Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

Batman jest gejem! "Zawsze nim był"

Twórca superbohatera wyznał prawdę

Mamy informację, która dla wielu fanów Batmana może okazać się szokiem. Po ponad 80 latach funkcjonowania bohatera jako ikony męskości w popkulturze, na jaw wyszła prawda, którą ogłosił kreator jego przygód, Grant Morrison. BATMAN JEST GEJEM. To właśnie orientacja homoseksualna pozwalała mu na "wyjątkową wrażliwość względem kobiet i ludzkiej krzywdy".

Morrison w amerykańskim "Playboyu" wylicza, że:

- Batman odbiega od normy i seksualnie i stylem życia: ma dość dziwną misję, by wychodzić nocą przebrany za nietoperza, a potem wraca do domu, w którym nie mieszka z żadną kobietą. Nosi obcisłe ubrania, w każdym filmie ma nowy batmobil i bardziej niż rodziną zainteresowany jest starszym mężczyzną i młodym Robinem.

Co ciekawe, Batman jest gejem po to, aby lubiły go i kobiety i mężczyźni. A całe zamieszanie wokół orientacji seksualnej Batmana zbiegło się z upublicznieniem zwiastuna i nowych zdjęć z kolejnej filmowej adaptacji przygód bohatera i jednocześnie ostatniej część serii jego przygód - "The Dark Knight Rises". Reżyserem ponownie jest Christopher Nolan, a w główną rolę wcielił się Christian Bale.

Myślicie, że doczekamy się sceny w której Batman prześpi się z Robinem po udanej akcji na mieście?


 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Daniel Craig, Sam Smith, Jimmy Napes
Columbia Pictures/East News
Newsy
Oscar dla piosenki z Bonda! Zgadzacie się z tym wyborem? Sam Smith zadedykował nagrodę środowisku gejów

Najlepszą piosenką filmową roku został utwór "Writing's On The Wall" z kolejnej części przygód Jamesa Bonda "Spectre". Oscar 2016 powędrował do twórców kawałka - Sama Smitha i Jimmy'ego Napesa. Zwycięstwo właśnie tej piosenki jest dużym zaskoczeniem. Motyw muzyczny z najnowszej wersji przygód Bonda od początku budził skrajne emocje. Jedni się nim zachwycali, a inni - niespecjalnie...   Sam Smith dedykuje nagrodę środowisku LGBT 23-letni sam Smith byl wyrażnie wzruszony nagrodą. Swoje podziękowanie zamienił w poruszające przemówienie o tolerancji dla środowisk LGBT. Artysta od dawna mówi o swoim homoseksualizmie. Stoję tu dziś jako dumny gej i mam nadzieję, że kiedyś wszyscy będziemy sobie równi. Kilka tygodni temu czytałem artykuł sir Iana McKellana (aktor znany m.in. z roli Gandalfa w "Władcy Pierścieni" i Magneto w  „X-menach", również zdeklarowany homoseksualista - przyp. red.), który mówił, że nigdy nikt, kto się ujawnił, że jest gejem, nie dostał Oscara. W takim przypadku chciałbym zadedykować tego Oscara całemu środowisku LGBT na całym świecie" Jego przemówienie zostało przyjęte entuzjastycznymi oklaskami.   Oscar dla piosenki ze "Spectre"   "Spectre", najnowsza odsłona przygód Jamesa Bonda, pobiła rekord już w ciągu pierwszego tygodnia wyświetlania w kinach Wielkiej Brytanii. Doskonałe aktorstwo, zaskakujące zwroty akcji, niesamowite plany filmowe i oczywiście sama postać Jamesa Bonda przyciągnęły do kina miliony widzów na całym świecie. Nie bez znaczenia była również motyw muzyczny. Tym razem jednak nie był on najlepszym elementem układanki. Nie zabrakło porównań do genialnego i również nagrodzonego Oscarem "Skyfall" w wykonaniu Adele. Pojawiały się również opinie, że piosenka ze "Spectre" jest... po prostu tandetna. Trzeba też przyznać, że „Writing's On The Wall" nie miało...

Mata edukacyjna dla dziecka – na co zwrócić uwagę przy zakupie?
© megustadesign/Adobe Stock
Styl życia
Najpopularniejsze imiona dla dzieci w 2020 roku - dla dziewczynek i chłopców
Poznajcie najpopularniejsze i najbardziej specyficzne imiona dla dzieci w 2020 roku. Jakie imię dla dziewczynki, a jakie dla chłopca?

