Anna Lewandowska z Klarą
Instagram

Ania Lewandowska będzie mieć drugie dziecko? Jest szczery komentarz trenerki!

Anna Lewandowska z Klarą
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy już od ponad dwóch lat spełniają się w roli rodziców. Dokładnie 4 maja 2017 roku na świecie pojawiło się pierwsze dziecko pary, córeczka Klara. Dziewczynka jest oczkiem w głowie Ani i Roberta - Klara towarzyszy swojej mamie w zagranicznych podróżach i pojawia się na obozach sportowych organizowanych przez Anię. 

Klarcia jest takim ciepłym, kochanym maleństwem - Ania mówiła w rozmowie z Party.pl. - Jest taką pogodną duszyczką, umie się podzielić już, przytulić, pocieszyć jak ktoś płacze. 

Dziś Ania z pewnością nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki, ale w ostatnim wywiadzie  trenerka przyznała, że będąc w ciąży marzyła o... synu!

Jak zareagowała, gdy poznała płeć dziecka?

Szczere wyznanie Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska w wywiadzie dla myfitness.pl opowiedziała o swoim życiu, o byciu sportowcem i swoich biznesach. W programie "Przerwa na kawę" nie zabrakło również pytań dotyczących prywatnego życia trenerki. Reporterka zapytała Anię wprost, jak zareagowała kiedy będąc w ciąży dowiedziała się, że urodzi córkę. Takiej odpowiedzi chyba się nie spodziewacie! 

Miał być chłopczyk. Rzeczywiście zawsze jak ktoś mnie pytał czy bym chciała chłopca, czy dziewczynkę to mówiłam chłopca tylko i wyłącznie dlatego, że mówiłam, że to będzie fighterskie dziecko. I tutaj... dziewczynka i za nią najmocniej dziękuję bo bardzo mnie zmieniła, uspokoiła - przyznała Anna Lewandowska. 

W programie pojawiło się również pytanie o kolejne dziecko! Czy Anna Lewandowska chce mieć dużą rodzinę?

Myślę, że na pewno. Myślę, że może nie każde, ale większość małżeństw marzy o tym, żeby mieć gromadkę dzieci. Zobaczymy co czas pokaże...- odpowiedziała Ania.

Wiedzieliście, że Ania Lewandowska chciała mieć syna? 

Zobacz także: Robert Lewandowski przygotował urodzinową niespodziankę dla Ani! Zobaczcie, co zrobił!

Anna Lewandowska od 2017 roku spełnia się w roli mamy.

Anna Lewandowska w okularach

Mała Klara ma już pond 2 lata.

Anna Lewandowska z Klarą Lewandowską
Instagram

 

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00