Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w Dubaju
Instagram
Zobacz sylwestrową kreację Ani!
1/7
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w Dubaju na plaży
Instagram

 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski postanowili przywitać nowy rok w Dubaju! Para wybrała się tam już drugi raz - pierwszy raz w 2016 roku, gdy trenerka była w piątym miesiącu ciąży. Teraz Klara była już z nimi i przed wieczorną imprezą wraz z rodzicami spacerowała po plaży. Ania i Robert mają za sobą pracowity, ale i bardzo przełomowy rok. Zwłaszcza Ania zrealizowała wiele nowych projektów - otworzyła swój klub oraz bistro Healthy Store. W 2019 roku planu otworzyć aż sześć nowych restauracji! 

Ania postanowiła podsumować ten rok w swoim wpisie na Instagramie: 

Już zaraz nadejdzie wyczekiwany NOWY ROK 2019🎆
A rok 2018 był dla mnie DOBRYM i pracowitym rokiem♥️. Nasza córeczka Klara skończyła roczek, ten pierwszy gdzie wszystko jest nowe. Mam nadzieję, że ten następny przyniesie kolejne piękne historie i doświadczenia. 
Mam cudownego i kochanego męża, który zawsze jest przy nas♥️. Zawodowo też wydarzyło się dużo nowego i dobrego ✨🙂 Ale to co najważniejsze to RODZINA, ZDROWIE i MIŁOŚĆ i za to dziękuję 2018, i proszę o kolejne takie dobre lata.

Bo wiecie co? Życie tak szybko ucieka, nie powtórzymy żadnego dnia. 
Dlatego bądźmy MILI, ŻYCZLIWI, DOBRZY, WSPIERAJMY się I SZANUJMY, INSPIRUJMY i więcej UŚMIECHAJMY. Śmiech to zdrowie i tego wszystkiego ŻYCZĘ Wam na nadchodzący 2019 rok. 

Jak Ania i Robert wyglądali podczas sylwestra? Zobacz kolejny slajd!

Polecamy: Gdzie na Sylwestra polecieli Anna i Robert Lewandowscy? Nie uwierzycie, z kim spotkali się w samolocie!

2/7
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w Dubaju
Instagram

Okazuje się, że Ania i Robert spędzili sylwestra z innymi piłkarzami. Towarzyszyli im Sławomir Peszko i Anna Peszko, Wojtek Szczęsny i Marina. Pary chętnie chwaliły się zdjęciami z wyjazdu. Fani byli zachwyceni tym, jak wyglądali piłkarze i ich żony.

Pod dachami Dubaju. Pięknie. Wszystkiego najlepszego, wszystkim.

Piękne pary!

A gdzie Cristiano?😉nie wita Nowego Roku razem z Wami?, pisali fani.

Okazuje się, że nowy rok w Dubaju przywitał też Cristiano Ronaldo. Fani Lewandowskiego byli ciekawi, czy piłkarz bawił się podczas nocy sylwestrowej z polskimi zawodnikami. 

3/7
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w Dubaju
Instagram

Ania i Robert święta Bożego Narodzenia spędzili z rodziną w domu na Mazurach. Potem, zgodnie ze swoją tradycją, wyjechali z Polski, żeby przywitać nowy rok w nieco cieplejszym klimacie. I po raz kolejny zdecydowali się na Dubaj. Ania wyglądała bardzo seksownie w kreacji, która wyeksponowała jej długie nogi. Robert postawił na stylowy garnitur. 

4/7
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z Klarą w Dubaju
Instagram

Przed nocną imprezą Ania i Robert wybrali się z Klarą na spacer na plaże. 

5/7
Anna Lewandowska na  treningu w Nowy Rok
Instagram

Gdy większość Polaków spędza 1 stycznia 2019 roku w łóżku, Ania z samego rana pojawiła się już na siłowni w hotelu, w którym zatrzymali się z Robertem. 

6/7
Anna Lewandowska na treningu w Nowy Rok
Instagram

"Jaki nowy rok taki cały rok", powiedziała Ania, która dziś od rana ćwiczy na siłowni.

7/7
Robert Lewandowski na treningu w Nowy Rok
Instagram

A wraz z nią Robert!