Krzysztof Krawczyk z żoną Ewą Krawczyk
East News
Newsy

Bliscy spełnią ostatnią wolę Krzysztofa Krawczyka. Artysta powiedział żonie, co ma zrobić po jego śmierci

Menedżer Krzysztofa Krawczyka zdradził, jaka była ostatnia wola artysty. Okazuje się, że gwiazdor  powiedział ukochanej żonie, co ma zrobić po jego śmierci.

Menedżer Krzysztofa Krawczyka zdradził, jaka była ostatnia wola artysty. Okazuje się, że gwiazdor  powiedział ukochanej żonie, co ma zrobić po jego śmierci. Andrzej Kosmala w rozmowie z "Super Expressem" powiedział, o co Krzysztof Krawczyk poprosił swoją żonę- artysta chciał, by do jego trumny włożyła dwa ważne dla niego przedmioty. 

To był smutny rok... Odeszło tak wiele wybitnych postaci

Żona spełni ostatnią wolę Krzysztofa Krawczyka

5 kwietnia mendżer Krzystofa Krawczyka przekazał smutną wiadomość o śmierci artysty. Tuż przed Wielkanocą gwiazdor został wypisany ze szpitala, gdzie walczył z koronawirusem. Krzysztof Krawczyk w sobotę i niedzielę czuł się dobrze, jednak w poniedziałek rano doszło do nagłego pogorszenia stanu zdrowia piosenkarza. 

Krzysztof tracił przytomność. Z minuty na minutę było coraz gorzej. Na koniec nie było z nim kontaktu, był nieświadomy. [...] Z racji tego, że Krzysztof nie miał już koronawirusa, pogotowie zabrało go do szpitala Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi - Andrzej Kosmala mówił w rozmowie z "Super Expressem".

Żona Krzysztofa Krawczyka w krótkim komentarzy dla Onetu poinformowała, że to nie koronawirus był przyczyną śmierci jej męża. Dziś wiadomo już, że pogrzeb Krzysztofa Krawczyka odbędzie się w najbliższą sobotę, 10 kwietnia. 

Teraz menedżer Krzysztofa Krawczyka zdradził, jaka była ostatnia wola artysty. Okazuje się, że gwiazdor poprosił żonę, żeby włożyła do jego trumny m.in. mikrofon.

Spełnimy dwa ostatnie życzenia Krawczyka. Włożymy mu do trumny mikrofon, ten do którego przez 26 lat śpiewał w studiu muzycznym K&K Studio, a także czarne okulary, w których występował na scenie- Andrzej Kosmala wyznał w rozmowie z "Super Expressem".

Krzysztof Krawczyk miał jeszcze jedną prośbę związaną z pogrzebem. 

Chciał by na jego pogrzebie zagrała orkiestra dęta i tak się stanie- dodał menedżer artysty.

Przypominamy, że pogrzeb Krzysztofa Krawczyka będzie mieć charakter państwowy.

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk kilkukrotnie przyjął sakrament namaszczenia chorych - chorował od lat

Żona spełni ostatnią wolę Krzysztofa Krawczyka.

Krzysztof Krawczyk i jego żona Ewa Krawczyk
East News

Artysta chciał zostać pochowany z mikrofonem i okularami w których występował na scenie. 

Krzysztof Krawczyk salutuje przed odpłynięciem w piękny rejs
East News

Zobacz także
Krzysztof Krawczyk z córką Sylwią

Krzysztof Krawczyk miał trzy adoptowane córki. Jego jedyny syn nigdy nie wybaczył mu rozstania? 

