Anna Mucha i Marcel Sora
1/6
Anna Mucha i Marcel Sora

 

Ta wiadomość sparaliżowała fanów aktorki! Anna Mucha po ponad 10 latach zakończyła związek z Marcelem Sorą! Choć wydawało się, że między nimi układa się jak najlepiej, prawda była nieco inna. Magazyn "Party" jako pierwszy podał tę zaskakującą informację. Na razie nie wiadomo, co przyczyniło się do rozpadu tego związku. Anna Mucha oraz Marcel Sora nie chcą komentować tej sytuacji.

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Po 10 latach Anna Mucha rozstała się z Marcelem Sorą! Co się stało? 

 

Pamiętacie, jak zaczęła się ich miłość? Zobaczcie naszą galerię i przypomnijcie sobie najpiękniejsze momenty z historii ich związku!

 

POLECAMY: To zdjęcie wywołało burzę! Anna Mucha topless i z wypiętą pupą składa świąteczne życzenia

2/6
Anna Mucha i Marcel Sora na komunii świętej z dziećmi

 

Jeszcze w maju 2018 roku Anna Mucha i Marcel Sora wyglądali na szaleńczo zakochanych w sobie. Para została zaproszona na komunię świętą syna Mateusza Borka. Anna Mucha i Marcel Sora nie odrywali od siebie rąk, przez co spadła na nich fala krytyki. Kilka miesięcy później pojawiła się nawet informacja, że zakochani wzięli ślub w tajemnicy. Anna Mucha zdementowała jednak te plotki. 

 

Zobacz także: Anna Mucha jest już po ślubie?! Jej komentarz jest intrygujący 

 

Teraz magazyn "Party" ustalił, że pod koniec 2018 roku para postanowiła rozstać się w przyjacielskiej atmosferze. Anna Mucha wraz z dwójką ich dzieci nadal mieszka ich mieszkaniu na Ochocie. Z kolei Marcel Sora wynajął apartament w centrum Warszawy. Podobno Anna Mucha wraz z dzieciakami regularnie go odwiedza. Wszystko dlatego, że oboje chcą, aby ich pociechy jak najmniej ucierpiały na tym rozstaniu. Dlaczego w ogóle do niego doszło? Przecież wyglądali na zgrany duet... Zobaczcie kolejny slajd! 

3/6
ONS

 

Anna Mucha i Marcel Sora: jak się poznali?

 

Anna Mucha w 2008 roku wzięła udział w programie "Jak oni śpiewają". Aktorka nie sądziła, że show Polsatu tak wpłynie na jej życie. To właśnie na planie tej produkcji Anna Mucha poznała przystojniaka o włoskich korzeniach. Marcel Sora był wtedy producentem "Jak oni śpiewają". W 2009 roku zakochani po raz pierwszy pokazali się razem publicznie. Jednak oboje konsekwentnie odmawiali udzielania wywiadów, w których opowiadaliby o swoim życiu prywatnym. Anna Mucha nie chciała, aby kolejny jej związek był na ustach wszystkich. 

 

Zobacz także: Wojewódzki opisał związek z Muchą w swojej książce. Co na to aktorka? "To wszystko bujda"

4/6
Marcel Sora wychodzi ze szpitala z synem
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Anna Mucha i Marcel Sora: dzieci

 

Anna Mucha i Marcel Sora doczekali się dwójki dzieci. W 2011 roku na świat przyszła Stefania. Z kolei w 2014 Anna Mucha urodziła syna, Teodora. Maluchy bardzo szybko zawładnęły ich światem. Anna Mucha podporządkowała im swoją karierę. Na szczęście scenarzyści serialu "M jak miłość" byli bardzo życzliwi i robili wszystko, aby aktorka mogła wychowywać dzieci nie rezygnując przy tym z roli Madzi. 

5/6
Anna Mucha i Marcel Sora z dziećmi

Anna Mucha i Marcel Sora nie chcą, aby ich dzieci cierpiały przez rozstanie rodziców. Dlatego starają się utrzymywać przyjacielskie relacje. Postawa godna naśladowania!

6/6
ONS

Czy tych dwoje powinno do siebie wrócić? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Anna Mucha