Anna Lewandowska na poprawinach
Zobaczcie jej szaloną stylizację!
1/5
Anna Lewandowska na poprawinach

 

 

W miniony weekend odbył się ślub córki Ani Korcz, również Ani! Córka gwiazdy "Na wspólnej" wyszła za mąż za Piotra Kalitowskiego, a wesele pary odbyło się w domu weselnym Zacisze pod Warszawą, którego właścicielką jest Korcz. Na ceremonii pojawiła się cała plejada gwiazd, z Anną i Robertem Lewandowskim na czele. Wszyscy, wedle życzenia pary młodej, ubrali się na granatowo lub w ciemniejszych odcieniach niebieskiego.

 

Zobacz: Lewandowscy, Zawadzka, Zborowska na ślubie córki Anny Korcz! Zobacz ZDJĘCIA z wesela

 

Ślub Ani trwał jednak dwa dni - po głośnym weselu odbyły się poprawiny, na których również pojawiła się Ania Lewandowska. Zobaczcie, jak się bawiła!

 

Zobacz: Anna Korcz zostanie babcią! Jej córka jest w ciąży!

 

2/5
Anna Lewandowska w hawajskim stylu

 

Najwięcej filmików z wesela, ale i poprawin córki Ani Korcz, pokazała oczywiście Zosia Zborowska. Aktorka zdradziła, że poprawiny były utrzymane w stylu hawajskim, stąd wszyscy goście byli ubrani na kolorowo ;) Ania Lewandowska również! Na parkiecie rządził pop i największe hity, a więc goście świetnie się bawili. 

 

Zobacz: Oryginalna suknia ślubna, Lewandowscy i plejada innych gwiazd wśród gości - tak wyglądał ślub córki Anny Korcz!

3/5
Poprawiny córki Anny Korcz

 

Ani Lewandowskiej tańczyło się lepiej bez butów! Widać, że klimat hawajski bardzo jej się spodobał (w końcu niedawno wróciła z rajskich wakacji).  

4/5
Poprawiny córki Anny Korcz

 

Oczywiście Ania zrobiła sobie zdjęcia z parą młodą! Warto dodać, że córka Ani Korcz jest w ciąży i już niedługo zostanie mamą! Radosną informacje przekazała jej mama. Czy to właśnie Lewandowska zadba o jej dietę w trakcie ciąży i po porodzie? Na jej posiłki i menu zdecydowała się bowiem sama Marina.

 

Zobacz: Marina dopiero urodziła, a już przeszła na dietę! Pomaga jej Anna Lewandowska! ZOBACZ MENU

5/5
Poprawiny córki Anny Korcz

 

Zosia Zborowska, królowa Instagrama, pokazała mnóstwo filmików z poprawin ze ślubu Ani! 

 

Zobacz: Anna Lewandowska zamieściła zdjęcie w bikini i wylała się na nią fala hejtu!