Party Stories
Bohdan Gadomski nie żyje
Newsy

Bohdan Gadomski nie żyje. Krzysztof Krawczyk wstrząśnięty śmiercią przyjaciela: "To był artysta wśród dziennikarzy"

Na co zmarł Bohdan Gadomski? Przyczyny tajemniczej śmierci dziennikarza Bohdana Gadomskiego. Przyjaciele żegnają Bohdana Gadomskiego.

Nie żyje Bohdan Gadomski, dziennikarz muzyczny, publicysta, przyjaciel wielu gwiazd. Okoliczności jego tajemniczej śmierci, według relacji przyjaciół na Facebooku, bada policja. 

Z wielkim smutkiem i żalem podajemy wiadomość że, po długotrwałej i ciężkiej chorobie zmarł wybitny redaktor Bohdan Gadomski. Wszelkie informację związane z terminem oraz miejscem pogrzebu będą podane w późniejszym terminie - brzmi wpis na Facebookowym koncie Bohdana Gadomskiego

Dlaczego tajemniczej? Kilka godzin przed informacją o śmierci dziennikarza w sieci pojawił się zaskakujący wpis:

Znajomi i przyjaciele redaktora BOHDANA GADOMSKIEGO ‼️‼️‼️ Ktokolwiek widział, ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie ‼️ Nie mamy kontaktu z Bohdanem od półtora miesiąca. Jego komórka jest wyłączona, a telefon domowy nie odpowiada. Prosimy o jakąkolwiek informacje, kontakt i pomoc w ustaleniu, gdzie przebywa Bohdan - czytamy we wpisie portalu Kulturalni.pl.

Bohdana Gadomskiego żegna jego przyjaciel, Krzysztof Krawczyk!

 

Flesz ewydanie

 

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

Krzysztof Krawczyk żegna Bohdana Gadomskiego

Śmierć Bohdana Gadomskiego to cios dla wielu osobistości ze świata muzyki. Gadomski przyjaźnił się z wieloma gwiazdami polskiej sceny, wśród nich znalazł się Krzysztof Krawczyk, który na swoim Facebooku opłakuje przyjaciela:

Nie ma szans zasnąć kiedy zmarł Przyjaciel i Człowiek, któremu tak wiele zawdzięczam! Człowiek szlachetny choć o osobowości bardzo artystystycznej. To był artysta wśród dziennikarzy. Brak mi słów... - pisze Krawczyk.

Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje.

Bohdan Gadomski zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach.

East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Katarzyna Litiwiniak i Jacek Rozenek
EastNews/Instagran
Newsy
Nie żyje pierwsza żona Jacka Rozenka, Katarzyna Litwiniak. Ich syn Adrian walczył do końca o życie matki

6 kwietnia po długiej chorobie zmarła Katarzyna Litwiniak, ceniona producentka telewizyjna, a prywatnie pierwsza żona Jacka Rozenka. Ostatnie chwile spędziła w stolicy Kataru, w Doha. Z chorobą nowotworową piersi zmagała się od czterech lat. Początkowo wydawało się, że wygra tę walkę, jednak po chwilowym zwycięstwie rak powrócił. I to ze zdwojoną siłą. Pojawiły się przerzuty na kości... W chorobie dzielnie wspierał ją syn, Adrian Rozenek. 28-latek zorganizował zbiórkę pieniędzy, by pomóc w niezwykle kosztownym leczeniu matki w Monachium. W akcję włączyła się wtedy m.in. Małgorzata Rozenek. Mimo że udało się zebrać potrzebną sumę i rozpocząć leczenie, choroba okazała się zbyt silna.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Katarzyna (@litwiniak) Gru 24, 2015 o 7:24 PST Miniony rok był dla Adriana Rozenka wyjątkowo trudny. Spadł na niego nie tylko nawrót choroby matki. Przypomnijmy, że niedługo później, w połowie maja, Jacek Rozenek także trafił do szpitala. Okazało się, że były to początki choroby serca, które źle zdiagnozowane doprowadziły do udaru. Adrian Litwiniak był największym wsparciem dla obojga rodziców w trudnych chwilach. Moi synowie są wspaniali. Najstarszy, Adrian, przeprowadził mnie przez tę chorobę - mówił Jacek Rozenek w rozmowie z "Faktem". - Dwóch młodszych, Tadeusz i Stanisław, też mi towarzyszyło (...). Dali mi wsparcie, opiekę, troskę. Mają więcej wiary w to, że wyzdrowieję, niż ja sam" - dodał wówczas. Aktorowi na szczęście udało wrócić się...

Bohdan Gadomski, portret
East News
Newsy
Tajemnicza śmierć Bohdana Gadomskiego: szokujące ustalenia prokuratury!
Sprawa śmierci Bohdana Gadomskiego jest bardzo tajemnicza. "Super Express" dotarł do naprawdę przerażających faktów.

Wiadomość o śmierci Bohdana Gadomskiego dotarła do mediów we wtorek 7 kwietnia. Tragiczna informacja pojawiła się na oficjalnym profilu dziennikarza w mediach społecznościowych. Tymczasem "Super Express" dotarł do nowych, szokujących ustaleń. Wynika z nich, że dziennikarz zmarł już 2 tygodnie temu! Co jeszcze wiadomo?  Zobacz także:  Bohdan Gadomski nie żyje. Słynny dziennikarz zmarł w tajemniczych okolicznościach  Bohdan Gadomski nie żyje - przyczyny śmierci dziennikarza Na Facebooku Bohdana Gadomskiego we wtorek 7 kwietnia pojawiła się informacja o śmierci dziennikarza.  Z wielkim smutkiem i żalem podajemy wiadomość że, po długotrwałej i ciężkiej chorobie zmarł wybitny redaktor Bohdan Gadomski. Wszelkie informację związane z terminem oraz miejscem pogrzebu będą podane w późniejszym terminie - brzmi wpis na Facebookowym koncie Bohdana Gadomskiego.  W komentarzach pod postem pojawił się wpis bliskiego współpracownika Bohdana Gadomskiego, Andrzeja Rodona. Mężczyzna stwierdził, że sprawa śmierci dziennikarza jest bardzo podejrzana i bada ją prokuratura.  Przyczynę jego śmierci będzie wyjaśniała policja. Bardzo podejrzana sprawa - napisał w komentarzu Andrzej Rodon.  Jak udało się ustalić "Super Expressowi", dziennikarz tak naprawdę zmarł już 24 marca, czyli dwa tygodnie przed tym, jak informacja o śmierci Bohdana Gadomskiego została upubliczniona. O szczegółach tej sprawy opowiedział "Super Expressowi" Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi. O zgonie 70-latka powiadomił szpital, zwracając się o zbadanie sprawy. Mężczyzna do 6 marca 2020 r. przebywał w jednym z łódzkich szpitali, gdzie trafił pod koniec lutego. Po wypisaniu ze szpitala udał się do domu...

Alicja Węgorzewska Bohdan Gadomski
East News
Newsy
Bohdan Gadomski nie żyje. Alicja Węgorzewska żegna dziennikarza muzycznego wyjątkowym utworem
Kolejne gwiazdy żegnają dziennikarza Bohdana Gadomskiego! Bohdan Gadomski nie żyje. Na co zmarł?

Bohdan Gadomski nie żyje . Ta smutna informacja pojawiła się w mediach społecznościowych,g dzie bliscy poinformowali o śmierci dziennikarza. Publicysta zmarł po długiej walce z chorobą, o której sam informował w 2019 roku: Wracam do Was ze świata chorych. W ostatnim tygodni byłem w szpitalu kardiologicznym, bo dopadł mnie zawał serca. Do tego zapalenie płuc. Na serce choruję od dawna, teraz choroba się odnowiła. Będzie mi wolno dużo mniej niż dawniej - pisał Bohdan Gadomski.  Dziennikarza muzycznego żegnają znane gwiazdy, m.in Arek Kłusowski, wokalista z "The Voice of Poland" , Krzysztof Krawczyk oraz Alicja Węgorzewska, która umieściła na Facebooku wzruszający wpis! Alicja Węgorzewska żegna Bohdana Gadomskiego! Alicja Węgorzewska postanowiła pożegnać dziennikarza w wyjątkowy sposób i na Facebooku oprócz poruszających słów zamieściła utwór ulubionej artystki Bohdana Gadomskiego. Śpiewaczka operowa zdecydowała się na bardzo szczere i osobiste pożegnanie! Sami przeczytajcie... Shirley Bassey była ulubioną artystką Bohdana Gadomskiego. Dziennikarz publikował pełne pasji wywiady z artystami w Angorze. Był fanem „Bitwy tenorów na róże” oraz wspierał promocję artystycznej młodzieży. Właśnie dowiedziałam się że Bohdan Gadomski nie żyje . Bohdanie jak Cię znam to jesteś już na koncercie Shirley w Niebie. Odpoczywaj w pokoju. R.I.P - napisała na Facebooku Alicja Węgorzewska. Utwór usłyszycie tutaj! Zobacz także:  Nie żyje syn Rafała Olbrychskiego. Miał zaledwie 28 lat   Bohdan Gadomski pracował między innymi dla  Angory i  Expressu Ilustrowanego.     

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner