Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Przybylska pierwszy raz o chorobie
ONS
Newsy

Przybylska: Nie życzę sobie, aby tabloidy prowadziły moją terapię

Aktorka pierwszy raz opowiedziała o swojej chorobie

Przez ostatnie tygodnie media żyły niespodziewaną chorobą Anny Przybylskiej. Aktorka w jednym z gdańskich szpitali przeszła zabieg wycięcia guza trzustki. Gwiazda po kilku stresujących dniach spędzonych na oddziale wyszła i powoli wraca do zdrowia. Zobacz: Przybylska wyszła ze szpitala. Koniec problemów ze zdrowiem?

Do tej pory Przybylska nie ustosunkowała się do doniesień tabloidów i serwisów internetowych. Dwutygodnikowi "Grazia" udało się skontaktować z gwiazdą i uzyskać od niej oficjalne stanowisko dotyczące jej obecnego stanu zdrowia i zdementowała wszystkie plotki na ten temat.

- Opiekują się mną cudni lekarze, którym jestem bardzo wdzięczna. Nie jest prawdą to, że przeszłam kolejną operację, ani to, że jestem w trakcie chemii. Diagnozowanie mnie i plan dalszego leczenia pozostawmy moim wspaniałym lekarzom. Nie życzę sobie, żeby tabloidy prowadziły moją terapię - wyznała aktorka.


Anna nie chce bardziej szczegółowo komentować całej historii, gdyż nie chce lansować się w mediach na nieszczęściu jakie ją spotkało. Gwiazda jednak zapewniła, że jak przyjdzie odpowiedni czas to z pewnością podzieli się swoimi przeżyciami.

- To ja zdecyduję, kiedy i gdzie o tym opowiem. A teraz proszę, żeby uszanować moją decyzję. Nie chce, żeby moja córka czytała w gazetach o tym, co rzekomo się ze mną dzieje. Nie chcę, żeby moi znajomi, rozsiani po całej Polsce, codziennie po kolejnych nieprawdziwych publikacjach zamartwiali się o mnie. Sama chcę im to wyjaśnić - mówi Przybylska w "Grazii".


Najważniejsze, że każdego dnia stan gwiazdy się poprawia, a straszne doniesienia tabloidów okazały się nieprawdą. Ani życzymy jak najszybszego powrotu do pełnego zdrowia.

 

Karolina Korwin Piotrowska radzi Annie Przybylskiej
ONS
Newsy
Korwin apeluje do Przybylskiej: Idź do sądu
Dziennikarka oceniła szum wokół choroby aktorki

Po tygodniach doniesień tabloidów na temat choroby Anny Przybylskiej , aktorka w końcu zabrała głos i powiedziała, co o tym myśli. Pierwszy oficjalny komentarz gwiazdy nie zamknął jednak dalszych spekulacji, wprost przeciwnie - wzbudził kolejną listę pytań i domysłów . Zobacz: "Nie życzę sobie, aby tabloidy prowadziły moją terapię" Sprawie przyjrzała się Karolina Korwin Piotrowska , która na łamach "Wprost" napisała: - Anna Przybylska zabrała głos w sprawie swojej choroby, którą media gruntownie analizowały, wysyłając aktorkę a to na chemioterapię, a to na drugą poważną operację, a to prawie na cmentarz . Nic dziwnego, że miarka się przebrała. - Nie życzę sobie, żeby tabloidy prowadziły moją terapię - oświadczyła, dodając, ze nie chce, aby jej rodzina i znajomi dowiadywali się o jej zdrowiu z gazet. Aniu, mimo całej sympatii, muszę powiedzieć, że robisz źle, bo oświadczenia niewiele dadzą. Jedynie nakręcają i tak chorą już sytuację. Idź do sądu . Ciekawe czy aktorka posłucha rady koleżanki z show-biznesu? Zdjęcia z Instagrama Ani Przybylskiej:

Anna Przybylska w Gali. Wywiad z Anną Przybylską w Gali
ONS
Newsy
Przybylska o chorobie: Zaskoczyło mnie to. Przede mną długa droga...
Na co choruje aktorka?

Ostatnie miesiące były dla Anny Przybylskiej prawdziwym koszmarem. Gwiazda zmagała się z nadmiernym zainteresowaniem paparazzi i wytoczyła im prawdziwą wojnę, co kosztowało ją wiele nerwów. Nie pomagały też spekulacje tabloidów o stanie jej zdrowie. W końcu jednak postanowiła zabrać głos. Przypomnijmy: Przybylska przerywa milczenie na okładce Aktorka udzieliła obszernego wywiadu "Gali", w którym odnosi się do swoich problemów z fotoreporterami i po raz pierwszy publicznie zabiera głos w sprawie swojej choroby. W wakacje Przybylska przeszła operację usunięcia guza. Ja nie będę ukrywała, że tych kilka ostatnich tygodni było strasznych. Ale już trochę ochłonęłam. A jeśli pytasz o cenę, jaką płacę... To zależy od tego, co jest stawką. W moim przypadku tą stawką jest moje życie. I ja uważam, że to bardzo wysoka cena. To, co się stało w moim prywatnym życiu, tego się przecież nie planuje... - wspomina w rozmowie z dwutygodnikiem. To właśnie doniesienia o chorobie gwiazdy rozpoczęły problem z paparazzi, którzy koniecznie chcieli zrobić zdjęcie chorej aktorce. Oni stoją z założeniem: będę czekał tam tak długo, aż zrobię jej zdjęcie, jak jest łysa i się przewraca z wycieńczenia. Przecież o to im chodziło. Bo tabloid napisał, że mam guza. Więc obrzydliwa logika tych ludzi jest taka: no tak, jeśli guz, to rak, a jeśli rak, to chemioterapia, a skoro chemioterapia, to na pewno będzie łysa. A jeśli nie jest, to zaraz będzie. I będzie news - wylicza. Przybylska w ogóle nie planowała upubliczniać informacji na temat swojego stanu zdrowia, ale jak to często zdarza się w takich przypadkach, ktoś zrobił to za nią i poinformował tabloidy. Gdyby ktoś "życzliwy" nie doniósł, nie sprzedał tej informacji, pewnie ta historia nie zostałaby tak rozdmuchana. Mój lekarz prowadzący, doktor Zadrożny, bardzo mądry człowiek,...

Anna Przybylska boi się paparazzi
ONS
Newsy
Przybylska w programie Lisa: Nie odpuszczę, to jakaś medialna orgia!
Aktorka oficjalnie o chorobie

Od kilku tygodni Anna Przybylska bardzo głośno i dobitnie manifestuje swoje niezadowolenie z faktu, iż jest pod ciągłym obstrzałem paparazzi, którzy jej zdaniem zbyt mocno ingerują w jej prywatność. Aktorka znalazła na to sposób, który konsekwentnie realizuje. Przypomnijmy: Przybylska grozi paparazzi: Będę wysyłać na policję. Uważajcie! Przybylska gościła dziś w programie "Tomasz Lis Na Żywo" i zapowiedziała, że nie odpuści walki z natrętnymi fotoreporterami. Aktorka twierdzi, że zebrała już taki materiał dowodowy przeciwko paparazzi, że może podać ich do sądu o nękanie i zamierza to zrobić. To jakaś medialna orgia. Nie rozumiem, dlaczego tak za mną łażą - nie jestem teraz aktywną aktorką, ani tym bardziej celebrytką. Prowadzę zwykłe życie, a oni stoją pod moim domem dzień w dzień. Stoją pod szkołą, dzieci się boją... Są wobec mnie agresywni, wulgarni, prowokują mnie - mam już tyle nagrań, że idę do sądu, bo to są dowody o nękanie mnie . Co do filmików na Instagramie to nikt jeszcze nie podał mnie do sądu, nikt tego nie zgłosił. Jak czują urazę to zapraszam do sądu. Moje życie wyglądało jak polowanie na zwierzynę, to mnie przeraża. Tu nie chodzi o fotografię, tu chodzi o upodlenie mnie - wyznała zdenerwowana. Gwiazda odniosła się również do spekulacji o swoim stanie zdrowia: Nie będę wypowiadać się na temat choroby, bo byłabym niekonsekwentna. Media dużo sobie na ten temat wymyśliły - ucięła krótko. Oglądaliście Annę Przybylską u Tomasza Lisa? Myślicie, że aktorka ma szansę na wygranie tej "wojny"? Zobacz: Przybylska przyłapała paparazzi: Stoisz pod szkołą, jesteś pedofilem? Anna Przybylska u fryzjera rozjaśnia włosy:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner