Basia Kurdej Szatan z mężem na premierze
EastNews

Basia Kurdej-Szatan w zaawansowanej ciąży na premierze! Poród lada chwila!

Basia Kurdej Szatan z mężem na premierze
EastNews

Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem i córką pojawili się na premierze "Tajemnicy Tomka Sawyera" na Scenie Relax w Warszawie. Gwiazda jest już w zaawansowanej ciąży, ale nie mogła ominąć tego wydarzenia - patrząc na jej relację na InstaStories zabawa była przednia, a córka Hania wniebowzięta! Zobaczcie, jak Basia prezentuje się tuż przed porodem!

Jesteś w zaawnsowanej ciąży i kompletujesz wyprawkę dla malucha? Wejdź na tę stronę i spradź oferowane przez 5 10 15 promocje.

Basia Kurdej-Szatan w zaawansowanej ciąży na premierze

Basia, Rafał i Hania czekają na... Henryka! Chłopiec jednak nie spieszy się na nasz świat, o czym aktorka pisała niedawno, pytając fanki o sposoby na naturalne wywołanie porodu:

No i gdzie ten nasz Hendryk ? (Hania mówi HenDryk, więc tak musi być 🤷🏼‍♀️😂) Siedzi w tym swoim domku i wyjść nie chce 😂 Kobitki - jakieś sposoby na naturalne przyśpieszenie owego ważnego momentu ?

Rzeczywiście, brzuszek gwiazdy jest już naprawdę spory! Zobaczcie sami!

Basia Kurdej Szatan z mężem na premierze
EastNews

Aktorka w jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że planuje poród naturalny. Będzie jej towarzyszył mąż, Rafał Szatan. Kiedy wróci do pracy? To uzależnia od swojego samopoczucia. 

Basia Kurdej Szatan z mężem na premierze
EastNews

Basia Kurdej-Szatan jest bardzo aktywna. Niedawno świętowała urodziny kolegi, Jacka Jeschke. 

Basia Kurdej-Szatan i Sandra Kubicka
Instagram

Aktorka zrobiła sobie pamiątkową sesję z brzuszkiem. Na drugie dziecko wraz z mężem Rafałem czekali bardzo długo - to dla nich naprawdę istotny czas!

 

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43