Blanka Lipińska w szarej koszulce
EastNews

Blanka Lipińska wynajęła luksusowy apartament! Jego cena zwala z nóg

Blanka Lipińska w szarej koszulce
EastNews

Już wkrótce czeka ją przeprowadzka! Na początku czerwca Blanka Lipińska wynajęła ekskluzywny apartament. Jak ustalił magazyn "Flesz", autorka "365 dni" zamieszka w prawdziwych luksusach! Jak będzie wyglądało jej nowe mieszkanie? Dwie łazienki, trzy duże pokoje, przestronna garderoba, kuchnia – a to wszystko na ponad 100 metrach kwadratowych!

W ekskluzywnym apartamencie, w którym już pod koniec lipca zamieszka Blanka Lipińska, trwa właśnie remont. Pisarka chce nie tylko odświeżyć ściany i urządzić na nowo jedną z łazienek, ale też zaprojektować garderobę, w której pomieści wszystkie swoje rzeczy.

Jak donosi „Flesz”, pisarka nie kupiła nowego lokum, tylko je wynajęła. Ile ją to będzie kosztować? Za podobne mieszkania w okolicy trzeba zapłacić 7–10 tys. złotych miesięcznie. Do swojej dyspozycji Lipińska będzie mieć dwa ogromne tarasy, na których zamierza urządzić prywatny raj.

Zaprojektowanie wnętrz powierzyłam zaprzyjaźnionej architektce. Stawiam na eleganckie ale proste formy i naturalne materiały. Oczywiście nie zabraknie mocnych akcentów, w końcu to dom Lipińskiej – śmieje się Blanka.

Gwiazda zamieszka tam sama, a nie z ukochanym Aleksandrem Baronem.

Pomieszkujemy ze sobą, ale każde z nas lubi mieć swoją przestrzeń. Poza tym u siebie Alek ma studio nagrań, więc nie jest to wymarzone lokum dla dwojga – tłumaczy Lipińska.

Wciąż jednak Blanka i Baron będą mieć do siebie blisko, bo oba mieszkania są na warszawskim Wilanowie.

Więcej informacji o Blance Lipińskiej przeczytasz w nowym "Fleszu".

Okładka magazynu Flesz nr 13 2020
Party.pl

Blanka Lipińska nie planuje zamieszkać ze swoim partnerem Alkiem Baronem.

Blanka Lipińska i Baron w maskach

Przypominamy, że książkę "365 dni" Blanki Lipińskiej możecie kupić tutaj

365 dni, Blanka Lipińska

 

Więcej na temat Alek Baron Blanka Lipińska
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23