Już w Wielkanoc widzowie obejrzą zerowy odcinek 11. edycji "Rolnik szuka żony", tymczasem bohaterowie ostatniej odsłony show także nie zawodzą. Ania i Kuba, którzy niebawem zostaną rodzicami, opublikowali wyjątkowy wpis, a fani życzą zdrowia dla maluszka!

Reklama
Rodzina
- pisze zachwycona rolniczka.

Ania z "Rolnika" zaskoczyła przedświątecznym wpisem

Anna Derbiszewska dała się poznać widzom w ostatniej, 10. edycji "Rolnik szuka żony", a po zakończeniu programu szybko stało się jasne, że związek z Kubą poznanym w show rozwija się w bardzo szybkim tempie: teraz para spodziewa się dziecka.

Niedawno Ania i Kuba z "Rolnika" podzielili się efektami pięknej, ciążowej sesji zdjęciowej, a teraz para zaskoczyła wpisem tuż przed Świętami:

Życzymy Wam Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja
- piszą Ania i Kuba z show TVP1.

Fani licznie zareagowali na świąteczne życzenia od Ani i Kuby z "Rolnika", życząc przyszłej mamie szczęśliwego rozwiązania i dużo zdrowia:

Coś pięknego ta sesja
Wesołych Świąt Wielkanocnych i dużo zdrowia dla was
Szczęśliwego rozwiązania
Wesołych Świąt dla Was i maluszka
Ania i Kuba z Rolnik szuka żony
Instagram @aniaderbiszewska

Musimy przyznać, że nowe ujęcia Ani i Kuby z "Rolnika" naprawdę zapadają w pamięć! My również życzymy parze zdrowych i spokojnych świąt! Co ciekawe, ta para nie jest jedyną, która podzieliła się przedświątecznymi ujęciami. Również Anna i Grzegorz Bardowscy pokazali rodzinne kadry ze święcenia pokarmów.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Niepokojące wieści od Waldemara z "Rolnika". Uczestnik wydał pilne oświadczenie

Ania i Kuba z Rolnik szuka żony wzięli ślub?
Wojtalewicz/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama