Blanka Lipińska i Aleksander Baron znów są razem? Autorka głośnej powieści erotycznej "365 dni" i muzyk zespołu "Afromental", którzy kilka tygodni temu podjęli decyzję o rozstaniu, wrócili do siebie? Najnowsze zdjęcia paparazzi mogą być odpowiedzią na te pytania! Okazuje się, że Blanka Lipińska wybrała się ostatnio na zakupy, a po wyjściu ze sklepu wsiadła do samochodu Barona. Zobaczcie sami!

Reklama

Blanka Lipińska i Baron znów razem?

Blanka Lipińska i Aleksander Baron przez ponad pół roku tworzyli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Para nie ukrywała, że połączyło ich prawdziwe uczucie i choć początkowo ukrywali, że są razem to po jakimś czasie chętnie publikowali w sieci wspólne zdjęcia. Niestety, na początku października okazało się, że Blanka Lipińska i Aleksander Baron już nie są razem. Tuż po rozstaniu Blanka Lipińska wyjechała na jakiś czas do Egiptu, a tam mogła liczyć na wsparcie swoich przyjaciół.

Mieszka tam bardzo dużo Polaków, z którymi się przyjaźnię, i ten czas spędziłam z nimi. A na kogo mogła liczyć w trudnych chwilach? Miałam znajomych z Al-Dżuny, doleciała do mnie moja stylistka fryzur Agnieszka, więc na brak towarzystwa nie mogłam narzekać. Byłam też w kontakcie z menedżerką, terapeutką i rodziną. Z taką ekipą, realną i wirtualną, nie było mowy o samotności- Blanka Lipińska zdradziła kilka tygodni temu w rozmowie z "Party".

Co ciekawe, ostatnio w mediach pojawiły się plotki, że Blanka Lipińska i Aleksander Baron wciąż utrzymują ze sobą kontakt. Portal pudelek.pl donosił, że muzyk chce wrócić do byłej partnerki!

Tak, mają ze sobą kontakt i spotykają się- agentka Blanki Lipińskiej przyznała w rozmowie z pudelek.pl.

Teraz okazuje się, że Blanka Lipińska została ostatnio "przyłapana" jak wsiada do samochodu Barona! Blanka wybrała się autem muzyka na zakupy.

Czy to oznacza, że Blanka Lipińska i Aleksander Baron znów są razem?

Zobacz także

Zobacz także: Blanka Lipińska w wywiadzie po rozstaniu z Baronem. Wiemy, kto ją wspierał w trudnych chwilach w Egipcie

Blanka Lipińska wybrała się na zakupy samochodem Barona.

Czy to oznacza, że autorka powieści "365 dni" i muzyk wrócili do siebie?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama