ONS
Newsy

Co się stało Annie Przybylskiej?

Chowała oczy za ogromnymi okularami

Wczoraj z okazji premiery filmu "Sęp" do studia "Dzień Dobry TVN" zaproszono Annę Przybylską. Piękna aktorka ku zaskoczeniu wszystkich, nawet prowadzących to wydanie odcinka, na kanapie zasiadła z gigantycznymi okularami przeciwsłonecznymi na twarzy. Nie był to dodatkowy element stylizacji, a w ten sposób gwiazda chciała uniknąć pokazywania oczu.

Zanim jednak Przybylska przeszła do dyskusji na temat filmu, grzecznie przeprosiła za okulary:

- Okulary, od razu się tłumaczę, są efektem prapremiery, którą celebrowaliśmy wczoraj z twórcami, artystami. W Złotych Tarasach było bardzo pięknie, bardzo pysznie, pełne sale kinowe, no, w milczeniu widzowie oglądali ten film, myślę, że się bardzo podobał.


Jednak Jolanta Pieńkowska z racji swojego profesjonalizmu, zapytała wprost - A dlaczego nie chcesz nam pokazać oczu?

- Nie, absolutnie nie. To już nie te lata, to już nawet panie makeupistki, które są cudowne nie pomogą. Spałam nie wiele, było rozrywkowo i cudownie.


Można więc łatwo domyśleć się, że premiera filmu "Sęp" należała do udanych. Przypomnijmy: Macanki Przybylskiej i Bieniuka w kinieAnna Przybylska i Jarosław Bieniuk na premierze filmu

Zobacz kto jeszcze "celebrował z twórcami i artystami":

Anna Przybylska w Pytaniu na śniadanie w okularach przeciwsłonecznych
Newsy
Menadżerka Przybylskiej wspomina wizytę aktorki w PNŚ: "Jak zobaczyłam ją w tych ciemnych okularach, myślałam, że się przewrócę"
"Myślałam, że ją zabiję", wspomina przyjaciółka Ani.

Już 27 września ukaże się książka "Ania", biografia Ani Przybylskiej. Choć premiera dopiero za kilka dni, w sieci codziennie pojawiają się nowe fragmenty książki o aktorce , w której jej bliscy wspominają ją. Jeden z fragmentów książki dotyczy premiery filmu "Sęp", która odbyła się w 2013 roku w Złotych Tarasach. Paparazzi nie dawali Ani Przybylskiej spokoju i nawet już po części oficjalnej, chodzili za nią i robili jej zdjęcia. Ania była bardzo zła i prosiła ich, żeby dali jej już spokój. Dzień później już w nieco lepszym humorze pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie". Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie okulary przeciwsłoneczne, które aktorka zdecydowała się założyć... ZOBACZ:  Mama Ani Przybylskiej o ślubie córki z Dominikiem Zygrą: "Nie było nas stać na wesele". Jak wyglądała uroczystość?   Anna Przybylska w Pytaniu na śniadanie w 2013 roku – Są z nami Anna Przybylska... – zaczyna prowadząca rozmowę Marzena Rogalska. – Nie mamy pewności – dodaje Łukasz Nowicki.  - Jestem w gwiazdorskim wydaniu. Wczoraj świętowaliśmy premierę, dziś film wchodzi do kin - mówi Ania.   Menadżerka aktorki, Małgorzata Rudowska w biografii Ani wspomina ten wywiad, który bardzo przeżyła.  –  Myślałam, że ją zabiję .   Kładłam Ance do głowy, że nazajutrz z samego rana musi, choćby nie wiem co, po prostu musi iść do Pytania na śniadanie. Sama wieczorem wracałam do Gdyni. Rano włączyłam telewizor, by sprawdzić, czy dotarła. Kiedy zobaczyłam ją w tych ciemnych okularach, myślałam, że się przewrócę. Podobno Anka na fotelu u charakteryzatorek założyła te okulary i mówi: „Pudrujcie tylko naokoło”. Myślałam, że będzie afera, ale jakoś rozeszło się po kościach - cytuje wypowiedź menadżerki aktorki viva.pl .   Jeszcze w innym wywiadzie Małgorzata Rudowska...

Untistled-1.jpg
Newsy
Żebrowska, Przybylska, Herbuś, Pietrucha i Schejbal na premierzę filmu "Sęp"

Na wczorajszej premierze filmu " Sęp " z Michałem Żebrowskim w roli tytułowej, zjawił się tłum gwiazd. W większości - świetnie ubrany. Najlepiej na czerwonym dywanie wyglądały Magdalena Przybylska i żona Michała, Aleksandra Żebrowska . W długich sukniach wyglądały doskonale, nawet Hollywood nie miałoby się czego powstydzić. Odważna kreacja Żebrowskiej z transparentnym dołem była bardzo odważna, ale wyboru gratulujemy! Na bardziej rockowy, casualowy look postawiła Julia Pietrucha . Odnosimy wrażenie, że aktorka kocha ten styl i nigdy się z nim nie rozstaje. Edyta Herbuś w prostej sukience i wysokim koku wyglądała elegancko, ale ustępowała na podium miejsca Przybylskiej i Żebrowskiej. Bardzo spodobała nam się również stylizacja Magdy Schajbal . Może nawet nie cała stylizacja, a ażurowa bluzka. Skóra z perforacjami to dla nas hit! Zobaczcie jak wyglądały inne gwiazdy na premierze filmu "Sęp":

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska
Newsy
Bieniuk ma obsesję na punkcie Przybylskiej
Kocha aż za bardzo?

Ostatnio pisaliśmy o tym, że partner Anny Przybylskiej jest o nią szalenie zazdrosny (Przypomnijmy: Bieniuk o Przybylskiej: chcą mi ją ukraść ) . Nie ma się czemu dziwić, ponieważ aktorka gdzie się nie pojawi, zawsze olśniewa urodą, wdziękiem i kreacją. Tak jak to było chociażby na premierze filmu „Sęp”. Okazuje się, że Jarosław Bieniuk przed obiektywem starał się zachować zimną krew i w blasku fleszy nie dawał po sobie poznać niezadowolenia, ale w rzeczywistości dąsał się i pokazywał nerwowe gesty. Jak twierdzi "Grazia", piłkarz złościł się, gdy dookoła jego żony było mnóstwo fanów i fotoreporterów. Cały wieczór był naburmuszony i usilnie próbował popsuć jej święto. Nie ma co się dziwić, że zdenerwowało to jego partnerkę. Przybylska jednak zignorowała zachowanie partnera i postanowiła szaleć do białego rana. Na drugi dzień nawet zakryła oczy gigantycznymi okularami w "Dzień Dobry TVN" za co przepraszała. Przypomnijmy: Co się stało Przybylskiej? Anna Przybylska z partnerem na premierze filmu "Sęp":

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner