Blanka Lipińska i Baron na romantycznym spacerze

Blanka Lipińska, autorka "365 dni", i Baron czują się jak w... "Sanatorium Miłości". Pokazali, jak spędzają czas na Mazurach 

Blanka Lipińska i Baron na romantycznym spacerze

Blanka Lipińska i Baron wyjechali z Warszawy nieco odpocząć. Za swój kierunek obrali piękne Mazury. Autorka "365 dni" zarezerwowała domki z dostępem do basenu, jednak nie przewidziała niezbyt sprzyjającej kąpielom pogody. Jak więc spędzają swój wolny czas, kiedy pogoda nie rozpieszcza? Zakochani przyznali, że czują się jak kuracjusze w "Sanatorium Miłości". Na dowód dołączyli zdjęcia. Faktycznie tak wyglądają? 

Zobacz także: Fryzury na lato 2020: Blanka Lipińska w najmodniejszej propozycji na upały! To upięcie wyszczupla twarz

Blanka Lipińska i Baron spędzają czas na Mazurach

Blanka i Baron wybrali klimatyczne Mazury, aby się zrelaksować. Takiego otoczenia można im pozazdrościć. Autorka "365 dni" chętnie pokazuje, w jakim naturalnym anturażu spędza czas z ukochanym, ale zastrzegła, że nie zdradzi zaciekawionym fanom dokładnego miejsca, które wybrała, a przynajmniej do czasu, kiedy przebywa tam z Baronem. 

Blanka Lipińska pomimo tego, że wypoczywa w ustronnym i spokojnym miejscu przyznała, że nie wszystko poszło zgodnie z planem. Wybierając domki, rezerwowała je przede wszystkim ze względu na znajdujący się przy nich basen, jednak nie przewidziała tego, że czerwcowa pogoda nie będzie sprzyjała wczesno-letnim relaksom w wodzie: 

Ciągle pada, jest zimno ale na jutro przewidują 22 stopnie (szaleństwo) i pełne słońce. Jeżeli będzie odczuwalne 30 to się w końcu opalę i wystartujemy basen, bo przecież zarezerwowałam te domy ze względu na ten basen, nie biorąc pod uwagę, że nie żyjemy w Hiszpanii i u nas późna wiosna i lato nie wygląda tak, że jest ciepło. Nie, nie, nie. Jest bardzo przyjemne 13 stopni tak można żyć. - powiedziała, nietracąca optymizmu Blanka na swoim Instastory

Na szczęście jeszcze nie wszystko stracone i może wypogodzi się na tyle, że zakochani będą mogli skorzystać ze wszystkich zaplanowanych atrakcji. Tymczasem relaksują się na leżakach pod kocami. Jak sami stwierdzili, czują się jak kuracjusze w "Sanatorium Miłości". Z pewnością uczucia im nie brakuje! 

Zobacz także: Blanka Lipińska pochwaliła się wakacyjną formą! Taki brzuch to marzenie...

Blanka i Baron wyjechali odpocząć na Mazury. Dzielą się z fanami zdjęciami z wypoczynku. Jak sami przyznali, czują się jak w "Sanatorium Miłości".

Blanka Lipińska i Baron na Mazurach
Instagram

Można im pozazdrościć odpoczynku w takim pięknym otoczeniu!

Blanka Lipińska i Baron na Mazurach
Instagram

Lubicie tę parę? 

Blanka Lipińska i Baron na romantycznym spacerze

 

Więcej na temat Baron Blanka Lipińska
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53