Anna Maria Sieklucka
East News

Fani "365 dni" nie poznają jej na ulicy? Niesamowita metamorfoza Anny Marii Siekluckiej

Anna Maria Sieklucka
East News

W sieci pojawiły się przepiękne zdjecia Anny Marii Siekluckiej. Aktorka przeszła metamorfozę i jest nie do poznania! Fanom filmowej Laury Biel z "365 dni" Blanki Lipińskiej, trudno będzie rozpoznać ją na ulicy. Internauci są zachwyceni jej nowym naturalnym i świeżym lookiem. Robi wrażenie, zresztą sami oceńcie! 

Zobacz także: Michele Morrone i Anna Maria Sieklucka, gwiazdy filmu "365 dni", w wyjątkowym wywiadzie. Jak zagrali intymne sceny?

Anna Maria Sieklucka przeszła metamorfozę

Anna Maria Sieklucka zdobyła popularność dzięki roli Laury Biel w erotyku "365 dni" autorstwa Blanki Lipińskiej. W filmie dała się poznać jako krótkowłosa brunetka. Wiadomo również, że w przeszłości była blondynką, czym pochwaliła się na swoim Instagramie. 

Anna Maria Sieklucka z "365 dni" przeszła właśnie kolejną metamorfozę ale tym razem pod okiem Magdaleny Pieczonki i Łukasza Postka. Filmowa Laura Biel opublikowała przepiękne zdjęcia w gwiazdorskim makijażu oraz fryzurze, a internauci nie mogą oderwać od niej wzroku! Tylko spójrzcie na tę lekką i idealną na lato fryzurę! 

Aktorka od debiutu w "365 dniach" przeszła już kilka delikatnych przemian, jednak ta zrobiła na internautach największe wrażenie. Fani Anny uważają, że ten look podkreślił jej naturalne piękno.  

= ale pięknie i świeżo 😍🙌🏻 Magda podkreśliła Twoją cudowną urodę ☺️
- Perfekcyjnie!
- Pięknie 
- Cudownie
- PRZEPIĘKNA❣️❣️❣️Twoja uroda jest tak niesamowita, że wyglądasz w każdym makijażu cudownie, ale i tak uważam, że najlepiej bez😁❤️😘
- Nigdy nie zmieniaj swojego pięknego wnętrza, pokory  charyzmy. Jesteś idealna!🌸

Co sądzicie o tej metamorfozie? 

Zobacz także: Anna Maria Sieklucka z "365 dni" pokazała się w pięknej wiosennej sesji! W tej fryzurze aż ciężko ją rozpoznać!

Anna Maria Sieklucka z "365 dni" przeszła metamorfozę pod okiem Magdy Pieczonki i Łukasza Postka. W tej wersji trudno ją rozpoznać. Wygląda przepięknie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna-Maria Sieklucka (@anna_maria.sieklucka)

Filmowa Laura Biel z "365 dni" na nowych zdjęciach jest nie do poznania! Rozpoznalibyście ją na ulicy po metamorfozie mistrzów? 

Anna Maria Sieklucka na konferencji prasowej
East News

Anna Maria Sieklucka zdobyła olbrzymią popularność dzięki roli w kontrowersyjnym filmie "365 dni" na podstawie erotycznej powieści Blanki Lipińskiej. 

Michele Morrone w filmie 365 dni
Mat. prasowe

 

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41