Anna Maria Sieklucka na konferencji prasowej
East News

Anna Maria Sieklucka z "365 dni" pokazała się w pięknej wiosennej sesji! W tej fryzurze aż ciężko ją rozpoznać!

Anna Maria Sieklucka na konferencji prasowej
East News

Anna Maria Sieklucka podbiła serca widzów dzięki swojej roli w filmie "365 dni". Aktorka zyskała grono fanów, którzy śledzą jej losy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio na Instagramie gwiazdy pojawiły się zdjęcia z przepięknej wiosennej sesji. Aktorka wygląda na nich olśniewająco i musimy przyznać, że bardzo pasuje jej właśnie taka fryzura, którą możemy zobaczyć na najnowszych fotografiach. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Jak uważnie oglądałaś film "365 dni"?! Rozwiąż nasz gorący QUIZ!

Anna Maria Sieklucka w pięknej wiosennej sesji zachwyciła internautów! 

Kariera Anny Marii Siekluckiej nabrała tempa po jej udziale w filmie na podstawie bestselleru Blanki Lipińskiej "365 dni". Od tej pory aktorka zgromadziła już rzeszę fanów na Instagramie - jej konto obserwuje prawie 350 tys. osób! Anna Maria Sieklucka nie należy jednak do grona gwiazd, które dzielą się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, dlatego zdecydowanie częściej na jej profilu zobaczymy zdjęcia związane z jej działalnością zawodową. 

Tym razem na Instagramowym profilu aktorki pojawiły się fotografie z przepięknej, wiosennej sesji. Anna Maria Sieklucka zapozowała na nich w mocno pofalowanych włosach i trzeba przyznać, że w takiej fryzurze wygląda olśniewająco. Dotychczas aktorkę widzieliśmy raczej w wyprostowanych włosach. Również internauci nie mogą wyjść z zachwytu nad tym, jak pięknie wygląda gwiazda na najnowszych zdjęciach!

- Zjawiskowa ❤️

- Ama, ależ jesteś Piękna❤️

- Uwielbiam oglądać zdjęcia z tej nowej sesji 😍😍

- najpiękniejsza sesja na świecie, a ja jestem potężnie zakochana w Twoim uśmiechu🥺🤧❤️

- Przepiękne , przeurocze. Normalnie anioł 😱❤️ - piszą fani.

My również nie możemy oderwać wzroku od tych fotografii, a uśmiech gwiazdy rzeczywiście jest zniewalająco piękny!  Zobaczcie jak wspaniale wygląda Anna Maria Sieklucka w najnowszej sesji.

 

 

 

 

 

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48