East News

Bohdan Gadomski nie żyje. Słynny dziennikarz zmarł w tajemniczych okolicznościach 

East News

Bardzo smutna informacja obiegła media. Znany dziennikarz muzyczny i publicysta, Bohdan Gadomski nie żyje. Zmarł 7 kwietnia po walce z ciężką chorobą. Informacja o śmierci dziennikarza pojawiła się na jego koncie na Facebooku. 

Z wielkim smutkiem i żalem podajemy wiadomość że, po długotrwałej i ciężkiej chorobie zmarł wybitny redaktor Bohdan Gadomski. Wszelkie informację związane z terminem oraz miejscem pogrzebu będą podane w późniejszym terminie - brzmi wpis na Facebookowym koncie Bohdana Gadomskiego. 

Zobacz także: Nie żyje syn Rafała Olbrychskiego. Miał zaledwie 28 lat

Bohdan Gadomski nie żyje. Jaka była przyczyna śmierci dziennikarza?

W komentarzach pod postem pojawił się wpis bliskiego współpracownika Bohdana Gadomskiego,  Andrzeja Rodona. Mężczyzna twierdzi, że sprawa śmierci dziennikarza jest bardzo podejrzana i bada ją prokuratura. 

Przyczynę jego śmierci będzie wyjaśniała policja. Bardzo podejrzana sprawa. - napisał w komentarzu Andrzej Rodon. 

Zaledwie dwie godziny wcześniej od ukazania się informacji, portal Kulturalni.pl, apelował o pomoc w celu uzyskania kontaktu z dziennikarzem. 

Znajomi i przyjaciele redaktora BOHDANA GADOMSKIEGO ‼️‼️‼️ Ktokolwiek widział, ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie ‼️ Nie mamy kontaktu z Bohdanem od półtora miesiąca. Jego komórka jest wyłączona, a telefon domowy nie odpowiada. Prosimy o jakąkolwiek informacje, kontakt i pomoc w ustaleniu, gdzie przebywa Bohdan - czytamy we wpisie portalu Kulturalni.pl

Bohdan Gadomski w 2019 roku poinformował, że zmaga się z chorobą. Dziennikarz miał problemy z sercem. 

Wracam do Was ze świata chorych. W ostatnim tygodni byłem w szpitalu kardiologicznym, bo dopadł mnie zawał serca. Do tego zapalenie płuc. Na serce choruję od dawna, teraz choroba się odnowiła. Będzie mi wolno dużo mniej niż dawniej - pisał wówczas Bohdan Gadomski. 

Dziennikarza żegnają gwiazdy, m.in. Arek Kłusowski, wokalista znany z "The Voice of Poland":

Jedyny w swoim rodzaju! Piona! 🖤 Kto nie pamięta rozmów z Bohdanem, tego wiele ominęło!

Sprawę śmierci dziennikarza bada prokuratura. Rodzinie i najbliższym wybitnego dziennikarza składamy najszczersze wyrazy współczucia. 

Bohdan Gadosmki współpracował między innymi z  Angorą i  Expressem Ilustrowanym. Był często zapraszany do największych polskich stacji telewizyjnych. Dziennikarz był także redaktorem naczelnym w rozgłośniach radiowych takich jak Radio Łódź, Radio Classic i Radio Parada. 

East News

Kilka godzin przed pojawieniem się informacji o śmierci dziennikarza, portal Kulturalni.pl zamieścił poruszający wpis, w którym apelował o pomoc w nawiązaniu kontaktu z Bohdanem Gadowski. Niestety niedługo potem na Facebookowym profilu dziennikarza, opublikowano wpis z informacją o jego śmierci. 

 

Więcej na temat Bohdan Gadomski
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04