Krzysztof Krawczyk na scenie

QUIZ Jak dobrze znasz przeboje Krzysztofa Krawczyka? Nigdy nie zapomnimy tych piosenek

 

Marian Lichtman na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka
East News
Newsy
Marian Lichtman bronił syna Krzysztofa Krawczyka na pogrzebie artysty? "Ja go popchnąłem naprzód"
Nie milkną kontrowersje po pogrzebie artysty! Doszło do przepychanek? Członek legendarnego zespołu zabrał głos w sprawie

Marian Lichtman w rozmowie z mediami odbiera zarzuty menedżera Krzysztofa Krawczyka i tłumaczy swoje zachowanie na pogrzebie artysty. Czy muzyk naprawdę "przepychał" się w trakcie ostatniego pożegnania legendy polskiej sceny muzycznej? Jest zdecydowany komentarz Mariana Lichtmana! Muzyk uderza w menedżera Krzysztofa Krawczyka!  Co wydarzyło się na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka? W sobotę 10 kwietnia w Grotnikach rodzina, przyjaciele i fani pożegnali Krzysztofa Krawczyka. Artysta zmarł w poniedziałek wielkanocny, 5 kwietnia, a kilka dni później odbył się jego pogrzeb. Na ceremonii nie zabrakło Mariana Lichtmana z którym Krzysztof Krawczyk występował w zespole "Trubadurzy". Niestety, ostatnio okazało się, że podczas pogrzebu między Marianem Lichtmanem, a żoną zmarłego artysty doszło do bardzo nieprzyjemnej rozmowy. Nie chcę zakłócać ciszy pogrzebowej,ale Marian Lichtman dobrze wie dlaczego żona na pogrzebie mu powiedziała: zjeżdżaj, robisz wszystko by zarobić na śmierci mego męża- napisał ostatnio w sieci menedżer Krzysztofa Krawczyka. (...) Na pogrzebie rozpychał się by kamera i aparaty fotograficzne jego ujmowały. W ten sposób leczy swoje kompleksy- napisał Andrzej Kosmala, menadżer Krawczyka, na swoim Facebooku. Marian Lichtman w rozmowie z "Faktem" skomentował zarzuty o "przepychanie" się na pogrzebie. Muzyk twierdzi, że podczas ceremonii musiał bronić syna Krzysztofa Krawczyka! Marian Lichtman uderzył w Kosmalę. W miejscu, w którym odbywały się uroczystości pogrzebowe, dostrzegłem gdzieś z tyłu Krzysia, syna piosenkarza. Można powiedzieć, że był bojkotowany, więc ja go popchnąłem naprzód i powiedziałem: "Idź do samej trumny, pożegnaj swojego tatę". Tak zrobił, choć nieśmiało, a jak zobaczył to Kosmala, to prawie szału dostał. Stanąłem...

Krzysztof Krawczyk
East News
Newsy
Dziś pogrzeb Krzysztofa Krawczyka - będzie transmitowany w telewizji! Gdzie i kiedy można obejrzeć? 
Krzysztof Krawczyk nie żyje. Muzyk zmarł nagle w Poniedziałek Wielkanocny. Trwają przygotowania do ceremonii pogrzebowej, wiadomo już, że pogrzeb będzie miał charakter państwowy i będzie transmitowany przez telewizję.

