22 lutego swoje pierwsze urodziny świętował Vincent Królikowski, syn Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Aktorka z tej okazji urządziła dla chłopca piękne przyjęcie, jednak zabrakło na nim jego taty. W mediach pojawiła się informacja, że gwiazdor od kilku dni walczy z koronawirusem. Królikowski w odpowiedzi opublikował nowe zdjęcie na InstaStories.

Reklama

Antek Królikowski chory na koronawirusa

Ostatnimi dniami o Antku Królikowskim jest jeszcze głośniej niż zazwyczaj. A wszystko przez zatrzymanie przez policję, do którego doszło w dniu urodzin aktora. Antka przebadano na obecność narkotyków oraz alkoholu, pierwszy z testów przyniósł wynik pozytywny. Sprawą zajmuje się więc prokuratura. Zła passa niestety nie opuszcza Królikowskiego.

Niedawno swoje pierwsze urodziny świętował jego syn, Vincent. Joanna Opozda przygotowała dla chłopca serię niespodzianek oraz małą imprezę z wielkim tortem w roli głównej. Na przyjęciu zabrakło jednak Antoniego. Tego dnia na swoim InstaStories Królikowski opublikował wymowne nagranie, później pojawiły się plotki, że zachorował. I rzeczywiście, gwiazdor poinformował teraz swoich fanów, że ma koronawirusa:

Niestety, już od kilku dni COVID. Sorry, że taki nieuczesany - napisał aktor na Instagramie, pokazując jednocześnie wyniki pozytywnego testu.

Instagram/@antek.krolikowski

Antek Królikowski wolał oczywiście nie ryzykować zdrowiem swojego syna, więc od kilku dni nie wychodzi z domu. Według medialnych informacji na przyjęciu urodzinowym Vincenta nie pojawiła się również mama Antoniego, czyli babcia Vincenta - Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Instagram @antek.krolikowski @asiaopozda

Antoni Królikowski i Joanna Opozda po rozstaniu nie mają dobrych kontaktów. Wciąż czekają na pierwszą rozprawę rozwodową, ta jednak ma się odbyć dopiero pod koniec roku. Ponadto, aktorka miała złożyć zawiadomienie do prokuratury w kwestii alimentów na syna, od których Antoni ma się uchylać.

Zobacz także

Jak myślicie, czy kiedyś dla dobra chłopca, pogodzą się?

Reklama

Zobacz także: Joanna Opozda zawiadomiła prokuraturę w sprawie Antoniego Królikowskiego!

Instagram/@asiaopozda, @antek.krolikowski
Reklama
Reklama
Reklama