Party Stories
Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka
East News
Newsy

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Pogrążona w rozpaczy żona całuje trumnę artysty

W sobotę 10 kwietnia odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Fotoreporterzy uwiecznili moment, w którym Ewa Krawczyk po raz ostatni żegna się ze swoim ukochanym mężem.

5 kwietnia, w poniedziałek wielkanocny, odszedł jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich muzyków. Tragiczne wieści o śmierci Krzysztofa Krawczyka jako pierwszy podał jego menadżer, a następnie potwierdziła je żona artysty - Ewa Krawczyk. Dziś, w sobotę 10 kwietnia, o godzinie 12:00 w archikatedrze w Łodzi odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka, który o godzinie 15:00 został pochowany na cmentarzu w Grotnikach. Choć pogrążona w żałobie i rozpaczy Ewa Krawczyk, nie była w stanie wygłosił pożegnalnej mowy, gest, który wykonała kiedy zabierano trumnę z ciałem jej męża, powiedział o wiele więcej. 

Ostatnie chwile Krzysztofa Krawczyka. Kilka godzin przed śmiercią opublikował wyjątkowy wpis

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka miał charakter państwowy, jednak z uwagi na obostrzenia związane z pandemią, liczba osób, które brały udział w skromnej uroczystości była bardzo ograniczona. Mszę rozpoczęła pieśń "Abba Ojcze", która była jedną z tych najbardziej ukochanych przez zmarłego artystę, następnie Daniel Olbrychski odczytał "Hymn o miłości", a biskup Antoni Długosz wygłosił kazanie, w którym nie zabrakło cytatów z piosenek Krzysztofa Krawczyka. W imieniu i na prośbę żony piosenkarza, Ewy Krawczyk, przemówił jego menadżer, Andrzej Kosmala. Ewa Krawczyk przez całą uroczystość nie była w stanie powstrzymać łez.  

Przed kościołem jak i na cmentarzu na żałobników czekali fani zmarłego artysty oraz fotoreporterzy, którzy uwiecznili, jak Ewa Krawczyk po raz ostatni żegnała się ze swoim mężem. Żona Krzysztofa Krawczyka, która bardzo ciężko znosiła uroczystości pogrzebowe, odprowadziła trumnę z ciałem swojego męża do karawanu, a następnie ją pocałowała. 

Zobacz także: Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Andrzej Duda pożegnał go listem: "Mimo sławy, pozostał sobą, wiernym przyjacielem, dobrym sąsiadem, wrażliwym człowiekiem"

Ewa Krawczyk nie była w stanie pożegnać swojego męża przemówieniem przed uczestnikami smutnej ceremonii. Żona Krzysztofa Krawczyka na koniec pocałowała trumnę artysty.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka
East News

Fotoreporterzy zgromadzeni przed kościołem uwiecznili ten poruszający moment.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka
East News

Krzysztof Krawczyk został pochowany na cmentarzu Grotnikach.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS.pl
Newsy
Pogrzeb Pawła Królikowskiego, poruszająca uroczystość na warszawskich Powązkach [zdjęcia]
Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Rodzina, przyjaciele i fani pożegnali artystę na Powązkach.

W czwartek 5 marca o godzinie 11 w Kościele pw. Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54 w Warszawie odbyło się ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Następnie o godzinie 13:00 aktor został pochowany na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach.  Zobacz także:  To dla nich najtrudniejszy dzień w życiu... Dzieci żegnają ukochanego ojca, Pawła Królikowskiego Pogrzeb Pawła Królikowskiego miał charakter państwowy, a zmarły aktor został uhonorowany Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. Order z rąk Prezydenta Rp Andrzeja Dudy odebrała Małgorzata Ostrowska - Królikowska. Na uroczystościach pogrzebowych Pawła Królikowskiego, oprócz najbliższej rodziny, pojawili się także artyści między innymi Małgorzata Kożuchowska , Elżbieta Romanowska, Katarzyna Skrzynecka , Barbara Kurdej - Szatan , Anna Mucha , Olga Borys, Piotr Gąsowski . Nie zabrakło również Ilony Ostrowskiej, która w serialu "Ranczo" razem z Pawłem Królikowskim stworzyła uwielbianą przez widzów parę. Uroczystości pogrzebowe aktora zakończyły się po godzinie 14. Paweł Królikowski spoczął na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Artystę pożegnali rodzina, przyjaciele i tłumy fanów.  Tak wyglądała ceremonia pogrzebowa Pawła Królikowskiego na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Rodzina Pawła Królikowskiego na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Córka Julia, syn Antoni, brat Rafał i żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Na pogrzeb aktora przybyły tłumy fanów. Nie zabrakło także wielbicieli artysty z jego rodzinnej miejscowości.  Uroczystości pogrzebowe zakończyły się tuż po godzinie 14....

Pogrzeb Piotra Machalicy
East News
Newsy
Pogrzeb Piotra Machalicy. Cezary Żak odczytał list żony aktora. Ostatnie słowa zmarłego wzruszają do łez 
Podczas pogrzebu Piotra Machalicy Cezary Żak przemówił w imieniu żony zmarłego aktorka. Na słuch tych słów, ciężko powstrzymać łzy.

W piątek 18 grudnia w kościele na Placu Teatralnym odbył się pogrzeb uwielbianego aktora. Piotr Machalica odszedł cztery dni temu i zostawił po sobie pogrążonych w żałobie bliskich, przyjaciół oraz fanów. Niestety, nie wszyscy mogli towarzyszyć w jego ostatniej drodze. Piotra Machalicę opłakiwał między innymi Cezary Żak, który w imieniu żony zmarłego przeczytał poruczający list. Zapisano w nim ostatnie słowa artysty, które sprawiają, że łzy same cisną się do oczu. Zobacz także:  Piotr Machalica trzy miesiące przed śmiercią wziął ślub. Kim jest młodsza o 21 lat żona aktora? Cezary Żak na pogrzebie Piotra Machalicy przemówił w imieniu żony aktora. Ujawniono ostatnie słowa zmarłego Podczas ostatnie pożegnania Piotra Machalicy, które miało miejsce w dniu dzisiejszym o godzinie 13 w Kościele Środowisk Twórczych w Warszawie, aktora żegnali bliscy oraz grono znanych przyjaciół, jak Krystyna Janda czy Andrzej Żmijewski . Na uroczystości niezwykle ważną rolę miał do odegrania Cezary Żak. Jak przekazał Plotek.pl, aktor w imieniu ukochanej zmarłego aktora wygłosił poruszającą mowę. To są słowa od Oli. Podziękowanie dla naszych dzieci: Franka, Soni, Poli i Meli. Za to, że z waszą miłością i akceptacją, wiarą w nas, udało nam się zbudować rodzinę. Za wszystkie wspólne święta i wakacje. Z powodów do dumy, za troskę i wsparcie. Wiem, że Piotruś będzie nad wami czuwał, bo kocha was nad wszystko - miał wyczytać Cezary Żak.  W dalszej części listu żona Piotra Machalicy wyznała co takiego działo się, kiedy aktor leżał w szpitalnym łóżku. Do ostatnich chwil artysta nie był sam.  Dziękuję za noc z 13 na 14 grudnia. Czuwaliście ze mną, składając zobowiązania przed Bogiem, zapalenie świeczki. Wierzę, że dzięki...

Gdzie i kiedy pogrzeb Mariana Kociniaka?
Newsy
Znamy szczegóły pogrzebu Mariana Kociniaka. Aktor spocznie obok żony Grażyny

23 marca w Warszawie odbędzie się pogrzeb zmarłego w czwartek aktora Mariana Kociniaka. Wielki artysta spocznie koło swojej żony, Grażyny, która zmarła w lutym tego roku, na cmentarzu Ewangelicko-Reformowanym przy ulicy Żytniej w Warszawie. Pogrzeb Mariana Kociniaka Jak informuje "Fakt" Marian Kociniak zostanie pochowany w grobie, w którym spoczywa jego żona, Grażyna Kociniak. Aktor do końca nie mógł pogodzić się z jej śmiercią. Dlatego ceremonia pogrzebowa ma być symbolicznym końcem ich pięknej, trwającej ponad 50 lat, miłości.  Pożegnanie Mariana Kociniaka odbędzie się w środę 23 marca o godzinie 13.00 w Kościele Środowisk Twórczych pw. św. Brata Alberta i św. Andrzeja Apostoła w Warszawie - informuje Stowarzyszenie Filmowców Polskich.   Zobacz także:  Żona Mariana Kociniaka zmarła w lutym, on miesiąc później "Ile ja przykrości narobiłem tej mojej Grażynce..."   Marian Kociniak miał 80 lat. Jego żona, Grażyna, zmarła w lutym. Marian Kociniak zostanie pochowany 23 marca.  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner