Ania z "Rolnik szuka żony" zaskoczyła internautów i pokazała się w naturalnej wersji. W programie Telewizyjnej Jedynki prezentowała się w idealnie zrobionym makijażu i tak też pozuje na zdjęciach publikowanych na Instagramie. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i pokazała się sauté.

Reklama

Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała się w naturalnej wersji

Ania to zdecydowanie jedna z najpiękniejszych uczestniczek ze wszystkich edycji "Rolnik szuka żony". Rolniczka wystąpiła w dziesiątej edycji programu, a o jej serce starali się nawet znacznie młodsi od niej mężczyźni. Dziś wiemy już, że serce Ani zdobył Kuba i do dziś zakochani tworzą szczęśliwy związek. Była uczestniczka programu TVP jest aktywna na Instagramie i chętnie pokazuje, jak dziś wygląda jej życie. Ostatnio ciężarna Ania z "Rolnika" pokazała, jak rozpieszcza ją narzeczony, a teraz możemy zobaczyć, jak rolniczka prezentuje się bez makijażu.

Zobacz także: Kamila Boś z "Rolnika" nagle poruszyła temat Grzegorza Bardowskiego. Będzie jej wdzięczny?

Ania z Rolnik szuka żony

Ania z "Rolnik szuka żony" od samego początku programu nie ukrywała, że nie tylko zarządza gospodarstwem, ale prowadzi również salon kosmetyczny. Nic więc dziwnego, że rolniczka zawsze prezentowała się w idealnie zrobionym makijażu, który podkreślał jej urodę. Teraz Ania zaskoczyła internautów i podczas relacji na InstaStories pokazała się w naturalnej wersji, bez grama kolorowych kosmetyków. Tak była uczestniczka hitu Telewizyjnej Jedynki wygląda na co dzień!

Zobacz także: Klaudia z "Rolnik szuka żony" nie ukrywa szczęścia. Fani: "Rodzinka w komplecie"

Zobacz także
Anna z Rolnik szuka żony pokazała się bez makijażu
Instagram @aniaderbiszewska
Reklama

Jak widać Ania bez makijaży wygląda niczym nastolatka!

Nicola i Ewa z Rolnik szuka żony żartowały z Ani i Kuby?
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Reklama
Reklama
Reklama