Anne Hathaway
ONS

Anne Hathaway urodziła! Przez dwa tygodnie ukrywała to przed mediami! Ma córkę czy syna?

Anne Hathaway
ONS

Anne Hathaway urodziła! Na świat przyszło pierwsze dziecko aktorki i jej męża Adama Shulmana. Jeszcze niedawno zachwycaliśmy się świetną figurą aktorki w ciąży, a teraz Anne jest już mamą!

Gwiazda przez dwa tygodnie ukrywała ten fakt przed mediami. Pierwsze informacje o powiększeniu rodziny aktorki pojawiły się na łamach brytyjskiego portalu E! Online. Anne Hathaway urodziła 24 marca w klinice w Los Angeles.

Dziecko jest bardzo zdrowe, otoczone rodziną i przyjaciółmi. Anne i Adam są najszczęśliwszymi rodzicami na świecie - czytamy na łamach portalu.

A jaka jest płeć pierwszego dziecka laureatki Oscara? To chłopiec! Rodzice nadali mu imiona Jonathan Rosebanks. Nazwisko otrzymał po tacie.

Aktorka ani jej mąż nie skomentowali tych doniesień. Ale potwierdził je rzecznik prasowy aktorki. Anne Hathaway i Adama Shulma są małżeństwem od 29 września 2012 roku. Zakochani wzięli sekretny ślub w niewielkim Ventana Inn & Spa w Big Sur w Kalifornii. Informacja o ich ślubie również pojawiła się w mediach dopiero po pewnym czasie od ceremonii. Najwyraźniej para lubi celebrować najważniejsze chwile jedynie w gronie najbliższych. I tego im życzymy!

 

Zobacz też: Która gwiazda założyła seksowną sukienkę w siódmym miesiącu ciąży? Zobaczcie te buty na wysokim obcasie... Wow!

 

Anne Hathaway urodziła syna!

Anne Hathaway w czarno-białej sukni  czarnych sandałach z błyszczącym obcasem
East News

 

To pierwsze dziecko aktorki i jej męża Adama Shulmana.

ONS
Anne Hathaway w złotej sukience, Adam Shulman w białej marynarce na czerwonym dywanie

Więcej na temat Anne Hathaway dzieci gwiazd
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36