Krzysztof Krawczyk nie żyje . Tę smutną informację przekazał menedżer i wieloletni przyjaciel artysty Andrzej Kosmala w Poniedziałek Wielkanocny  po południu. Wiadomo już, że pogrzeb odbędzie się  10 kwietnia. Uroczystość będzie miała charakter państwowy i będzie transmitowana w telewizji. Szczegóły przekazał Andrzej Kosmala. Kiedy odbędzie się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka Andrzej Kosmala, menedżer i przyjaciel Krzysztofa Krawczyka zajął się organizacją pogrzebu swojego przyjaciela. Jak sam mówił, zależy mu, by uroczystość miała charakter państwowy i została zorganizowana z największą starannością. Pogrzeb będzie miał charakter uroczystości państwowej. Zgłosiło się do nas Ministerstwo Kultury i Sztuki z pytaniem czy rodzina życzy sobie, by pogrzeb był państwowy. Krzysztofowi należy się pogrzeb z honorami. Jesteśmy w trakcie załatwiania wszystkich formalności. Jak wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, to poinformujemy o tym. Na pewno msza będzie transmitowana przez Telewizję Polską - mówił w rozmowie z "Super Expressem" Andrzej Kosmala.  Jak już wiemy, uroczystość pogrzebowa odbędzie się 10 kwietnia. Msza święta będzie miała miejsce o godzinie 12.00 w archidiecezji łódzkiej, natomiast pogrzeb odbędzie o 15.00 w Grotnikach, miejscowości, w której artysta od lat mieszkał ze swoją żoną Ewą. Msza będzie na pewno transmitowana przez TVP, prawdopodobnie także przez stacje TVN 24 i Polsat News. Krzysztof Krawczyk zmarł w szpitalu w Łodzi. Mimo że wygrał walkę z koronawirusem i na święta wrócił do domu w dość dobrym samopoczuciu, 5 kwietnia zasłabł i został natychmiast zabrany do szpitala. Zmarł wkrótce potem, jego żona poinformowała, że przyczyną śmierci nie było zakażenie COVID-19.  Zobacz także:  Na cmentarzu, gdzie spocznie Krzysztof...

Krzysztof Krawczyk nie żyje
EastNews
Newsy
Na cmentarzu, gdzie spocznie Krzysztof Krawczyk powstanie mauzoleum! "Wszystko jest w fazie przygotowań"
Menedżer Krzysztofa Krawczyka w rozmowie z mediami zdradził, gdzie spocznie wielki artysta. Andrzej Kosmala w wywiadzie dla "Faktu" przyznał, że na cmentarzu Grotnikach ma powstać mauzoleum, w którym w przyszłości zostaną pochowani również najbliżsi Krzysztofa Krawczyka.

Menedżer Krzysztofa Krawczyka w rozmowie z mediami zdradził, gdzie spocznie wielki artysta. Andrzej Kosmala w wywiadzie dla "Faktu" przyznał, że na cmentarzu Grotnikach ma powstać mauzoleum, w którym w przyszłości zostaną pochowani również najbliżsi Krzysztofa Krawczyka. Okazuje się, że sam piosenkarz jeszcze przed śmiercią zadbał o to, żeby mieć zapewnione miejsce na cmentarzu, który jest położony blisko jego domu. Mauzoleum rodziny Krawczyków na cmentarzu pod Łodzią Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka, który zmarł w wielkanocny poniedziałek (5 kwietnia), zostało zaplanowane na najbliższą sobotę, 10 kwietnia. O godzinie 12.00 w archikatedrze w Łodzi odbędzie się ostatnie pożegnanie artysty, a o godzinie 15.00 zostanie pochowany na cmentarzu w Grotnikach. Teraz okazuje się, że powstanie tam rodzinny grobowiec rodziny Krawczyków. Menedżer Krzysztofa Krawczyka w rozmowie z "Faktem" zdradził, że w miejscu gdzie artysta zostanie pochowany ma powstać mauzoleum, w którym w przyszłości spoczną również jego najbliżsi. Krzysztof już wcześniej wykupił na cmentarzu kilka miejsc. Chciał zostać obok bliskich. Kiedyś w rodzinnym mauzoleum, jakie tam powstanie, spoczną z nim ci, których kochał- w rozmowie z "Faktem" zdradził menedżer Krzysztofa Krawczyka.  Na razie wszystko jest w fazie przygotowań, wciąż jestem na telefonie i dopinamy organizację- dodał. Cmentarz w Grotnikach jest położony bardzo blisko ukochanego domu Krzysztofa Krawczyka i jak informuje "Fakt" otacza go las, który widział codziennie ze swojej posiadłości. Przypominamy, że przed śmiercią Krzysztof Krawczyk poprosił również ukochaną żonę, żeby włożyła do jego trumny dla ważne dla niego przedmioty. Zobacz także:   Ostatnie słowa Krzysztofa...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik