Anna Starmach pokazała wózek
EastNews
Zobacz zdjęcie!
1/4
Anna Starmach pokazała wózek
EastNews

 

Anna Starmach ma za sobą pierwszy spacer z córką, Jagienką! Mrozy gwieździe "MasterChefa" nie straszne, jej córeczce również, zwłaszcza, że gwiazda zadbała dla niej o luksusowy pojazd. Ania pokazała zdjęcie, a my znamy markę i cenę wózka małej Jagienki. Poznajcie szczegóły.

 

Zobacz: Anna Starmach opublikowała pierwsze zdjęcia córeczki. Internauci oszaleli na punkcie uroczego zdjęcia Jagienki!

 

2/4
Anna Starmach pokazala wózek

 

Anna Starmach urodziła córkę Jagienkę na początku listopada. Gwiazda zabrała ją już jednak na pierwszy spacer:

Odkąd Jagna jest z nami, codziennie się czegoś uczę. Wszystko jest nowe, wszystko może zaskakiwać, wszystko może cieszyć. I choć z plecakiem zwiedziłam pół świata to emocje jakie towarzyszyły naszemu pierwszemu spacerowi, zostawiają wszystkie destynacje daleko w tyle! Malutka- dziękuję! Mamusie, tatusiowie a wy jak wspominacie pierwsze spacerowanie? Też tak to przeżywaliście? - pisze gwiazda. 

 

3/4
Anna Starmach urodziła!

 

Dla małej Jagienki Anna Starmach wybrała wózek marki Silver Cross. Pełne wyposażenie modelu, który wybrała, może kosztować nawet 15 tysięcy złotych zł! To więcej, niż na swoje wózki wydali m.in. Lewandowscy! 

Robi wrażenie, co? :)

 

4/4
Anna Starmach z córką

 

Anna Starmach jest zakochana w swojej córce:

To właśnie MIŁOŚĆ! ❤️ Jagienka, co ja robiłam jak ciebie nie było?! Drogie mamy też macie tak, też się nad tym zastanawiacie? - pisała pod jej zdjęciem

Więcej na temat Anna Starmach