Wybór imienia dla dziecka nigdy nie jest łatwy. Rodzice biorą pod uwagę najróżniejsze rzeczy - modę, porady bliskich, to czy dziecko będzie w przyszłości dumne z ich wyboru. Jeżeli nie macie pomysłu lub nadal się wahacie, zajrzyjcie do naszego zestawienia najpopularniejszych imion dla dziewczynki i chłopca w 2020 roku . Możecie również zobaczyć najdziwniejsze i najbardziej kreatywne pomysły rodziców z zeszłego roku. Najpopularniejsze imiona dla dziewczynek 2020 W zeszłym roku największą popularnością cieszyły się proste imiona takie jak Zuzanna, Julia i Maja . W tym roku odnotowane nieco inne trendy, nastąpi wielki powrót do imion nadawanych pokoleniu naszych rodziców, a nawet dziadków.  Choć na pierwszym miejscu nadal pozostanie imię Zuzia, do łask powrócą klasyczne i dość eleganckie imiona. W tym roku na pewno urodzi się wiele Zofii, Marii, Helen czy Alicji oraz odrobinę mniej popularnych Amelek, Poli i Emilek. Jednak w tym roku trafił się również bardzo nietypowe imiona, które mogą niektórych szokować. W urzędzie odnotowano takie imię jak Merida , do którego inspiracją z pewnością była popularna bajka. Były również osoby, które chciały nazwać swoje dzieci Nutella, Pipa lub Koka , jednak urzędnicy USC odmówili na podstawie przepisów z 2015 r. Do życia weszło wtedy prawo, iż dziecku można nadać imię pochodzenia zagranicznego, ale nie może być ono zdrobniałe, uwłaczające ani ośmieszające. Najpopularniejsze imiona dla chłopców 2020 Również wśród chłopców można będzie dostrzec tendencję wybierania tradycyjnych imion. W 2020 roku urodzi się wiele chłopców, którym zostanie nadane imię: Stanisław, Ignacy, Leon czy Nikodem . Na mocnych pozycjach nadal będą utrzymywać się...

Anna Nowak-Ibisz o śmierci Robina Williamsa
ONS
Newsy
Ibisz zagrała z Robinem Williamsem. Nie chciała opowiedzieć o tym w telewizji
Anna wyjaśniła sytuację na Facebooku

Od ujawnienia informacji o śmierci Robina Williamsa minęło zaledwie kilkadziesiąt godzin, ale na jaw wychodzą kolejne fakty, które być może pomogą ustalić okoliczności i powody tej tragedii. Koroner potwierdził już pierwsze doniesienia o tym, że aktor popełnił samobójstwo. Przypomnijmy: Nowe fakty w sprawie śmierci Robina Williamsa. Policja ujawnia szczegóły samobójstwa Smutek z powodu tragedii wyraziły nie tylko największe nazwiska Hollywood, ale również polskie gwiazdy, które były fanami niepodważalnego kunsztu aktorskiego Williamsa. Wśród nich znalazła się też Anna Nowak-Ibisz , która zdradziła przy okazji, że miała okazję zagrać z Robinem w jednym filmie. Ich wspólna scena wprawdzie nie trafiła do filmu, ale nie przeszkodziło to telewizji TVN24 w zaproszeniu Ibisz do studia, aby porozmawiała o śmierci aktora. Ta jednak propozycję odrzuciła.   Rano obudził mnie telefon z Tvn 24 , pani Aniu, pani z nim zagrała, przyjdzie pani do studia? Ale zaraz… O co chodzi?? Spytałam zaspana…nie żyje…? Jak to nie żyje?!! Nie zagrałam razem z Robinem Williamsem, ta scena nie weszła do filmu,zaledwie się o niego otarłam w „Jakubie kłamcy” więc zaproszenia do studio nie przyjęłam… Przeczytałam słowa jego żony – straciłam najukochańszego męża i najlepszego przyjaciela.. I to poruszyło mnie najbardziej - napisała na Facebooku. Honorowy gest z jej strony? Zobacz: Załamana żona Robina Williamsa przemówiła po jego śmierci. Ma jedną prośbę Galeria zdjęć Robina Williamsa:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner