcał się nad dziećmi? Trwa wyjaśnianie tej sprawy. Jednak jedno jest pewne - Angelina Jolie nie chce być już dłużej żoną Brada Pitta.

Brad Pitt, Angelina Jolie
EastNews
Newsy
Chora ambicja Jolie zniszczyła jej małżeństwo z Pittem? "Narażała dzieci na niebezpieczeństwo"
Brad nie wytrzymał tego...

Kolejne fakty na temat poważnego kryzysu małżeństwa Angeliny Jolie i Brada Pitta! Na początku tygodnia Jolie złożyła pozew rozwodowy. Dlaczego ich małżeństwo się rozpada? Plotki mówią, że Brad miał zdradzać Angelinę z koleżanką z planu filmowego, Marion Cotillard . Inne źródła podają, że Brad zachowywał się agresywnie w stosunku do ich dzieci, a także miał problem z alkoholem , czego nie mogła znieść Jolie.  Teraz pojawiła się nowa informacja. Według doniesień "TMZ", winna rozpadowi małżeństwa, jest Angelina.   Według "TMZ", Jolie miała naprawdę duże ambicje i chciała zostać... sekretarzem generalnym Organizacji Narodów Zjednoczonych! Z ONZ Jolie była związana od 2001 roku. Wtedy wyruszyła w swoją pierwszą misję humanitarną - odwiedziła Sierra Leone i Tanzanię, a następnie Pakistan i ponownie Kambodżę. To był dopiero jej początek jej działalności. Angelina Jolie miała obsesję na punkcie objęcia tego stanowiska. To spowodowało jej problemy w małżeństwie z Bradem Pittem. Jak podaje osoba bliska parze, Brad był zaniepokojony jej ambicjami. (...) Chodziło również o to, że Angelina zabierała dzieci do krajów ogarniętych wojną (np. Liban czy Irak), co Brad uważał za bardzo niebezpieczne. Angelina bradzo dbała o bezpieczeństwo, nie ruszała się nigdzie bez ochrony, ale dla Brada to było za mało - czytamy w "TMZ". Zobacz też:  Brad Pitt oskarżony o znęcanie się nad dziećmi?! Jest odpowiedź policji z Los Angeles   Brad podobno nie wytrzymał, kiedy Angelina zdecydowała, że weźmie dzieci do Syrii, by odbudować kraj ogarnięty wojną. Brad zawsze bardzo wspierał Angelinę w jej działalności humanitarnej, ale niebezpieczne podróże z dziećmi uznał za chory wymysł Jolie i nie mógł tego znieść.   Zobacz też:  Brad Pitt został alkoholikiem przez Angelinę Jolie?   Polityczne ambicje...

Angelina Jolie i Brad Pitt czy Jennifer Aniston i Brad Pitt
Newsy
"Brad pije i ćpa, bo ma żonę wariatkę!" Przyjaciółka Jennifer Aniston śmieje się z rozwodu Brangeliny
"Brad pije i ćpa, bo ma żonę wariatkę!" Przyjaciółka Jennifer Aniston śmieje się z rozwodu Brangeliny

Chelsea Handler to jedna z nejlepszych przyjaciółek Jennifer Aniston, z którą jeszcze kiedyś Brad Pitt tworzył szczęśliwe (do pewnego momentu) małżeństwo . Kiedy Pitt poznał na planie filmowym Angelinę Jolie, okazało się, że jego miłość do Aniston nagle osłabła, a serce zaczęło mocniej bić kiedy w pobliżu znajdowała się piękna Jolie. To oznaczało jedno - koniec małżeństwa Jennifer Aniston i Brada Pitta i początek jego wielkiej miłości z Angeliną... Teraz historia się powtarza. Piękna bajka Brangeliny nie trwała zbyt długo - po dwóch latach małżeństwa ich związek przechodzi poważny kryzys - na tyle poważny, że Angelina postanowiła złożyć papiery rozwodowe i przejąć całkowicie opiekę nad dziećmi.   Więcej:  Kłótnia Pitta i syna Maddoxa w samolocie została nagrana?! Wideo może oczyścić Brada "Widać, że wrzeszczał, ale nie..."   Plotki mówią, że Brad Pitt ma problem z alkoholem, marihuaną i agresywnym zachowaniem. Wcześniej wspomniana, Chelsea Handler, postanowiła odnieść się do małżeńskich problemów Brangeliny. Media mówią, że rozwód Angeliny i Brada jest spowodowany uzależnieniem Brada, który miał problem z alkoholem i palił marihuanę. Ale dlaczego musiał się odurzać? Może dlatego, że przez ostatnie dwanaście lat swojego życia mógł po prostu wypoczywać nad jeziorem Como razem z Georgem Clooneyem i Mattem Damonem, zamiast siedzieć w domu z 85 bachorami mówiącymi w 16 różnych językach. Brad ćpa i pije, bo jest mężem walniętej wariatki! -  powiedziała bardzo mocno Handler. Przesadziła? A wy po której stronie konfiktu Brangeliny jesteście?   Zobacz też:  Brad Pitt oskarżony o znęcanie się nad dziećmi?! Jest odpowiedź policji z Los Angeles   Ich małżeństwo wisi na włosku.   Jeszcze kiedyś uchodzili za idealne małżeństwo.  ...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner