Znamy płeć dziecka Anny Wendzikowskiej Anna Wendzikowska urodzi chłopca? Znamy płeć dziecka Anny Wendzikowskiej
Znamy płeć dziecka Anny Wendzikowskiej
1/4
Znamy płeć dziecka Anny Wendzikowskiej

Anna Wendzikowska przez przypadek zdradziła płeć drugiego dziecka? Gwiazda TVN zaledwie kilka tygodni temu potwierdziła medialne plotki o ciąży. Dziennikarka przestała ukrywać rosnący brzuszek i pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie. 

Będzie nas więcej! Kochani, dziękuję za wszystkie gratulacje, życzenia powodzenia i słowa wsparcia. To wiele dla mnie znaczy. Jestem naprawdę szczęśliwa! - napisała wówczas w sieci. 

Teraz ciężarna gwiazda  rozpoczęła przygotowania do narodzin drugiego dziecka i ruszyła na  zakupy. Anna Wendzikowska pokazała, jak szuka mebli do pokoju maleństwa. W sieci pojawiła się fotka, które może sugerować płeć drugiego dziecka! 

Zdjęcie znajdziecie na następnej stronie! 

Zobacz także: Anna Wendzikowska na pierwszej oficjalnej imprezie z nowym partnerem! To niezły przystojniak!

2/4
Anna Wendzikowska urodzi chłopca?
Instagram

Anna Wendzikowska wybrała się do sklepu z dziecięcymi meblami. Co ciekawe, w sieci pokazała zdjęcia na których widać wnętrza urządzone w kolorze niebieskim. Czyżby to oznaczało, że dziennikarka urodzi syna?

Jedno jest pewne, poród zbliża się wielkimi krokami! 

Zobacz: Ale ogromny brzuszek! Gwiazda TVN rodzi lada dzień! ZDJĘCIA 

3/4
Znamy płeć dziecka Anny Wendzikowskiej

Myślicie, że Anna Wendzikowska rzeczywiście spodziewa się syna? A może jednak będzie druga córeczka? 

4/4
fot: Instagram

Przypominamy, że dziennikarka jest już mamą małej Kornelii. Dziewczynka jest owocem związku Anny Wendzikowskiej z Patrykiem Ignaczakiem, muzykiem zespołu  Audiofeels, z którym rozstała się w 2016 roku.