Antek Królikowski i Kasia Sawczuk spotkali się Antek Królikowski i Kasia Sawczuk o swoim rozstaniu Antek Królikowski, Katarzyna Sawczuk Antek Królikowski i Kasia Sawczuk rozstali się Antek Królikowski w marynarce i spodenkach, Katarzyna Sawczuk w zielonej sukience
Antek Królikowski i Kasia Sawczuk spotkali się
"To była trudna, ale wspólna decyzja"
1/6
Antek Królikowski i Kasia Sawczuk spotkali się

Antek Królikowski i Katarzyna Sawczuk spotkali się, zrobili sobie wspólne zdjęcie i skomentowali krążące plotki na ich temat. Potwierdzili rozstanie, ale... Co napisali?

Nie jesteśmy razem, to prawda, ale nadal się lubimy. To była trudna, ale wspólna decyzja. Wbrew wyssanym z palca medialnym rewelacjom w nasze rozstanie nie były zaangażowane osoby trzecie. Pozdro dla "znajomego z bliskiego otoczenia pary"... 😎🐰✌️ #dobrazmiana #telenowelaodcinek2016 #życietoczysiędalej #przyjaciele - czytamy na Instagramie Antka Królikowskiego.

Antek oświadczył, że nadal z Kasia są przyjaciółmi. Po medialnych doniesieniach, że Kasia jest teraz Maćkiem Musiałowskim oraz, że Antek żywi cieplejsze uczucia do MacademianGirl, wszyscy się zastanawiali czy to zdrada była powodem ich rozstania. Młodość ma swoje prawa, najwyraźniej to nie było "to". A teraz Antek Królikowski idzie swoją drogą, a Kasia Sawczuk swoją. Dobrze, że mimo bólu rozstania, nadal się przyjaźnią! Czy może chcą tylko uciąć plotki mi mieć spokój? Co sądzicie?

 

Zobacz także: Antek Królikowski wreszcie uśmiechnięty! Jego nowy filmik to komentarz do rozstania z Kasią Sawczuk? WIDEO

 

Zobacz zdjęcia Antka i Kasi jeszcze za ich dobrych czasów w naszej galerii.

 

Zobacz także: Jak sobie poradzić po rozstaniu? Skuteczne porady

2/6
Antek Królikowski i Kasia Sawczuk o swoim rozstaniu

Antek Królikowski potwierdził rozstanie z Kasią Sawczuk!

3/6
Antek Królikowski, Katarzyna Sawczuk
4/6
Antek Królikowski i Kasia Sawczuk rozstali się
ONS
5/6
Antek Królikowski w marynarce i spodenkach, Katarzyna Sawczuk w zielonej sukience
Ons.pl
6/6
Antek Królikowski i Kasia Sawczuk na Wielkim Teście z Historii
ONS