Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Marina, Wojtek Szczęsny, Peszko Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w Dubaju Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Marina, Wojtek Szczęsny, Peszko Anna Lewandowska Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Marina, Wojtek Szczęsny, Peszko
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Marina, Wojtek Szczęsny, Peszko
Instagram
Nie możesz tego przegapić!
1/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Marina, Wojtek Szczęsny, Peszko
Instagram

 

Anna i Robert Lewandowscy wybrali się na sylwestra do Dubaju wraz z Mariną, Wojtkiem Szczęsnym i Sławomirem Peszko oraz jego żoną Anną. Pary świetnie się bawiły w swoim towarzystwie i chętnie publikowały zdjęcia z tej wyjątkowej nocy. Okazuje się jednak, że na jednej nocy się nie skończyło i rodziny piłkarzy zrobiły sobie dłuższy urlop, dzięki czemu my możemy podziwiać m.in. ich szalony taniec! Zobaczcie więcej na kolejnych stronach galerii! 

 

Zobacz: Lewandowscy spędzili sylwestra w Dubaju! Nie uwierzycie, z kim się bawili! ZDJĘCIA

2/5
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w Dubaju
Instagram

 

Tak Anna i Robert Lewandowscy, Marina i Wojtek Szczęśni, a także Sławomir i Anna Peszko bawili się w sylwestrową noc. Ale wszystko wskazuje na to, że ich impreza znacznie się przedłużyła! ;)

 

Zobacz: Anna Lewandowska i Marina w niemal identycznych stylizacjach! Która z nich wyglądała lepiej?

3/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Marina, Wojtek Szczęsny, Peszko
Instagram

Rodziny piłkarzy bawią się bowiem cały czas w słonecznym Dubaju. Na profilu Mariny na Instagramie pojawiło się nagranie z szalonego tańca "floss dance", który wszyscy próbują wykonać na jachcie! Sami zobaczcie:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Taka sytuacja 😂🤙 #Dubai #friends #fun #team #ekipa

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

 

Przypomnijmy, że to nie był debiut Roberta Lewandowskiego we "floss dance". Piłkarz już próbował swoich sił kilka miesięcy temu. Zobaczcie, jak wtedy mu szło: Robert Lewandowski tańczy z kolegą z drużyny! To najzabawniejsze wideo, jakie dziś zobaczycie!

4/5
Anna Lewandowska
Instagram

 

Przy okazji Anna Lewandowska korzysta ze słońca i już widać pierwsze efekty. Trenerka jest pięknie opalona. Nie sposób też nie zwrócić uwagi na jej idealnie płaski i umięśniony brzuch. Każdy by chciał tak wyglądać po świętach!

 

Zobacz: W tym roku gwiazdy zaszalały z metamorfozami, ale to nowa fryzura Klary Lewandowskiej najbardziej nas zachwyca! A was? Głosujcie!

5/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Marina, Wojtek Szczęsny, Peszko
Instagram

 

Chcielibyście tak bawić się z rodzinami piłkarzy?

 

Zobacz: Druga ciąża? Anna Lewandowska zdradziła nam plan na 2019 rok! "Na pewno zaskoczymy"