Party Stories
Beata Kozidrak i Krzysztof Krawczyk
East News
Newsy

Beata Kozidrak żegna Krzysztofa Krawczyka. O jedną rzecz ma ogromny żal

W dniu pogrzebu Krzysztofa Krawczyka, Beata Kozidrak pożegnała uwielbianego artystę. W swoim wpisie zdobyła się na osobiste wyznanie.

Dziś najbliżsi Krzysztofa Krawczyka pożegnali go podczas uroczystości pogrzebowych, które miały miejsce w archikatedrze w Łodzi, gdzie Daniel Olbrychski odczytał "Hymn o miłości", biskup Antoni Długosz wygłosił poruszające kazanie, a Andrzej Kosmala przemówił w imieniu Ewy Krawczyk. Uwielbianego muzyka, za pośrednictwem mediów społecznościowych, pożegnała również Beata Kozidrak, która przez wiele lat spotykała się z Krzysztofem Krawczykiem nie tylko podczas największych muzycznych wydarzeń. 

Ostatnie chwile Krzysztofa Krawczyka. Kilka godzin przed śmiercią opublikował wyjątkowy wpis

Beata Kozidrak żegna Krzysztofa Krawczyka 

Krzysztof Krawczyk gościł na estradzie przez przeszło 50 lat. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów przez ten czas wydał 180 płyt, na których znajdują się ponadczasowie i niezapomniane przeboje, a także wystąpił przy boku największych gwiazd. Dziś, w dniu jego pogrzebu, Krzysztofa Krawczyka pożegnała królowa polskiej estrady, a prywatnie jego przyjaciółka. Jak się okazuje, Beata Kozidrak nie może odżałować jednej rzeczy. Pod zdjęciem muzyka z lat młodości, artystka zdobyła się na poruszające wyznanie. 

Krzysztof Nikt Cie nie zastąpi bo byłeś OSOBOWOŚCIĄ JEDYNĄ. Płaczę i żałuję, że nie mogłam z Tobą rozmawiać dłużej, tak jak kiedyś w Opolu żegnam Cię MÓJ PRZYJACIELU - Artysto! Do zobaczenia ❤️  - napisała Beata Kozidrak. 

Beata Kozidrak nie mogła uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych artysty. Wpis piosenkarki poruszył internautów, w którzy są zarówno fanami jej twórczości, jak i Krzysztofa Krawczyka. Wielu z nich wciąż nie może pogodzić się z odejściem muzyka, który na swoim koncie miał takie przeboje jak "Chciałem być", "Parostatek", czy "Bo jesteś Ty". 

Zobacz także:  Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Pogrążona w rozpaczy żona całuje trumnę artysty

Beata Kozidrak pożegnała Krzysztofa Krawczyka poruszającym wpisem w mediach społecznościowych. 

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia w poniedziałek wielkanocny.

Uroczystości pogrzebowe artysty odbyły się w sobotę 10 kwietnia w archikatedrze w Łodzi. Krzysztof Krawczyk został pochowany na cmentarzu w Grotnikach.

Marian Lichtman na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka
EastNews
 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Romuald Lipko nie żyje
Newsy
Pogrzeb Romualda Lipko. Wiadomo kiedy i gdzie odbędzie się ostatnie pożegnanie artysty
Nie żyje Romuald Lipko. Poznaliśmy datę i miejsce ostatniego pożegnania artysty.

Nie żyje Romuald Lipko - słynny muzyk, kompozytor i multiinstrumentalista zmarł w nocy 6 lutego w wieku 69 lat. Artysta przegrał wielomiesięczną walkę z chorobą nowotworową . Znane są już szczegóły dotyczące pogrzebu muzyka. Informacje przekazała Budka Suflera za pośrednictwem mediów społecznościowych.  Zobacz także:  Krzysztof Cugowski żegna Romualda Lipko: "Kompozytor, Muzyk, Przyjaciel..." Pogrzeb Romualda Lipko - poznaliśmy datę i miejsce ostatniego pożegnania muzyka Wiadomość o śmierci Romualda Lipko obiegła media w nocy z czwartku na piątek. Na oficjalnym profilu zespołu Budka Suflera pojawiła się informacja o odejściu artysty.  Dnia 6 lutego koło północy, po przegranej walce z nowotworem, odszedł Romuald Lipko, jeden z najwybitniejszych kompozytorów polskiej muzyki rozrywkowej końca XX i początku XXI w., współtwórca i kreator zespołu Budka Suflera, autor wielu wielkich polskich przebojów. Z ogromnym żalem i smutkiem zawiadamiają Rodzina i przyjaciele z zespołu Budka Suflera. Znane są już szczegóły dotyczące pogrzebu muzyka. Informacje dotyczące ostatniego pożegnania artysty także zostały przekazane przez zespół Budka Suflera. Romuald Lipko spocznie w swoim rodzinnym mieście, Lublinie. Pogrzeb odbędzie się w najbliższą środę, 12 lutego o godzinie 13:00. Msza żałobna zostanie odprawiona w Archikatedrze Lubelskiej.  Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że uroczystości pogrzebowe Romualda Lipko odbędą się w najbliższą środę, 12 lutego. Nabożeństwo żałobne rozpocznie się o godzinie 13.00 w Archikatedrze Lubelskiej, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na Cmentarz przy ul. Lipowej w Lublinie - czytamy w komunikacie zespołu Budka Suflera. Śmierć tak wybitnego muzyka jest ogromną stratą dla środowiska artystycznego i...

Krzysztof Krawczyk na koncercie
East News
Newsy
Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie! Co się dzieje ze zdrowiem artysty?

Krzysztof Krawczyk już od ponad 55 lat należy do grona najpopularniejszych polskich wokalistów. Artysta ma tysiące fanów, a jego największe hity "Bo jesteś ty", "Jak minął dzień" czy "Parostatek" znają chyba wszyscy. Niestety, co jakiś czas media przekazują niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia Krzysztofa Krawczyka- wokalista przeszedł operację biodra i ma problemy z sercem. Teraz okazuje się, że muzyk przyjął nawet ostatnie namaszczenie!  Krzysztof Krawczyk szczerze o swoim stanie zdrowia Krzysztof Krawczyk w rozmowie z katolickim portalem Aleteia.org opowiedział o swoim stanie zdrowia i zdradził, że już kilka razy przyjmował namaszczenie chorych! Dlaczego? Wokalista przyznał, że prosił o sakrament, żeby wyzdrowieć. Cierpię na różne choroby, w tym dość uciążliwą arytmię serca i już kilka razy prosiłem księży o sakrament namaszczenia chorych- Krzysztof Krawczyk zdradził w wywiadzie. Ludzie często kojarzą ten sakrament z ostatnią drogą, z łożem śmierci. Nie wiedzą, że można o niego poprosić w strapieniu, w sytuacji, gdy jest się chorym, aby Pan nas umocnił, podźwignął z naszej słabości. Krzysztof Krawczyk, który nie ukrywa, że wiara jest dla niego bardzo ważna, w wywiadzie przyznał, że sakrament namaszczenia chorych już kilka razy go uratował. Ten piękny sakrament wiele razy w życiu mnie ratował- zdradził w rozmowie z Aleteia.org.  Wokalista w najnowszym wywiadzie przyznał, że ma już za sobą kilka operacji, a już we wrześniu przejdzie kolejną. Jest jednak w na tyle dobrej formie, że może koncertować: Gramy koncerty cały czas. W tej chwili jesteśmy w trasie. Gramy za chwilę w amfiteatrze pod Szczecinem, w przyszłym tygodniu w Warszawie, do końca jesieni mamy zapełniony kalendarz. Gramy nawet w święta -  Krzysztof jest w...

Krzysztof Krawczyk na koncercie
ONS
Newsy
Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala! Jego stan był bardzo zły, jak jest teraz? Czy to koniec jego kariery?

Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala. Co się stało muzykowi? Okazuje się, że niedawno przed planowanym koncertem w Brodnicy, gwiazdor zasłabł! Występ został odwołany, a sam Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala - podaje "Życie na gorąco". Zasłabnięcie miało być efektem upału, który źle wpływ na 70-letniego muzyka. Krzysztof Krawczyk niedawno chorował na serce. Przeszedł również operację biodra, więc powinien na siebie mocno uważać. Sytuacja z zasłabnięciem mocno zmartwiła żonę Krawczyka. Ewa podchodzi do tego niezwykle poważnie. Chce żeby Krzysztof zwolnił tempo - czytamy na łamach "Życia na gorąco". Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia artysty! Jego piosenki cieszą zarówno starsze, jak i młodsze pokolenie. Krzysztof Krawczyk koncertuje już od 50 lat i mamy nadzieję, że przed nim co najmniej drugie tyle na scenie. Pamiętajmy jednak, że najważniejsze jest zdrowie!   Zobacz też: Włodzimierz Cimoszewicz w szpitalu! Miał wypadek! Jego samochód wbił się w ciągnik rolniczy.   Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala. Muzyk zasłabł przed koncertem.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner